ارسال پیامک بر اساس پترن

آموزش پنل اس ام اس, امکانات پنل اس ام اس محمدامین عابدی 30 اکتبر 2021
ارسال پیامک لینک دار

اولین سوالی که مطرح می شود، ارسال پیامک بر اساس پترن چیست و چرا باید از ارسال اس ام اس بر اساس پترن استفاده کنیم؟ برای پاسخ به این سوال می بایست بدانیم که برای ارسال پیامک وب سرویس دو شیوه ارسال پیامک وجود دارد این مقاله توسط کارشناسان اس ام اس مارکتینگ یک پیامک تهیه شده با ما تا انتهای این مقاله همراه باشبد

ارسال پیامک از طریق URL

در مورد ارسال پیامک از طریق URL قبلا توضیح داده بودیم و در این صفحه می‎خواهیم در مورد ارسال پیامک از طریق پترن صحبت کنیم و  0 تا 100 استفاده از ارسال پیامک بر اساس پترن را به شما آموزش دهیم، همراه ما باشید تا پیامک‌های شما از این پس کمتر از 5 ثانیه ارسال شود و از خط های که پیامک تبلیغاتی خودشان را بسته اند پیامک شما رد شود و به راحتی دریافت کنند.

چرا باید از ارسال بر اساس پترن استفاده کنیم؟

در پنل اس ام اس یک پیامک دو نمونه وب سرویس برای ارسال پیامک وجود دارد، وب سرویس url و وب سرویس بر اساس الگو، در وب سرویس url شما تمام متن پیامک را خودتان از طریق وب سرویس ارسال می‌کنید و چون تمام متن از طریق وب سرویس ارسال می‌شود و به دلیل حساسیتی که بروی خطوط خدماتی وجود دارد، می‌بایست متن ارسالی شما از سمت مانیتورینگ شرکت یک پیامک بررسی شده و این کاربر باعث تاخیر (1 الی 2 دقیقه) در تایید و ارسال پیامک می‌شود گاهی اوقات ماهیت برخی پیامک‌ها به گونه‌ای است که می‌بایست پیامک به صورت لحظه‌ای ارسال شود اینجاست که وب سرویس ارسال بر اساس پترن یک پیامک وارد عمل می‌شود و به شما کمک می‌کند که پیامک‌های وب سرویس شما با سرعت بالا از طریق خط خدماتی (با الگو مشخص) ارسال شوند.

 

ارسال بر اساس الگو چیست ؟

در ارسال پیامک وب سرویس از طریق پترن شما متن کلی پیامک را مشخص می‌کنید و فقط در بعضی از موارد که نیاز است متغیر قرار می‌دهید، بنابراین کلیت متن شما ثابت است و یک مرتبه واحد مانیتورینگ یک پیامک متن پیامک را مشاهده و تایید می‌کند در صورتی که متن پیامک تبلیغاتی نباشد یک کد الگو در اختیار شما قرار می‌گیرد زمانی که شما از طریق این الگو پیامک ارسال می‌کنید بدون تایید ناظر انسانی پیامک ارسال می‌شود و پیامک ارسال شده در کمتر از 5 ثانیه به دست مخاطب می‌رسد.

ارسال پیامک براساس الگو برای پیامک کد فعال سازی OTP، تشکر بعد از خرید مشتری از سایت و هر موردی که بخواهید پیامک شما در کسری از ثانیه ارسال شود می‌توانید از وب سرویس پیامک یک پیامک استفاده نمایید تا پیامک سریعا ارسال شود.

مثلا فرض کنید بخواهید چنین متن پیامکی با سرعت بالا روی گوشی مخاطب ارسال شود شما می‌بایست وارد سامانه پیامکی شوید از منو سمت راست > ارسال بر اساس پترن > پترن اختصاصی خود را ثبت نمایید و بعد از تایید می‌توانید از این پترن استفاده نمایید. در ویدیو پایین به شما آموزش ساخت پترن را آموزش داده ایم

محمدامین عابدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

فعال کردن قبض پیامکی گاز

محمدامین عابدی 28 مارس 2020
ارسال پیامک لینک دار

وب سرویس ارسال پیامک

محمدامین عابدی 04 آوریل 2020
افزونه پیامک اپن کارت

افزونه پیامک اپن کارت open cart

محمدامین عابدی 16 دسامبر 2019
ماژول پیامکی دروپال

افزونه پیامک دروپال

محمدامین عابدی 18 آوریل 2020