لطفا صبر کنید

فعال سازی پیام صوتی

پیام صوتی همانگونه که از نامش پیداست صوتی از پیش ضبط شده است که افراد مختلف می‌توانند آن را به تعداد نامحدود شماره ارسال کنند ، شما باید قبل از ارسال این پیام صوتی کارهایی را انجام بدهید که در انتهای این مقاله برای شما توضیح خواهیم داد همانگونه که میدانید صدا در مقابل متن بسیار تاثیرگذار است و شما می توانید از این امکانی که پنل اس ام اس یک پیامک به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده تبلیغ کالا و خدمات خود را انجام دهید.

مزیت سرویس پیامک صوتی

در گذشته شما نمی توانستید به تلفن‌های ثابت پیام صوتی ارسال کنید ولی با تلاش کارشناسان فنی اس ام اس مارکتینگ یک پیامک از این پس این امکان به صورت رایگان در اختیار تمام کاربران قرار گرفته است پیام صوتی به اینگونه است که فردی که می‌خواهد به صورت پیام صوتی تبلیغات کند صدایش را که شامل مفهوم تبلیغاتش را ضبط می‌کند و آن را از طریق پنل پیامک ارسال می‌کنند زمانی که پیام ارسال شده تلفن ثابت مخاطب زنگ می خورد و بعد از پاسخگویی صدای ضبط شده پخش می شود و مخاطب پیام و شما را دریافت می‌کند.

پیام صوتی

تعرفه ارسال پیامک

با توجه به سیاست‌های حمایتی مجموعه یک پیامک فقط تماس هایی که موفق به برقراری شده است را از شما کسر می گردد و هیچ گونه هزینه اضافی بابت برگشت هزینه تماس های ناموفق از شما کسر نمی شود ، هزینه بابتش پرداخت میکنید در مقابل حفظ مشتریان و جذب مشتریان نسبت بسیار پایینی دارد.
نحوه محاسبه هزینه ارسال پیام صوتی به شماره های ثابت به صورت پالسی محاسبه میشود هر ۵ ثانیه یک پالس محاسبه می گردد و قیمت هر پالس با نصف قیمت یک پیام‌کوتاه برابر است. استفاده از پیامک های صوتی انبوه هم تاثیرگذاری بیشتری دارند و هم این که به نسبت کارایی آنها قیمت کمتری خواهید پرداخت و بنابراین از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه تر خواهد بود.

تبلیغات تلگرامی یا ایمیلی و پیامکی ؟
بیشتر بخوانید

پیام صوتی به تلفن ثابت یک شهر خاص

شما برای ارسال پیام صوتی به یک شهر خواست می توانید از ارسال پیوسته موجود در ارسال گروهی استفاده کنید و آرنج شماره ارسالی خودتان را مشخص کنید در مورد او می توانید شماره ها را در دفترچه تلفن پنل خودتان ذخیره کنید و از طریق فایل اکسل هم می‌توانیم این کار را انجام دهید و حتی می‌توانیم مستقیم شما را در قسمت ارسال گروهی وارد کنید.
در این روش پیام صوتی شما در کمترین زمان ممکن به صورت اینترنتی به خطوط ثابت منازل شهر مورد نظر خودتان پیام صوتی ارسال می کنید یکی از مزیت‌های بسیار مهم استفاده از پنل پیامک این است که شما می توانید به تعداد زیادی از شماره‌ای که مد نظر خودتان است پیام صوتی ارسال کنید در حالی که بعضی از همکاران و شرکت‌های اس‌ام‌اس مارکتی فقط به شماره هایی که خودشان مدنظرشان هست باید پیام صوتی ارسال ارسال کنید این نکته را مد نظر داشته باشید که شما می‌توانید با صداتان اعجاز کنید یعنی توان جذب و گیرای مخاطب توسط تبلیغاتی که به وسیله سود می شوند بسیار بیشتر از و می‌تواند یک ذهنیت و برند سازی از شما به وجود آورد.

شرایط ارسال پیام صوتی

شما برای آنکه بتوانید از این سرویس تبلیغات خودتان را ارسال کنید باید چند شرط را رعایت کنید که ما در این قسمت تصویری برای شما قرار داده ایم که می توانید این شرایط را با دقت مطالعه کنید.

پیام صوتی

***

اگر علاقه دارید یک کمپین تبلیغاتی برای کسب و کار خود را اندازی کنید با کارشناسان یک پیامک تماس بگیرید کارشناسان فنی یک پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما به شما بهترین روش تبلیغاتی را معرفی کنند.
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است با بخش پشتیبانی یک پیامک به شماره 02171053978 تماس بگیرید.

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053978

تلگرامواتساپ
021-71053978 مشاوره رایگان