×

پنل اس ام اس هتل

بازاریابی پنل اس ام اس, تبلیغات پنل اس ام اس محمدامین عابدی 09 مارس 2020
پنل اس ام اس هتل

استفاده از پنل اس ام اس هتل چه کمکی به هتل داران میکند؟ با پنل اس ام اس می شود تبلیغ هتل را انجام داد ؟پیش از این درباره کاربردهای پنل پیامکی و مزایای آن برای شما صحبت کرده ایم امروز می خواهیم درباره فواید پنل پیامکی برای مراکز اقامتی توریستی و هتل ها برای شما توضیح دهیم امیدواریم که برای شما مفید باشد با ما همراه باشید.

چگونه اعتماد مشتریان خود را به دست بیاوریم؟

سامانه پیامکی یک پیامک ، کاربردها و استفاده های گوناگونی در اختیار شما قرار می دهد و به شما کمک می کند که با استفاده از پنل پیامکی در ذهن مخاطبتان ملکه شوید. که به ایجاد اعتماد و اطمینان خاطر مشتریان تان می شود. زمانی که مخاطب به برند شما اطمینان خاطر پیدا کرد شما می توانید به عنوان یک مشتری بالقوه روی آنها حساب کنید. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با عزیزانتان مشغول مسافرت و خوشگذرانی بودید و یاد خاطرات خوب محل اقامتگاه در طول سفر و مکان های دلپذیر و مملو از آرامش بیفتید . بنابراین به شما خواهیم گفت که چرا استفاده از پنل پیامکی در هتل ها می توانند بسیار هوشمندانه و خلاقانه در جهت جلب توجه مشتریان می باشد.

استفاده از پنل پیامکی برای ارسال انبوه پیامک به عموم مشتریان خود تعامل میان شما به عنوان یک مرکز اقامتی توریستی با مخاطب ارتباط مثبت و موثر ایجاد خواهد کرد. این ارتباط با ایجاد حس همدلی در مشتریان و مخاطبان آنها را به مشتری های دائمی شما تبدیل خواهند کرد یا این که شما را به عنوان یک شرکت که برای مخاطب ارزش قائل می‌شوید در نظر خواهند داشت. نتیجه میگیریم که استفاده از پنل پیامکی میتواند به شما کمک کند که روند اقتصادی هتل و یا مرکز اقامتی خود را مثبت کنید و در جلب مشتری موفق باشید.

تنها اینها از کاربردهای پنل پیامکی برای هتل داران نیست با ما همراه باشید تا شما را با دیگر کاربردهای پنل پیامکی آشنا کنیم.

کاربرد های پنل پیامکی برای هتل ها و مراکز اقامتی تفریحی :

 1. معرفی هتل ها و تبلیغات موثر به کمک ارسال اس ام اس
 2. معرفی امکانات هتل
 3. ارسال پیامک خوش آمدگویی
 4. ارسال پیامک از طریق پنل اس ام اس برای یادآوری شماره اتاق رزرو شد
 5. ارسال پیامک به مسافرین جهت یادآوری تاریخ شروع و پایان اقامت در هتل
 6. اطلاع  رسانی درباره تخفیفات و تورها
 7. اطلاع رسانی تورها برای ایام خاص و نوروز
 8. هماهنگی با مسافرین برای پیش آمدن هرگونه تاخیر و تغییر در برنامه تور یا هتل
 9. ارسال نظر سنجی در جهت رضایت مشتری
 10. ارسال پیامک انبوه با پنل پیامکی در ایام و مناسبت های خاص
 11. ارسال پیام تبریک  تولد به مشتریان برای تبلیغ هتل شما

چند نمونه از کاربرد های جالب پنل پیامکی برای هتلداران و مدیران مراکز اقامتی توریستی تفریحی برای شما بیان کردیم که شما میتوانید با بهره بردن است پیام پنل پیامکی سوددهی خود را همراه با محبوبیت بالا ببرید.

ارتباط با مشتری از طریق پنل پیامکی :

قبل از تبلیغ هتل مسئله مهمی که برای هتلداران بسیار مهم است ارتباط مشتری است یکی از اساسی ترین مواردی است که باید همیشه لحاظ شود. توجه داشته باشید که حدوداً ۹۰ درصد مشتریان هتل ها و مراکز اقامتی تفریحی توریستی مشتریان به صورت خانوادگی هستند و از لحاظ احساسی بسیار حساس تر می شود. پس بهتر است که امنیت خاطر مورد نظر مشتری از هر روش که امکان دارد تامین شود.

یکی از روش هایی که می توانید اطمینان خاطر مشتریان را جلب کنید در مورد تاریخ و شرایط اقامت یا در صورت بروز اعلام مشکل ارسال پیامک می باشد.پنل پیامکی این امکان را به شما می دهد که اطمینان خاطر و خیال مشتری را راحت نگه دارید تا در نتیجه مشتری شما با خاطره خوش اقامتش را سپری کند و شما را به عنوان یک هتل خاطره انگیز در ذهن خود ثبت کند و به دیگران نیز شما را پیشنهاد دهد و توصیه کند اقامت در هتل شما را حتماً تجربه کنند.

محمدامین عابدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اس ام اس مارکتینگ

کمپین تبلیغاتی چیست ؟

محمدامین عابدی 21 مارس 2020
جمع آوری شماره موبایل مشتریان

سود نمایندگی پنل اس ام اس

محمدامین عابدی 08 مارس 2020
خدمات پنل اس ام اس

ویژگی های پنل‌ های اس ام اس

محمدامین عابدی 16 دسامبر 2019
پنل نمایندگی اس ام اس

کسب درآمد از پنل نمایندگی

محمدامین عابدی 30 دسامبر 2019
تمام حقوق این سایت متعلق به یک پیامک است