خبرنامه پیامکی چیست

آموزش پنل اس ام اس, امکانات پنل اس ام اس, بازاریابی پنل اس ام اس, تبلیغات پنل اس ام اس, خرید پنل اس ام اس محمدامین عابدی 02 مارس 2020
اس ام اس مارکتینگ

خبرنامه به سیستمی گفته می‌شود که کسب و کارها جهت ارتباط هرچه بیشتر با مشتریان از آن استفاده می‌کنند. شما میتوانید با ورود کاربران به سایت شماره خود را وارد کنند و آنها را از برنامه و اهداف خود مطلعه کنید و از همه مهمتر بانک شماره مشاغل خاص را خواهید داشت  و در دفترچه تلفن پنل اس ام اس ذخیره شود ، در این مقاله یک پیامک قصد دارد شما را با خبرنامه پیامکی و مزایا و کاربردهای آن بیشتر آشنا کند با ما همراه باشید.

خبرنامه پیامکی چیست

خبرنامه پیامکی سیستمی است که با ارسال خبر در آن میتوانید ،اطلاعیه ها ،اخبار ،رویدادها را به اطلاع مشتریان می رساند. در پنل اس ام اس می توانید به راحتی یک خبرنامه ایجاد کرده و مشتریان خود را از آخرین تغییرات و اخبار کسب و کار خود را مطلع سازید.

محتوای یک برنامه در پنل پیامک پیامک های خبری است که قصد دارم مطلب یا رویدادی را به مخاطب خود در میان گذاشته و آنها را مطلع سازند.

خبرنامه پیامکی در سیستم ارتباط با مشتریان چه مزایایی دارد؟

ارتباط با مشتریان یک مسئله‌ای زنانه در هر نوع کسب و کار است که باعث می شود مشتریان قدیمی و جدید از پویا بودن یک بیزینس خبردار شود.

این امکان با استفاده از پنل اس ام اس نیز قابل ارائه میباشد با توجه به اینکه پیامک سریعاً ارسال شده و به دست مشتری می‌رسد باعث افزایش تأثیرگذاری نیز می گردد. ارسال خبر نامه قواعد خاص خود را دارد مهمترین این موارد را بطور خلاصه در این مقاله درج کرده ایم.

برای ارسال خبرنامه پیامکی چه مواردی را باید رعایت کرد؟

اطلاع رسانی که در حال انتشار و ارسال آن به کاربران و مخاطبین خود هستید در قالب اس ام اس صورت میگیرد. بنابراین باید به تعداد کاراکتر هایی که در متن استفاده می کنید توجه نمایید این تعداد نباید از تعداد مشخصی بیشتر باشد به یاد داشته باشید که هر پیامک حدود ۷۰ کاراکتر ظرفیت دارد متن باید کوتاه و در عین حال جذاب باشد. بنابراین باید در طراحی متن خبر و توانایی رساندن مفهوم توجه کافی را داشته باشید.

 

در این قسمت نکاتی را برای طراحی متن اصولی خبرنامه پیامکی به شما آموزش می دهیم:

کوتاه بودن محتوا و متن در خبرنامه پیامکی:

به لحاظ روانشناسی متن های کوتاه تر در قالب پیامک تاثیر گذاری بیشتری در مخاطب ایجاد کرده و بیشتر توجه شان را به پیگیری متن موجود جلب می‌کند. توجه داشته باشید که متن های بلند عموماً خارج از حوصله و زمان مخاطب می باشد از این جهت حجم مطلوب برای خبرنامه پیامکی در حدود ۷۰ الی ۱۴۰ کاراکتر در نظر گرفته شده است که این میزان معادل با یک الی دو پیامک می باشد.

توانمندی محتوا در انتقال پیام مورد نظر در خبرنامه پیامکی:

توجه داشته باشید متنی که در نظر می گیرید باید علاوه بر رعایت کوتاه بودند که بتواند محتوای مربوطه را که قصد انتقال آن به مخاطب را داریم که خوبی بیان کرده باشد. متن می‌بایست به طور مستقیم به موضوع اصلی اشاره کند تا مخاطب با خواندن پیامک به نکته‌ای که در ارسال پیامک به عنوان هدف در نظر گرفته شده برسد.

ارجاع دادن به اینکه جامعه در خبرنامه پیامکی:

این گزینه می‌تواندکارتان را خیلی حرفه ای تر به نظر برسند شما می توانید بخشی از متن را در قالب اس ام اس در خبرنامه پیامکی ارسال کرده و سپس لینکی رادر انتهای پیامک قرار داده و برای خواندن ادامه محتوا مخاطب را به لینک مورد نظر هدایت کنید.

نظر گرفتن زمان بندی مشخص برای خبرنامه پیامکی :

بهتر است اگر قصد دارید اطلاع رسانی ها را به صورت روزانه و یا ماهانه برای مخاطب ارسال کنید حتماً این برنامه از پیش تعیین کرده و در مورد مشخص به صورت منظم اقدام به ارسال آن نمایید.

ارائه خدمات عضویت آسان و لغو عضویت آسان برای مخاطب:

یک خبرنامه پیامکی موفق و حرفه‌ای بهتر است در اولین قدم تجربه مشتری را در نظر بگیرد. امکانی را برای مخاطبان فعال کنید که با ارسال یک اس ام اس به راحتی عضو خبرنامه شده و همچنین در زمان دلخواه نیز این عضویت را لغو نمایند.

مزایا و برتریهای خبرنامه پیامکی در مقایسه با سایر خبرنامه ها:

  1. اطمینان از اینکه مطالب بهتر به دست مخاطب خواهد رسید.
  2. امکان نظارت کامل برای پروسه بازاریابی
  3. تولید محتوا برای خبرنامه پیامکی معمولا آسان تر می باشد.
  4. در دسترس تر از سایر راههای دیگر مانند ایمیل می باشد.
  5. هزینه آن در مقایسه با شیوه‌های دیگر پیام‌رسانی کمتر و مرغوب تر و به صرفه تر است.
  6. می توانید اطمینان حاصل نمایید که حتماً محتوای مورد نظرتان توسط مخاطب خوانده می شود.

جمع بندی :

استفاده از پیامک در تمام حوزه‌های بازاریابی باهاش کاهش هزینه‌های اضافه می‌شود که استفاده از این برنامه نیز شامل می‌شود ، برا ارتباط و تعامل بهتر با مشتریان از خبرنامه استفاده کنید ، برای ثبت سفارش و دریافت مشاوره در مورد امکانات و خدمات پنل اس ام اس با کارشناسان یک پیامک تماس بگیرید.

محمدامین عابدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

انواع اس ام اس بانک

انواع اس ام اس بانک

محمدامین عابدی 20 دسامبر 2019
پنل اس ام اس رشت

پنل اس ام اس رشت

محمدامین عابدی 02 آوریل 2020
اس ام اس نیمه شعبان

اس ام اس تبریک نیمه شعبان

محمدامین عابدی 29 مارس 2020
افزونه پیامک وردپرس

افزونه پیامک وردپرس wordpress

محمدامین عابدی 16 دسامبر 2019