×

دفترچه تلفن پنل اس ام اس

خرید پنل اس ام اس محمدامین عابدی 14 نوامبر 2021
دفترچه تلفن پنل اس ام اس

یکی از امکانات بسیار مهم و کاربردی در پنل پیامکی ، امکان ایجاد دفترچه تلفن پنل اس ام اس با لیست کردن مخاطبین و گروه بندی آنان می باشد. که در این امکان شما می توانید شماره های خود را در سیستم پنل اس ام اس ذخیره کنید و همینطور با تکمیل اطلاعات مخاطبین خود ، یک دفترچه تلفن اختصاصی با رابط کاربری آسان برای ارسال پیامک انبوه در اختیار داشته باشید .

شما در سیستم پنل پیامکی می توانید از طریق دفترچه تلفن با وارد کردن اطلاعاتی نظیر :

 1. نام و نام خانوادگی
 2. شماره همراه
 3. تاریخ تولد
 4. تلفن ثابت
 5. تاریخ ازدواج
 6. تعیین جنسیت
 7. و توضیحات ….

گروه های مختلفی را طبق هر یک از این دسته ها ایجاد کنید و در هنگام ارسال پیامک به راحتی آن ها را به صورت گروهی مورد هدف جهت دریافت پیامک قرار دهید .

مزیت های استفاده از دفترچه تلفن :

1) استفاده از دفترچه تلفن و تکمیل اطلاعات مشتری این امکان را برای شما فراهم می کند که ارتباط شما با مشتری و همچنین ارسال پیام ها به صورت هدفمند انجام بگیرد .

2) شما می توانید دفترچه تلفن هایی در قالب های مختلف مانند لیست خانواده، مشتریان و دوستان و هر عنوان دیگری که بخواهید ایجاد کنید و در هنگام ارسال به صورت گروهی به سادگی پیامک خود را ارسال کنید .

3) امکان افزودن اعضا به گروه خاصی همراه با ویرایش دفترچه یا اضافه کردن اطلاعات تکمیلی افراد و یا حذف آنها

4) امکان خروجی گرفتن های مختلف از دفترچه مانند اکسل یا خروجی چاپی از دفترچه ها

5)   با استفاده از این قابلیت شما می توانید لیست های دلخواه و متفاوت و منظمی را برای سهولت ارسال پیامک ایجاد کنید . تا در زمان مورد نیاز با بیشترین سرعت و بهترین عملکرد و دقت اطلاع رسانی خود را انجام دهید و نتیجه مطلوب را کسب کنید .

6) ارسال پیامک به صورت خودکار یکی از قابلیت های پنل پیامکی می باشد . شما با تعیین رویدادهای مهم تقویمی در سامانه می توانید در تاریخ مشخص ارسال خودکار داشته باشید . به طور مثال شما می توانید تاریخ تولد فرد را به عنوان یک معیار ارسال انتخاب کنید و تنظیمات ارسال در رویدادها را مشخص کنید به طوری که در سالروز تولد افراد ، به صورت خودکار پیامک تبریک تولد برای آنها ارسال شود .

7)  شما به تعداد نا محدودی می توانید لیست و گروه در دفترچه تلفن خود ایجاد کنید . با این امکان شما می توانید در هر لیست  هم به تعداد دلخواه و نامحدود شماره مخاطبین خود را وارد کنید. هر زمان هم بخواهید قابلیت تکمیل ، استخراج از سیستم و یا حذف شماره ها در اختیار شما می باشد . بدیهی است که برای ساخت یک دفترچه تلفن داشتن شماره همراه افراد لازم و ضروری می باشد.

حرف آخر

با استفاده از قابلیت های مختلف سامانه پیامکی ، همچون ارسال از روی دفترچه تلفن اختصاصی پنل پیامکی ، دیگر به طور منظم و به صورت هدفمند و همچنین از پیش تعیین شده ، پیامک تبلیغاتی خود را ارسال می کنید . با ایجاد این نوع نظم و استفاده از قابلیت های دفترچه تلفن اختصاصی ، علاوه بر اینکه امکان تبلیغ برند یا کسب و کار شما فراهم است بلکه در درجه دوم در حد قابل توجهی افزایش سطح اعتماد در بین مشتری را هم نصیب شما و کسب و کارتان می کند.

 

محمدامین عابدی

3 پاسخ به “دفترچه تلفن پنل اس ام اس”

 1. محمدامین عابدی گفت:

  سلام
  لطفا فعال کنید مجدد سامانه

 2. محمدامین عابدی گفت:

  سلام آقای یک پیامک
  من چطوری سامانه بخرم ؟

 3. محمدامین عابدی گفت:

  تست می کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آموزش ارسال پیامک به کدپستی

محمدامین عابدی 24 دسامبر 2019
پنل اس ام اس رشت

پنل اس ام اس رشت

محمدامین عابدی 02 آوریل 2020
ارسال پیامک رمز یکبار مصرف

هزینه پیامک رمز دوم پویا

محمدامین عابدی 30 مارس 2020
پنل اس ام اس کرج

پنل اس ام اس در کرج

محمدامین عابدی 01 مارس 2020
تمام حقوق این سایت متعلق به یک پیامک است