×

ارسال پیام صوتی

امکانات پنل اس ام اس, بازاریابی پنل اس ام اس, تبلیغات پنل اس ام اس محمدامین عابدی 17 مارس 2020
ارسال پیام صوتی

پیام صوتی همانگونه که از نامش پیداست صوتی از پیش ضبط شده است که افراد مختلف می‌توانند آن را به تعداد نامحدود شماره ارسال کنند ، شما باید قبل از ارسال این پیام صوتی کارهایی را انجام بدهید که در انتهای این مقاله برای شما توضیح خواهیم داد همانگونه که میدانید صدا در مقابل متن بسیار تاثیرگذار است و شما می توانید از این امکانی که پنل اس ام اس یک پیامک به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده تبلیغ کالا و خدمات خود را انجام دهید.

مزیت سرویس پیامک صوتی

در گذشته شما نمی توانستید به تلفن‌های ثابت ارسال پیام صوتی ارسال کنید ولی با تلاش کارشناسان فنی اس ام اس مارکتینگ یک پیامک از این پس این امکان به صورت رایگان در اختیار تمام کاربران قرار گرفته است پیام صوتی به اینگونه است که فردی که می‌خواهد به صورت پیام صوتی تبلیغات کند صدایش را که شامل مفهوم تبلیغاتش را ضبط می‌کند و آن را از طریق پنل پیامک ارسال می‌کنند زمانی که پیام ارسال شده تلفن ثابت مخاطب زنگ می خورد و بعد از پاسخگویی صدای ضبط شده پخش می شود و مخاطب پیام و شما را دریافت می‌کند.

 

تعرفه ارسال پیامک

با توجه به سیاست‌های حمایتی مجموعه یک پیامک فقط تماس هایی که موفق به برقراری شده است را از شما کسر می گردد و هیچ گونه هزینه اضافی بابت برگشت هزینه تماس های ناموفق از شما کسر نمی شود ، هزینه بابتش پرداخت میکنید در مقابل حفظ مشتریان و جذب مشتریان نسبت بسیار پایینی دارد.
نحوه محاسبه هزینه ارسال پیام صوتی به شماره های ثابت به صورت پالسی محاسبه میشود هر ۵ ثانیه یک پالس محاسبه می گردد و قیمت هر پالس با نصف قیمت یک پیام‌ کوتاه برابر است. استفاده از پیامک های صوتی انبوه هم تاثیرگذاری بیشتری دارند و هم این که به نسبت کارایی آنها قیمت کمتری خواهید پرداخت و بنابراین از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه تر خواهد بود.

پیام صوتی به تلفن ثابت یک شهر خاص

شما برای ارسال پیام صوتی به یک شهر خواست می توانید از ارسال پیوسته موجود در ارسال گروهی استفاده کنید و آرنج شماره ارسالی خودتان را مشخص کنید در مورد او می توانید شماره ها را در دفترچه تلفن پنل خودتان ذخیره کنید و از طریق فایل اکسل هم می‌توانیم این کار را انجام دهید و حتی می‌توانیم مستقیم شما را در قسمت ارسال گروهی وارد کنید.
در این روش پیام صوتی شما در کمترین زمان ممکن به صورت اینترنتی به خطوط ثابت منازل شهر مورد نظر خودتان پیام صوتی ارسال می کنید یکی از مزیت‌های بسیار مهم استفاده از پنل پیامک این است که شما می توانید به تعداد زیادی از شماره‌ای که مد نظر خودتان است پیام صوتی ارسال کنید در حالی که بعضی از همکاران و شرکت‌های اس‌ ام‌ اس مارکتینگ فقط به شماره هایی که خودشان مدنظرشان هست باید پیام صوتی ارسال ارسال کنید این نکته را مد نظر داشته باشید که شما می‌توانید با صداتان اعجاز کنید یعنی توان جذب و گیرای مخاطب توسط تبلیغاتی که به وسیله سود می شوند بسیار بیشتر از و می‌تواند یک ذهنیت و برند سازی از شما به وجود آورد.

شرایط ارسال پیام صوتی

شما برای آنکه بتوانید از این سرویس تبلیغات خودتان را ارسال کنید باید چند شرط را رعایت کنید که ما در این قسمت تصویری برای شما قرار داده ایم که می توانید این شرایط را با دقت مطالعه کنید.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین تبلیغاتی برای کسب و کار خود را اندازی کنید با کارشناسان یک پیامک تماس بگیرید کارشناسان فنی یک پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما به شما بهترین روش تبلیغاتی را معرفی کنند.
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است با بخش پشتیبانی یک پیامک به شماره 02171053978 تماس بگیرید.

محمدامین عابدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

خدمات پنل اس ام اس

خدمات پنل اس ام اس

محمدامین عابدی 16 دسامبر 2019
پنل اس ام اس همدان

پنل اس ام اس همدان

محمدامین عابدی 26 مارس 2020
بهترین پنل اس ام اس

چرا اس‌ ام‌ اس مارکتینگ یک پیامک

محمدامین عابدی 10 فوریه 2020

پنل اس ام اس سپاه پاسداران

محمدامین عابدی 08 آوریل 2020
تمام حقوق این سایت متعلق به یک پیامک است