×

ارسال اس ام اس به شماره های کل کشور

آموزش پنل اس ام اس, امکانات پنل اس ام اس محمدامین عابدی 03 مارس 2020

گاهی اوقات نیاز است برای تبلیغات خود از پنل ارسال پیامک انبوه به صورت منطقه ای استفاده کنید. مثلاً اگر شما سالیان سال است در منطقه ای خاص کسب و کار دارید بهتر است که در همان منطقه تبلیغات هدفمند انجام دهید. در صورت تبلیغات از این روش فروش شما در آن محله بیشتر می‌شود چون افرادی هستند که شما را میشناسند و مشتری ثابت شما هستند و افرادی هم هستند که تازه به آن محل آمده اند و با شما از طریق پیامک انبوه آشنا می‌شوند.

پیامک انبوه تبلیغات خود را هدفمند کنید

هر برنامه ای اگر هدفمند باشد زودتر و با هزینه پایین تر به نتیجه ایده آل می رسد. تبلیغات و پیشرفت در فروش هم از این قاعده مستثنی نیست. در ارسال پیامک انبوه از طریق پنل اس ام اس به دلیل اینکه شما هدفمند پیامک خود را ارسال می کنید در هزینه های شما صرفه‌جویی می‌شود.

برای هر نوع تبلیغ بهتر است مخاطبان مرتبط با موضوع انتخاب شوند تا هم از مزاحمت برای افرادی که احتیاجی به دیدن تبلیغ ندارند جلوگیری ندارند جلوگیری شود همچنین افرادی که تبلیغ را دریافت می‌کنند کسانی باشند که احتمال تبدیل آنها به مشتری بالاتر باشد . دسته بندی های مختلفی در بانک‌های شماره پنل پیامکی وجود دارد که بر اساس استان ،شهر ، منطقه و کد پستی قابلیت ارسال را فراهم می کنند.

پنل ارسال پیامک انبوه بر اساس منطقه چه ویژگی هایی دارد؟

همانطور که در بالا اشاره شد یکی از مزیت های این روش تبلیغات صرفه جویی در هزینه های شما می باشد برای روشن تر شدن این موضوع با مثال برای شما توضیح خواهیم داد:

فرض کنید می خواهیم پیامک را ارسال کنیم و هدف فروش در منطقه خاص است در صورتیکه سامانه ارسال پیامک ما قابلیت تفکیک استان ،شهر و به‌صورت کلی منطقه را نداشته باشد ما مجبور می‌شویم پیامک خود را ارسال کنیم به امید اینکه به دست افراد مورد نظر ما برسد. اما وقتی این قابلیت برای ما تعریف شده باشد به راحتی می توانیم فقط برای همان منطقه‌ای که قصد دارین تبلیغات کنیم و پیامک را ارسال کنیم.

به این صورت هزینه ارسال پیامک کمتر می شود و دقیقاً متن های ما به دست کسانی می‌رسد که مورد نظر ما بوده‌اند.

پنل ارسال پیامک انبوه امکان ارسال به چه سرشماره هایی را فراهم می کند؟

از دیگر یکی های ارسال پیامک این است که شما می توانید همراه اول به همه شهرها و استانها به تفکیک با هر پیش شماره ای پیامک خود را ارسال کنید. در واقع در این روش شما می توانید به یک شهر با پیش شماره مخصوص به خود شروع می‌شود پیامک انبوه ارسال کنید و با اپراتور ایرانسل می توانید فقط استان و شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

مراحل ارسال پیامک به وسیله نقشه گوگل:

برای اینکه بتوانیم از پنل ارسال اس ام اس خود استفاده کنید باید در ابتدا نحوه کار با آن علم کامل داشته باشیم. در این قسمت از مقاله شما را با نحوه کار پنل ارسال پیامک انبوه آشنا می کنید با ما همراه باشید.

در مرحله اول باید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود وارد پنل پیامک شوید.

در این قسمت باید برای ورود به بخش تنظیمات بر روی ارسال پیامک از طریق نقشه گوگل کلیک کنید تا بتوانید تنظیمات دلخواه خود را برای ارسال تنظیم کنید.

در این قسمت نقشه گوگل به شما نمایش داده می شود که در اینجا می‌توان این منطقه مورد نظر خود را پیدا کنید.

بعد از انتخاب منطقه مورد نظر می تواند روی آن حرکت کنید و نقاط مختلف آن را ببینید.

بعد از اینکه شما منطقه مورد نظر خود را انتخاب کردید رنگ آن تغییر می کند.

شماره هایی که در این مرحله به شما نمایش داده می شود همان بانک اطلاعاتی تامارا های شما می باشد شما فقط مجاز هستید از بین این شماره ها ارسال های خود را انجام دهید.

در مرحله بعدی میتوانید متن و موارد مورد نظر خود را وارد کنیدو در نهایت روی دکمه ارسال کلیک کنید تا متن شما با توجه به تنظیماتی که به دلخواه اعمال کردید و همان شماره‌هایی که انتخاب شده ارسال شوند.

 

ارسال اس ام اس انبوه با استفاده از فیلتر جنسیت در پنل ارسال پیامک:

گاهی اوقات پیش می آید که شما قصد دارید جنسی خواسته خورشیدی هدف روش شما قشر خاصی با رده سنی و جنسی تعیین شده است حمله به ارسال پیامک این کار را برای شما بسیار راحت می کند.
ممکن است بخواهید که به  دانش آموزان کنکوری برای ثبت نام در کلاس های کنکور تخفیف بدهید پیام ارسال کنید می توانید با انتخاب این گزینه پیام های خود را خیلی هدفمند ارسال کنید و از نتایج مثبت آن بهره ببریم و شاید بخواهید به خانم‌های منطقه خود پیام تبریک روز زن بفرستید اگر این قابلیت وجود نداشت شما نمی توانستید به این راحتی این کار را انجام دهید.
ارسال پیامک انبوه یکی از ابزارهای ایده آل برای تبلیغات است زیرا با داشتن امکانات زیاد ارسال پیام را برای شما بسیار راحت می کند امیدواریم که از این مقاله بهره لازم را برده باشید.

محمدامین عابدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آموزش ارسال پیامک به کدپستی

محمدامین عابدی 24 دسامبر 2019
ارسال پیامک از طریق وب سرویس URL

ارسال پیامک از وب سرویس URL

محمدامین عابدی 22 مه 2021
ارسال پیام بر اساس سن و جنسیت

ارسال اس ام اس بر اساس سن و جنسیت

محمدامین عابدی 20 ژانویه 2020
تبلیغات هدفمند

تبلیغات هدفمند

محمدامین عابدی 27 فوریه 2020
تمام حقوق این سایت متعلق به یک پیامک است