حل مشکل تبدیل خودکار sms به mms

آموزش پنل اس ام اس, خبری محمدامین عابدی 20 جولای 2021
حل مشکل تبدیل خودکار sms به mms

شاید شما هم از جمله افرادی باشید که برای ارسال یک پیامک طولانی با گوشی اندروید خود، با مشکل مواجه شده اید. تجربه ناخوشایندی که شما را ناچار کرده، پیامک متنی خود را  که بیشتر از 300 کاراکتر در خود جای داده را به دو یا سه بخش تقسیم کنید و هر کدام را به صورت جداگانه برای مخاطب خود ارسال نمایید. با افزایش تعداد کاراکترها سیستم گوشی اندورید به طور خودکار اس ام اس ها را به پیام چند رسانه ای تبدیل کرده که امکان ارسال آن از طریق سیم کارت وجود ندارد پیش از اینکه به راه حل های پیش رو برای رفع مشکل تبدیل SMS به MMS در گوشی اندروید بپردازیم شما را با تفاوت های آنها آشنا می کنیم مقاله توسط اس ام اس مارکتینگ یک پیامک تهیه شده است

تفاوت SMS و MMS در چیست؟

MMS به معنای سرویس پیام رسان چند رسانه ای است که بر خلاف اس ام اس محدودیت های متنی در تعداد کاراکتر را ندارد. امروزه  MMSدر شبکه های موبایلی نقش مهم و پرکاربردی در انواع تبلیغات تصویری وصوتی دارد و شانس دیده شدن کلیپ های تبلیغاتی را از طریق پیام کوتاه به چندین برابر افزایش داده است.این دو پیام رسان هر دو در بستر متنی ایجاد می شوند اما:

  • برای استفاده از خدمات MMS باید به اینترنت دسترسی داشت.
  • در MMS عکس ، فیلم و متن به صورت کدهایی ارسال شده و در دستگاه گیرنده بارگزاری می شود.
  • سرعت انتقال در MMS کمتز از SMS بوده ولی هزینه خدمات آن به مراتب بیشتر است.

دلیل تبدیل خودکار sms به mms چیست؟

عده ای عامل این مشکل آزاردهنده را بدافزارها و یا باگ‌های نرم افزاری و اپلیکیشن های آلوده به فایل های مخرب می دانند ولی در اصل این تبدیل به نوع تنظیمات گوشی و سیاست شرکت سازنده نسبت به مشتریانش برمی گردد. استفاده از نرم افزارهای نامناسب ارسال اس ام اس هم یکی دیگر از دلایل این مشکل محسوب می شود ، که در ادامه به حل مشکل تبدیل خودکار sms به mms میپردازیم

راه حل مشکل تبدیل خودکار sms به mms

اولین پیشنهاد ما به شما، پاک کردن حافظه پنهان گوشی یا آپدیت کردن سیستم اندروید می باشد. هر چند مدت یک بار نرم افزارهای گوشی را به روز رسانی کنید و یا با ریست کردن ، آنها را به تنظیمات کارخانه برگردانید. شما همچنین می توانید از افزونه‌های مختلف، مانند افزونه دیجیتس برای ارسال پیامک‌های طولانی استفاده کنید. نصب اپلیکیشن Handcent  هم می تواند به رفع مشکل شما کمک نماید.

فواید استفاده از پنل اس ام اس چیست؟

ارسال پیامک انبوه در حجم بالا با گوشی، مقرون به صرفه نیست. علاوه بر آن ارسال اس ام اس به تعداد زیاد ، مستلزم داشتن سرعت در ارسال پیامک است. بهترین راه این است که به جای ارسال پیامک از گوشی از امکانات بالای پنل اس ام اس و فواید آن بهره ببرید.

سرعت بالا در ارسال پیامک های انبوه

ارسال پیامک یک صفحه ای با گوشی شامل 70 کاراکتر به 40 نفر حداقل یک دقیقه زمان می برد. اگر تعداد مخاطبین شما بیشتر از1000 نفر باشند این زمان به 25 دقیقه خواهد رسید.این شما را متعجب خواهد کرد که انتقال همین تعداد پیام از سرورهای تخصیص داده شده پنل اس ام اس ، در کسری از ثانیه امکان پذیر است. با این روش درصد خطا برای ارسال پیامک تکراری یا عدم ارسال پیامک به یک مخاطب، به صفر خواهد رسید.

تعرفه پایین در ارسال پیامک به مخاطبین زیاد

شما در هر ارسال از گوشی همراه، نهایتا به 100 نفر می توانید پیامک ارسال کنید که هزینه ارسال هر پیامک جداگانه محاسبه می شود .اما در پنل اس ام اس به دلیل داشتن دفترچه تلفن هوشمند، می توانید با پرداخت تعرفه ی پایین به اپراتور برای هر بسته ، یکبار اس ام اس ، یکبار پیامک را به گروه خاصی از مخاطبین ارسال کنید.

ارسال پیامک هوشمند

در دفترچه هوشمند پنل اس ام اس می توانید در فیلدهای جداگانه نام مخاطب ، جنسیت ، شغل و انواع اطلاعات ممورد نیاز را درج نمایید. با استفاده از این امکان پنل اس ام اس، می توانید محتوای پیامک صوتی ، تصویری و متنی خود را در حجم بالا بر اساس اطلاعات افراد ارسال کنید.

 

محمدامین عابدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

دلیل عدم دریافت رمز یکبار مصرف

محمدامین عابدی 05 ژانویه 2021
ارسال پیامک به مخاطبین گوشی

ارسال پیامک به مخاطبین گوشی

محمدامین عابدی 06 ژانویه 2020
پنل نمایندگی اس ام اس

کسب درآمد از پنل نمایندگی

محمدامین عابدی 30 دسامبر 2019

آموزش ارسال پیامک به کدپستی

محمدامین عابدی 24 دسامبر 2019