لطفا صبر کنید

آموزش کوتاه کردن لینک در پیامک

مطمئناً برای شما هم لینکی خبری آموزشی و لیف های متفاوت دیگر بسیار بلند و نامفهوم ارسال شده بخشی از این مشکل به دلیل عدم پشتیبانی وب سایت ها از زبان فارسی و عدم رعایت کدنویسی صحیح لینک است این مشکل زمان ارسال اس ام اس هنگامی که بخواهیم همراه متن پیامک لینک سایت خودمان ارسال کنیم شاید از لحاظ طولانی بودن به صرفه نباشد دلیل آن هم محدودیت تعداد کاراکتر در هر صفحه پیامک است ، و اصلاً وجهه خوبی ندارد که متن نامفهومی در اس ام اس تبلیغاتی شما قرار داده شود پس باید از کوتاه کردن لینک استفاده کنیم.

آموزش کوتاه کردن لینک

قبلا این سوال توسط کاربر های یک پیامک بسیار فراوان پرسیده شده بود که اس‌ام‌اس مارکتی که یک پیامک به شما پیشنهاد می دهد از سرویسهای مخصوص کوچک کردن لینک استفاده کنیم بدین منظور به سایت های بسیاری وجود دارند که در این مقاله قصد داریم به شما آموزش بدهیم که چگونه لینک های خود را کوتاه کنید.

سایت کوتاه کردن لینک

برای کوتاه کردن آدرس سایت خود ابتدا وارد یکی از سایت های زیر شوید سپس آدرس خود را در جای مشخص شده قرار دهید و در انتها گزینه تایید را وارد کنید و آخر مشاهده خواهید کرد ، سرویس کوتاه کردن لینک به شما یک آدرس مختصر تحویل داده است

  1. سایت بی تو ان (ir)
  2. سایت بیتلی (com)
  3. پی لینک (ir)

وب سایت های فراوانی وجود دارد که این کار را می کنند ، ولی مسئله مهم آن است که شما برای پیامک انبوه تبلیغاتی که قرار است از پنل اس ام اس انجام شود به شکل درست انجام شود.

دستورالعمل وزارت ارتباطات برای پیامک تبلیغاتی
بیشتر بخوانید

***

اگر علاقه دارید یک کمپین تبلیغاتی برای کسب و کار خود را اندازی  کنید با کارشناسان یک پیامک تماس بگیرید کارشناسان فنی یک پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما به شما بهترین روش تبلیغاتی را معرفی کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است با بخش پشتیبانی یک پیامک به شماره 02171053978 تماس بگیرید.

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053978

تلگرامواتساپ
021-71053978 مشاوره رایگان