لطفا صبر کنید

پیامک تبلیغاتی ایام نوروز

خدمات VIP به برخی از مشتریان

مشتریان شما به دلایل خاصی به عضویت خبرنامه پیامکی شما در می آیند ، زمانی که افراد عضو خبرنامه شما می شوند از شما انتظار دارند، تا با آنها به صورت افراد خاص و VIP رفتار کنید شما می توانید در ایام نوروز امسال به اعضای خبرنامه خود امکانات ویژه بدهید و برای رویدادهای ویژه خود به آنها دسترسی VIP بدهید ، همچنین اگر مشتریان دیگری عضو خبرنامه پیامکی شما نیستند و علاقه دارند تا رویدادهای شما حضور داشته باشند می توانید از آنها بخواهید که به عضویت خبرنامه پیامکی در بیایند تا از امکانات VIP استفاده بکنند و برای آنها اس ام اس عید نوروز خود را ارسال کنید.

ارائه بلیط کنسرت رایگان

ایام نوروز نزدیک است و خواننده های عزیز کشور در حال برگزاری کنسرت ها هستند شما میتوانید با یک سالن فرهنگی و هنری یا یک هنرمند برای تهیه چند بلیط کنسرت قرارداد ببندید و یک مسابقه پیامکی برگزار نماید و در نهایت به قید قرعه به چند نفر از شرکت کنندگان بلیت رایگان کنسرت بدهید این روش برای افزایش تعداد تعداد اعضای خبرنامه پیامکی شما بسیار مفید است.

ارائه تخفیف

در ایام نوروز سفره‌های نوروزی بسیار داغ است، اگر شما می خواهید در بهار  نوشیدنی ها و دسر های رستوران خود تخفیف ارائه بدهید، از مشتریان خود بخواهید که به عضویت خبرنامه پیامکی شما در بیایند شما می‌توانید پیامکی مانند نمونه زیر برای آنها ارسال کنید و مشاهده کنید که میزان فروش شما چقدر بیشتر خواهد شد و به قدرت ارسال پیامک تبلیغاتی ایمان خواهید آورد.

چرا اس‌ ام‌ اس مارکتینگ یک پیامک ؟
بیشتر بخوانید

مثال : با ارائه پیامک تبلیغاتی به مسئولان رستوران از نوشیدنی ها و دسر های رایگان ما استفاده کنید.

اس ام اس عید نوروز

ارائه تخفیف برای آخرین مدل های زمستانی

اگر شما صاحب یک بوتیک لباس فروشی هستید می توانید با استفاده از پنل اس ام اس یک پیامک رایگان در اختیار شما قرار می گیرد ابزار بسیار مناسبی برای اطلاع رسانی مشتریان از آخرین مدل های روز استفاده کنید شما می توانید با ارسال تخفیف های ویژه برای برخی از محصولات زمستانی خود مشتریان بسیاری به خصوص بانوان را به سمت فروشگاه خود بکشانید.

تور گردشگری با تخفیف

اگر شما صاحب یک آژانس گردشگری هستید می توانید در ایام نوروز که استان تهران بسیار خلوت می شود با ارسال پیامک عید نوروز مبنی بر اینکه تور گردشگری در استان تهران و شهرهای تهران گذاشته‌اید که به موزه های ، اماکن تاریخی و …. مشتری جذب کنید و خواهید دید که فروش شما در این ایام عید نوروز با ارسال پیامک تبلیغاتی چقدر بیشتر خواهد شد.

جمع بندی :

گروه یک پیامک کمپین های کسب کار شما برای اس ام اس عید نوروز را آماده می کنند ، امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و بتوانید ایام نوروز را با فروش بیشتر و کسب و کار بزرگ تر ادامه دهید ، چنانچه سوال و مشاوره در مورد پنل اس ام اس داشتید، با شماره 02171053978 تماس بگیرید و از قسمت زیر نظر و دیدگاه‌های خود را برای ما ارسال کنید.

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053978

تلگرامواتساپ
021-71053978 مشاوره رایگان