لطفا صبر کنید

پنل اس ام اس در تبریز

اگر شما قصد خرید پنل اس ام اس تبریز (مراغه ، بناب ، مرند ، اهر ، آذرشهر ، سراب ، بستان آباد  و … ) را دارید یا قصد شما ارسال پیامک انبوه در استان آذربایجان شرقی است، به شما می‌گوئیم که نیازی نیست پنل اس ام اس بخرید مجموعه اس ام اس مارکتینگ یک پیامک به صورت رایگان پنل اس‌ ام‌ اس در اختیار شما قرار می دهد و فقط هزینه های ارسال پیامک را شما باید پرداخت کنید.

با توجه به رقابتی شدن تبلیغات و بازاریابی شما هم به این مسئله واقف هستید که در حال حاضر استفاده از تبلیغات پیامکی جایگزین روش‌های قدیمی شده است و تبلیغات سنتی دیگر نمی تواند جوابگوی شما باشند.

امکانات پنل اس ام اس تبریز

اگر شما قصد دارید در شهر تبریز از طریق پنل اس ام اس ارسال پیامک انبوه و تبلیغاتی کنید نیازی نیست که حتماً شماره های خاصی را جستجو کنید و پیدا کنید یکی از قابلیت های پنل پیامکی تبریز دارا بودن بانک شماره های به روز افراد ساکن در استان آذربایجان شرقی شهر تبریز می باشد که به صورت رایگان و تفکیک شده بدون پرداخت هیچ هزینه ای در اختیار شما قرار می گیرد .

خب الان شما با ثبت نام در پنل اس ام اس رایگان یک پیامک خیالتان بابت بانک شماره های تبریز راحت شد و شاید سوالی که برایتان پیش بیاید ، که آیا من میتوانم در محدوده خاصی از شهر تبریز ارسال به پیامک تبلیغاتی کنم.

اگر شما فروشگاه مواد غذایی یا پوشاک یا کیف و کفش و … را داشته باشید و احتمال اینکه افراد ساکن در نزدیکی محل فروشگاه شما به فروشگاه شما مراجعه کنند ، ولی افرادی که از مغازه شما دور تر هستند چگونه تبلیغ فروشگاه خودتان را باید بکنید پنل اس ام اس رایگان یک پیامک قابلیت ارسال اس ام اس به کدپستی تبریز و آذربایجان شرقی و ارسال اس ام اس از روی نقشه استان آذربایجان شرقی به تفکیک شهرها را دارد پس خیالتون راحت باشه شما می توانید به هر منطقه‌ای بر اساس کد پستی و نقش اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی کنید.

سامانه پیامکی تبریز قابلیت ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت را دارد این قابلیت به شما کمک می کند تا بتوانید پیامک های تبلیغاتی هدف من ارسال کنید این نوع ارسال اس ام اس برای آرایشگاه های زنانه ، آموزشگاه ها و … بسیار کاربرد دارد و پنل یک پیامک در حال حاضر برای این موضوع سن آنها بالای 1200 عدد کاربرد دارد.
پنل اس ام اس تبریز

ارسال پیامک انبوه در تبریز

اگر وقت کافی یا نیرو برای کار با سامانه پیامکی را ندارید ولی می‌خواهی تبلیغات پیامکی انجام دهید با خیال راحت ارسال پیامک انبوه در تبریز را به تیم یک پیامک بسپارید واحد ارسال اس ام اس تبلیغاتی یک پیامک می تواند با مشاوره رایگان در نگارش متن پیامک زمان ارسال پیامک نوع ارسال پیامک به شما کمک کند.

خبرنامه پیامکی چیست و تاثیری آن در کسب و کار ؟
بیشتر بخوانید

بانک شماره های مشاغل استان آذربایجان شرقی

یکی دیگر از امکانات مهم سامانه پیامکی تبریز در پنل اس ام اس یک پیامک بانک شماره های مشاغل و اصناف است در استان آذربایجان شرقی که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

معلمان – وکلای دادگستری – دفاتر زیارتی – مشاورین املاک – مدیران صنایع – بازیافت – آرایشی و بهداشتی – صنعت پلاستیک – صنعتی – عمرانی – فولاد – کاغذ و مقوا – کشاورزی و دام – ماشین آلات غذایی – ماشین آلات صنعتی – بیمارستان – پوشاک – جواهرات – چاپ و بسته بندی – دکوراسیون – خودروسازی – صنایع چوب – مصالح ساختمانی – مواد غذایی – نساجی و ریسندگی

به کدام شهر های تبریز می توانم پیامک ارسال کنم؟

بانک شماره موبایل تمام شهرها و شهرستان های استان آذربایجان شرقی در پنل پیامکی یک پیامک موجود است و به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

نمراغه ، بناب ، مرند ، اهر ، آذرشهر ، سراب ، بستان آباد ، اسکو ، میانه ، شبستر ، عجب شیر ، ملکان ، هشترود ، هادیششهر ، کندوان ، ممقان ، خسروشاه ، گوگان ، تسوج ، جلفا ، مهربان ، ترک ، زرنق ، خامنه ، خواجه

پنل پیامک تبریز با داشتن امکانات پیشرفته و بانک شماره های به روز به شما کمک می کند که علاوه بر حفظ مشتریان فعلی و ارتباط پایدار دو طرف با آنها به جذب مشتری جدید خود بپردازید و کسب و کار خود را در استان آذربایجان شرقیگسترش دهید.

تبلیغات لوازم آرایشی و بهداشتی با اس ام اس
بیشتر بخوانید

خدمات پنل اس ام اس تبریز ؟

  • می توانید به مناطق مختلف در تبریز  پیامک ارسال کنید.
  • می توانید برای استان و شهر تبریز پیامک‌های انبوه منطقه ای ارسال کنید.
  • از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال کنید.
  • بر اساس کد پستی شهر تبریز به افراد یک محل پیامک ارسال کنید.
  • می توانید به افرادی که سن و جنسیت مشخص دارند پیامک ارسال کنید.
  • می توانید به سرشماره های تبریز پیامک ارسال کنید.
  • اتصال وب سایت به سامانه پیامکی از طریق وب سرویس پنل اس ام اس

نمایندگی پنل اس ام اس تبریز

شما که ساکن شهر  تبریز هستید نیازی نیست به استان تهران مراجعه کنید و نمایندگی پنل اس ام اس دریافت کنید ، می‌توانید با اس ام اس مارکتینگ یک پیامک قرارداد بسته و نمایندگی رسمی با نام نشانی خود راه اندازی کنید ، نمایندگی پنل اس ام اس یک پیامک با کمترین تعرفه ارائه خدمات پیامک انبوه را به شما خواهد داد.

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053978

تلگرامواتساپ
021-71053978 مشاوره رایگان