پنل اس ام اس مدارس

بازاریابی پنل اس ام اس, تبلیغات پنل اس ام اس محمدامین عابدی 06 مارس 2020
پنل اس ام اس مدارس

ارسال پیامک توسط مدارس با پنل اس ام اس مدارس بیشتر کاربرد خدماتی دارد و استفاده متفاوت تری نسبت به سایر مشاغل که از ارسال پیامک استفاده می‌کنند دارد. مدارس و آموزشگاه ها را ارتباط هرچه بیشتر با دانش آموزان و والدین سعی در بهبود روند کار خود دارند.

چند نمونه از استفاده هایی که توسط مدارس از پنل اس ام اس می شود به این صورت می باشد:

  • اطلاع رسانی به والدین جهت اطلاع از ساعت و زمان برگزاری جلسه اولیا و مربیان ، برنامه های تفریحی و علمی و…برای دانش آموزان
  • آگاه سازی والدین از وضعیت تحصیلی و نمرات دانش آموزان به کمک ارسال اس ام اس
  • اطلاع رسانی والدین برای تحویل کارنامه و یا زمان ثبت نام
  • اطلاع رسانی جهت برگزاری و ثبت نام کلاس های تقویتی و یا کلاس های ورزشی و کلاس های کنکوری
  • اطلاع رسانی زمان شروع شدن دوره ها و یا لغو کلاس های مختلف

بسیاری از مدیران  مدارس تازه تاسیس برای اطلاع رسانی به افراد منطقه از طریق سامانه ارسال پیامک اقدام به اطلاع رسانی می کنند. طبق آمار به دست آمده بهترین راه ارتباطی بین والدین و اساتید و مدیران مراکز آموزشی و مدارس ارسال اس ام اس است که می توان از این طریق به راحتی وضعیت فرزندان و شرایط مدرسه و مراکز آموزشی را به والدین اطلاع بدهید.

اطلاع رسانی در مورد غیبت دانش آموزان

غیبت دانش آموزان یکی از موارد بسیار مهمی در مدارس می باشد که این حساسیت هم برای مسئولان مدرسه و هم برای والدین بسیار حائز اهمیت میباشد و اطلاع از علت غایب بودن دانش آموز دارای اهمیت است.

به عنوان یک معلم یا پدر و مادر یک دانش آموز شما احساس یک سیستم ارتباطی مطمئن را احساس می کنیم به همین دلیل ما به شما پنل اس ام اس یک پیامک را معرفی می کنیم که می توانید برای تمام والدین و حتی خود دانش آموزان تمام اتفاقات آینده مدرسه و حتی مشکلات شخصی دانش آموزان را برای پدر و مادر ارسال کنید شاید شما پیش خودتان بگویید با تاسیس یک گروه تلگرامی می‌توانیم این مشکل را حل کنید ولی طبق آمار به دست آمده گروه تلگرامی اصلا گزینه مناسبی برای جمع کردن پدرها و مادرها در آن می باشد.

ما یک راه طولانی داریم
قبل از تلفن های همراه و ارسال پیامک ،اطلاعیه و اعلامیه های مدرسه عمدتاً بر روی بروز رسانی شخصی ایمیل پست های الکترونیکی معمولی تکیه می کردند اما برای برقراری ارتباط سریع با دانش آموزان و معلمان در روز های برفی و یا بسته شدن مدارس بسیار موثر نبود و زمانی که در مدرسه همه اعلان ها نباید در تمام مدارس به اشتراک گزارش شود به عنوان مثال باشگاه ها تیم های ورزشی و دیگر گروه های اضافی ممکن است در طول زمان خارج از تمرین یا جلسات بایستی ارتباط برقرار کنند.ایمیل با نرخ بالا به طور متوسط تنها ۲۲ درصد یک نوع ارتباط با تاخیر و اغلب از دست رفته است بنابراین استفاده از ارسال پیامک لازم و ضروری است.

سامانه ارسال اس ام اس یک برنامه نرم افزاری است که برای کمک به مدیران مدرسه و معاونان و معلمان در ارتباط با والدین و کارکنان طراحی شده است پنل ارسال پیامک اجازه می‌دهد تا مدیریت مدرسه به طور موثر با یک گروه انتخابی ارتباط برقرار کند.
پنل پیامکی یک پیامک به راحتی می‌تواند به سیستم مدرسه متصل شود و کارایی سیستمهای مدیریتی را به طور شگفت انگیزی بهبود بخشد.

 

چگونه مدارس میتواند از پنل پیامک استفاده کنند؟

ارسال پیامهای هشدار یک طرفه ، پیامک که والدین معلمان و دانش آموزان را از تغییرات ناگهانی مطلع می کند مانند جشن مدرسه ورزشی به دلیل آب و هوای مرطوب لغو شده است ما یک روز مدرسه معمولی را انجام خواهیم داد. بهترین راه ارسال اس ام اس دو طرفه به طوری که گیرندگان می توانند به پیام شما پاسخ دهند این یک راه عالی برای مدیریتحضور و غیاب است زیرا والدین می‌توانند پیام هایی را که می‌خواهند از بین برود پاسخ دهند و اطمینان حاصل کنند که یک کودک برای یک کار خاص دلیلی دارد ارسال پیامک برنامه ریزی شده این امکان را به شما میدهد تا پیام هایی را که در یک نقطه خاص در آینده ارسال می‌شوند تنظیم کنید.این ویژگی را می‌توان برای ارسال پیام‌های یادآوری برای سفرهای استفاده کرد مدیریت مدرسه می تواند با یک ارسال اس ام اس برای شب قبل از سفر ارسال کند تا اطمینان حاصل شود که والدین از هر مورد خاصی که مورد نیاز برای سفر است یادآوری می شود و اطلاعات لازم از طریق پیامک والدین اطلاع رسانی می شود.

جمع بندی

برای اینکه از این خدمات استفاده کنید فقط کافیست یک پنل ارسال پیامک دریافت کنید یک پیامک پنل ارسال پیامک رایگان را در اختیار شما قرار می دهد و این امکان را می دهد که شما برای لیست مخاطبین خود ایا به گروه های خاص در بخش بندی کنید و این گزینه به مدیریت مدرسه کمک می کند تا پیامک های دسته جمعی را با کلیک یک دکمه به گروه های خاص ارسال کند شما میتوانید تقسیم بندی مخاطبین خود را به عنوان مثال به گروه سال کلاس ها پسران و دختران سفارشی کنید.

اگر علاقه دارید یک کمپین تبلیغاتی برای کسب و کار خود را اندازی کنید با کارشناسان یک پیامک تماس بگیرید کارشناسان فنی یک پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما به شما بهترین روش تبلیغاتی را معرفی کنند.
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است با بخش پشتیبانی یک پیامک به شماره 02171053978 تماس بگیرید.

محمدامین عابدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

انواع اس ام اس بانک

هزینه پیامک تماس از دست رفته

محمدامین عابدی 20 مارس 2020
ارسال اس ام اس تبلیغاتی بانوان

پنل اس ام اس آرایشی

محمدامین عابدی 09 مارس 2020
پنل اس ام اس مشهد

پنل اس ام اس در مشهد

محمدامین عابدی 08 فوریه 2020