تبلیغ نامزدهای مجلس | تبلیغات پیامکی انتخابات مجلس

دسترسی سریع

پیروزی در انتخابات مجلس بستگی به تبلیغ نامزدهای مجلس دارد که درست و هدفمند باشد در این مقاله بهترین روش ها را به شما پیشنهاد می کنیم تا خود را بتوانید به صندلی مجلس نزدیک کنید ، تبلیغات نقش کلیدی و پررنگی در پیروز شدن افراد در انتخابات دارد یک نماینده مجلس با تبلیغات پررنگ و هدفمند می تواند خود را پیروز انتخابات کند ، شاید هم شنیده باشید افرادی که بسیار هزینه میکنند ولی پیروز نمی شوند و از رقیبان خود عقب می مانند .

با توجه به اینکه امروز بحث تبلیغات انتخاباتی بسیار داغ است ، امیدواریم افراد با علم و باتقوا وارد خانه ملت شوند . خب از بحثمون دور نشویم  و تبلیغات درست و هدفمند را به شما آموزش دهیم

افرادی که شکست می خورند شاید شنیده باشید که مردم میگویند شاید این فرد صلاحیت کافی یا آدم مناسبی برای مجلس نبوده ولی همیشه اینطور نیست افراد با تجربه در سیاست به دلیل در دست نداشتن رسانه و تبلیغات هدفمند شاید از رقبای خود شکست خورند .

نامزد نمایندگی مجلس مطمئنا شما هم برنامه ای برای تبلیغات خود دارید ، ولی نمیدانید این تبلیغ که قرار است هزینه کنید آیا دارای استراتژی راهبردی است و به نتیجه خواهد رسید ، یا در حال پیدا کردن بهترین نوع تبلیغات هستید که از سوخت زمان و هزینه جلوگیری کنید .

قرار است ما در این نوشته به شما راهکارهای مفید و هدفمند و زودبازده و ارزان را به شما معرفی کنیم ، با ما همراه باشید و ادامه مطلب را با دقت مطالعه بفرمائید

روش اول | توزیع و نصب تبلیغات چاپی

تبلیغات چاپی برای ما چهره آشنایی دارد و با نزدیک شدن فصل انتخابات دیواره های شهرهای ما از تصاویر رنگارنگ نمایندگان پر می شود ، انگار کسی به این عزیزان گفته هست هر چی بیشتر داشته باشی بهت رای میدن . و اکثرا نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی این مدل تبلیغات را انتخاب می کنند .ولی با توجه به آمارها نشان داده این نوع تبلیغات بیشتر مردم را عصبانی می کند ، و بازخورد مثبتی نداشته است . البته طراحی بنر و تراکت را کلا رد نمی کنم این مدل تبلیغات برای روستاها و شهرهای کم جمعیت هستند که مردم هنوز با تکنولوژی آشنا نشده اند . ولی در شهرهای بزرگتر تبلیغات فرق می کند .

تبلیغات چاپی هم نمونه های مختلفی دارد که خدمتتان در ادامه عرض خواهیم کرد :

انواع تبلیغات چاپی

  1. روزنامه و مجلات
  2. تراکت و بروشرهای تبلیغاتی
  3. تبلیغات بنری
  4. بیلبوردهای تبلیغات شهری

مزایا و معایب تبلیغات چاپی

با استفاده از تبلیغات چاپی شما در همه جا حضور پیدا می کنید و صحبت و مشکلات مرد را خواهید شنید و مردم از نزدیک شما را حس خواهند کرد و این نزدیکی حس دلگرمی به افراد میدهد ولی نباید ایرادهای این تبلیغات را نادیده گرفت .

مهمترین فاکتور در تبلیغ هزینه هست که اگر هزینه درست نکنید پول شما سوخت رفته و به هدف و جایگاهی که خواستید نرسیده اید . تا اینجا ما درباره تبلیغات سنتی صحبت کردیم و به نظر بنده کافی است و باید با توجه به سلیقه و مدل زندگی مردم جلو برویم و تبلیغ کنیم خیلی از افراد وقتی شما آنلاین تبلیغ کنید خب براشون اهمیت دارد که شما آدم به روز و به قول امروزی ها باکلاسی هستید

روش دوم | ارسال پیامک انبوه

قبل از اینکه برویم سر اصل مطلب برای شما توضیحاتی درباره خصوصیت پیامک خواهم داد ، شما وقتی با شخصی کار داشته باشید و آن شخص دردسترس نباشد برای او پیامک ارسال می کنید ، ارسال پیامک مانند نامه می ماند شخص گیرنده را متوجه خود می کند و آن را می خواند و این تاییدی بر پیروزی در انتخابات مجلس خواهد بود .

دقیقا به همین خاطر اس ام اس مارکتینگ به یکی از روش های زود بازده و ادامه دارد در عرصه تبلیغات مبدل شده است لطفا قدرت ارسال پیامک را دست کم نگیرید و یکبار امتحان کنید .

پیام کوتاه اهداف بلند

اس ام اس مارکتینگ تا به حال موفقیت های فراوانی داشته است ، مثلا دو تا از رئیس جمهورهای ایالات متحده آمریکا از طریق ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نتایج چشمگیر به دست آورده اند ، بنا به گفته ی خوشان بوده است و در آمارها از مردم آمریکا گفتند بعد از دریافت پیام با اهداف و چشم اندازهای این شخص آشنا شده اند . بیایید با هم نگاهی به مورد عجیب ترامپ بیاندازیم: به گفتۀ cdmginc در طول انتخابات ۲۰۱۶ ترامپ توانست ۹۹ درصد مردم را متقاعد کند تا پیام کوتاه ارسالی‌اش را باز کنند!

اس ام اس مارکتینگ سکوی پرتاب به مجلس

امروزه همه گوشی دارند ولی همه افراد شاید نه در گروهی یا کانالی یا پیجی عضو باشند بلکه با تلویزیون صدا و سیما هم قهر باشند پس بهترین روش برای معرفی خود به این افراد ارسال پیام کوتاه هست چون برای آنها بهترین دلگرمی صدای پیامک رسیده به گوشیشان خواهد بود . با اس ام اس مارکتینگ می توانید یک فضای دوستان بین خود و گیرنده پیام ایجاد کنید . و خود را به ساختمان پاستور بیشتر نزدیک کنید فقط با چند کلیک می توانید برای خود پنل اس ام اس خریداری کنید پس فرصت را از دست ندهید .

با پیامک اطلاع رسانی کنید

ساعت و روز و مکانی که قرار است در آن سخنرانی کنید را با پیامک اطلاع رسانی کنید و اعلام کنید در انتهای مراسم به صرف چایی و شیرنی شما را دعوت خواهیم کرد . در انتهای پیامک ارسالی میتواند آدرس خودتان را هم وارد کنید شاید افراد به شما سر بزنند و بخواهند به شما نزدیک شوند .

یادآوری با ارسال پیامک

با نزدیک شدن به روز انتخابات تب تبلیغ نامزدهای مجلس بالا میرود ، پس باید برای دقیقه نود هم برنامه ریزی کرده باشید ، می توانید با ارسال شعار معروف تبلیغاتی و دعوت به شرکت در پای صندوق رای برای رای دادن به شما افراد را ترغیب کنید . درباره مشکلات واقعی مردم سخن بگویید در اس ام اس با آنها و شاید با توجه به آنکه مردم فهیمی داریم و دغه دغه مردم برایشان مهم است به شما در لحظه آخر رای دهند.

ارسال دعوت نامه

تبلیغ نامزدهای مجلس اگر قرار است رو در رو با مردم سخن بگوید و برنامه خود را به گوش مردم برسانید بهتر است در پیامک آدرس و لوکیشن موقعیت را ارسال کنید مثلا متن پیام به حالت دعوت خصوصی باشد و این نوع پیام برای شخص گیرنده پیام بسیار اهمیت دارد و مطمئنا خود را به آن مراسم می رساند بقیه کار باشما است که چگونه افراد را نتقاعد کنید به شما رای دهند .

روش سوم  | فعالیت در شبکه های اجتماعی

امروزه اکثرا افراد در هر شبکه اجتماعی یک اکانت دارند و تمام افراد به دور یک گروه و کانال جمع هستند ، شما می توانید با پرداخت مبلغی به ادمین ها و تولید محتوا اینستاگرام درخواست کنید متن تبلیغاتی را برای شما قرار دهند ، با توجه به جذابیت تبلیغات در شبکه های اجتماعی به شما پیشنهاد می کنیم اهداف خود را به صورت یک موشن گرافیک درآورده تا مخاطب با حوصله آن ویدیو را ببیند و در انتهای موشن گرافیک از نام و تصویر خود استفاده کنید ، در نظر داشته باشید مجموعه های این کار ساخت موشن گرافیک را بسپارید که تجربه داشته باشند و قیمت مناسب برای ارائه خدمات دریافت کنند ، خب از بحث خودمون دور نشویم ، امروز شیکه های اجتماعی از نان شب برای مردم مهمتر شده و بهتری گزینه هستند ، سعی کنید در یک دقیقه اهداف خود را اعلام کنید .

جمع بندی

اگر بعد از خواندن مقاله تبلیغ نامزدهای مجلس ، در مورد تبلیغات اس ام اس مارکتینگ مجلس سوالی پیش آمد یا در انتخاب روش تبلیغاتی مناسب، نیاز به مشورت داشتید؛ کارشناسان ما در یک پیامک ۲۴ ساعت در خدمت شما هستند. می‌توانید از طریق شماره ۷۱۰۵۳۹۷۸-۰۲۱ با ما در تماس باشید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

یک پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را میدهد

ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه

برای مقاله ای که نوشته شده نظری دارید ؟

تیم تحریریه یک پیامک

هر آنچه در یک پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.

هر آنچه در یک پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید سامانه پیامکی

نمایندگی پنل پیامک

اینستاگرام یک پیامک

  • موشن گرافیک
  • موشن گرافیک
  • موشن گرافیک
  • موشن گرافیک
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

با ما تماس بگیرید!

شماره تماس:

021-71053977

پست الکترونیکی:

yekpayamak@gmail.com

مشاوره تلفنی رایگان

همین الان، اطلاعات تماس خود را وارد نمایید