افزونه ثبت نام و ورود با شماره موبایل در وردپرس

دسترسی سریع

امروز می‌ خواهیم در مورد یکی از محبوب‌ ترین افزونه پیامکی وردپرس و ووکامرس با شما صحبت کنیم و نحوه استفاده از افزونه ثبت‌ نام با موبایل و ارسال کد فعال سازی در سایت وردپرس یا ووکامرس که به افزونه ثبت نام وردپرس با تایید پیامک معروف است، را به شما توضیح دهیم؛ بله ما می‌خواهیم در مورد افزونه پیامک دیجیتس (DIGITS) و اتصال افزونه دیجیتس به پنل اس ام اس با شما صحبت کنیم. اگر در وب فارسی جستجو کنید این افزونه با نام دیجتس، دیجیتز، دیجیت  و… شناخته می شود اما این اسم‌ ها برای چند افزونه مجزا نیستند و همه همان افزونه دیجیتس مجبوب هستند.

در مورد افزونه پیامک ووکامرس برای اطلاع رسانی پیامکی از سفارشات سایت و افزونه ثبت‌ نام با شماره موبایل برای خبرنامه به طور مفصل صحبت کرده‌ایم، پس خیلی سریع به سراغ افزونه دیجیت (WordPress Mobile Number Signup and Login) میرویم تا بتوانیم هرچه سریع‌ تر افزونه ارسال کد فعال سازی و احراز هویت شماره موبایل را در سایت خودمان فعال کنیم تا وب سایت مان را به افزونه ارسال پیامک اعتبار سنجی مجهز کنیم و از این به بعد به جای ثبت نام با ایمیل ، کاربران سایت بتوانند از طریق وارد نمودن شماره موبایل و ارسال کد فعال سازی (مانند فعال سازی اکانت تلگرام) در سایت ما عضو شوند.

افزونه دیجیتس (DIGIT) برای ارسال کد فعال سازی و پیامک اعتبار سنجی

یکی از مشکلات وردپرس و فروشگاه‌ ساز ووکامرس(Woocommerce) فیلد اجباری ایمیل در هنگام ثبت نام در سایت است، امروزه دیگر مانند گذشته مردم علاقه‌ای به ثبت نام با ایمیل ندارند و حتی خیلی از افراد ایمیل ندارند! یکی از دوستان من می‌گفت ایمیل برای زمان یاهو ۳۶۰ بود! در دنیای امروز به خصوص بعد از آمدن تلگرام و نحوه فعال سازی اکانت در تلگرام اکثر سایت‌ ها و اپلیکیشن‌ ها ثبت نام با شماره موبایل را جایگزین ثبت نام ایمیل کردند و نرخ عضویت در سایت به شدت بالا رفت زیرا هر فردی با هر سطحی از دانش و معلومات که گوشی موبایل داشته باشد می‌تواند به‌ راحتی با شماره موبایل در سایت شما ثبت نام کنند و دیگر نیازی به حفظ نام کاربری و یا وارد کردن ایمیل و یا تایید روی لینک ایمیل نیست!

ثبت نام در سایت وردپرس به سادگی و فقط با وارد کردن یک شماره موبایل ، دریافت پیامک اعتبارسنجی و وارد کردن یک کد فعال سازی انجام می شود!

یکی از قابلیت‌ های دوست‌ داشتنی در افزونه دیجیت ، کاربر فقط با شماره موبایل می‌تواند در سایت وردپرسی ثبت نام کند، حتی نیازی به ایجاد رمز عبور نیست و برای لاگین مجدد می‌تواند از طریق رمز عبور یک بار مصرف (OTP) پیامکی اقدام به لاگین نماید.

افزونه ثبت نام با مویایل (Digits) به‌ کاربر اجازه می‌دهد تا تنها با وارد کردن شمارۀ موبایل خود، وارد وب‌ سایت شما شود. بررسی ایمیل دیگر ضرورتی ندارد. فقط پیامک کافی‌ است. در این دنیای سریع، هیچ‌کس وقت نمی‌کند با استفاده از ایمیل سنتی وارد وب‌ سایت شما شود زیرا باید مراحل زیادی را طی کند تا وارد حساب ایمیل خود بشود، روی لینک تأیید کلیک کند و ایمیل را تأیید نماید. حتی اگر کاربر همۀ این موارد را انجام دهد، باید رمز دسترسی به حساب خود را نیز به‌ یاد بیاورد. اگر رمز عبور را فراموش کرده باشد، بار دیگر باید همۀ مراحل ورود به حساب را طی کند. فقط به‌ خاطر همین نکته‌ها، وب‌ سایت‌ها امروزه کاربران خود را از دست می‌دهند زیرا هیچ‌ کس وقت انجام این کارها را ندارد.

 

امکانات افزونه پیامک دیجیتس

ثبت‌نام با شماره موبایل

به کاربران خود اجازه دهید تا با شماره موبایل خود وارد شوند تا تعداد ثبت‌ نام شما بالا برود. کاربر خود را از زحمت ورود به حساب ایمیل، رها کنید تا محبور نشود برای تأیید هویت، وارد حساب ایمیل شود و سپس لینک تأیید را دنبال کند.

ورود به حساب بدون‌ نیاز به رمز عبور

در عصر اینترنت، هیچ کاربری نمی‌تواند همه رمزهای عبور که برای وب‌ سایت‌ های مختلف به‌ کار می‌برد را در یاد نگه دارد. ورود به حساب کاربری را بدون نیاز به رمز عبور، امکان‌پذیر سازید. با استفاده از کد عبور یک بار مصرف که از طریق پیامک به شماره تلفن همراه شما ارسال می‌شود، وارد حساب خود شوید.
ورود به حساب بدون نیاز به ایمیل به کاربر خود اجازه دهید تا با شمارۀ موبایل وارد حساب خود شود. ایمیل‌های سنتی که برای ایجاد حساب به‌کار گرفته میشد را فراموش کنید.

سایر ویژگی های افزونه ثبت نام با مویایل Digit

 • تنظیم دوباره رمز عبور با رمز عبور یک بار مصرف
 • ثبت‌ نام با رمز عبور، ورود به‌ حساب با کد عبور یک بار مصرف یا رمز عبور
 • ثبت‌نام و ورود به‌ حساب از‌ پیش تعیین‌ شده
 • کاربر می‌تواند پس از ورود به حساب از طریق تلفن همراه، ایمیل خود را به حساب اضافه کند
 • کاربر می‌تواند با ایمیل ثبت نام کند و سپس شماره موبایل خود را به حساب اضافه کند
 • پشتیبانی کامل WooCommerce

خط خدماتی برای افزونه عضویت پیامکی در وردپرس

اگر می‌خواهید از افزونه پیامک دیجیت (WordPress Mobile Number Signup and Login) استفاده کنید دانستن این نکته از نان شب برایتان واجب تر است! زیرا اگر به آن بی‌ توجهی کنید نرخ عضویت در سایت شما به‌ شدت کم می‌شود و کاربرانتان از سایت شما ناراضی خواهند بود، تمام کاربرانی که با تبلیغ، سئو ،تولید محتوا و… به سمت سایت خودتان جذب کرده‌اید از دست میروند، بیایید ببینم خط خدماتی چیست و اگر پنل اس ام اس که استفاده می‌کنید خط خدماتی نداشته باشد چه اتفاقی برای وب‌سایت شما خواهد افتاد ؟

حتما می‌ دانید خیلی از افراد دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند تا پیامک تبلیغاتی توسط اوپراتور برایشان ارسال نشود، تمامی خطوط موجود در پنل اس ام اس به‌ صورت پیش‌فرض خطوط تبلیغاتی هستند و اگر کاربران سایت شما پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده باشند و شما از خطوط تبلیغاتی برای ارسال پیامک کد فعال سازی استفاده نمایید، پیامک کد فعال سازی به دست کاربر شما نمی‌رسد (آن‌ ها نمیدانند مشکل از کجاست و می‌گویند سایت شما خراب است) و در نهایت کاربرتان نمی‌ تواند در سایت شما ثبت‌نام کند و سایت شما را رها می‌کند، دقت کردید؟ به‌ همین راحتی یک بازدیدکننده، یک مشتری و… از دست رفت!

 

خط خدماتی چیست؟ 

خط خدماتی از نظر ظاهری شبیه به خطوط تبلیغاتی هستند که به اوپراتور تعهد داده می‌شود که از این خط پیامک تبلیغاتی ارسال نمی‌کنیم، حتما دیده‌اید حتی اگر پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده باشید باز پیامک‌ های بانکی برای شما ارسال می‌شود.

شاید بگویید این که نکته ساده ای بود! مشکل اینجاست که اکثر سامانه پیامکی خط خدماتی ندارند و زمانی که سامانه پیامک خریداری می‌کنید به شما می‌گویند باید خط خدماتی اختصاصی تهیه نمایید و در این حالت اوپراتور از شما تعهد می‌گیرد که با این خط پیامک تبلیغاتی ارسال نمی‌کنید (تا اینجا کار مشکلی نیست) اما بابت تعهدی که به اوپراتور می‌دهید، اوپراتور بین ۵ تا ۵۰ میلیون تومان از شما سفته می‌گیرد و این کار را سخت می‌کند! و علاوه بر این موضوع دریافت خط خدماتی اختصاصی حدود یک ماه زمان می‌برد!

راه حل چیست؟ ما در  یک پیامک خط خدماتی از اوپراتور تهیه کرده‌ایم این خط را به‌ صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت سفته در اختیار شما قرار می‌دهیم و این خط بلافاصله بعد از ثبت نام پنل پیامکی فعال است و می‌توانید از این خط برای ارسال کدهای فعال سازی استفاده نمایید.(خط خدماتی بدون نیاز به سفته)
اگر نیاز به خط خدماتی اختصاصی داشتید میتوانید درخواست خط خدماتی اختصاصی را ارسال نمایید تا به صورت رایگان خط تبلیغاتی را به خط خدماتی تبدیل کنیم اما برای دریافت خط خدماتی اختصاصی تعهدنامه و سفته الزمی است.

راهنمای اتصال وردپرس به پلاگین digit

ابتدا وارد سایت یک پیامک شوید و برای دریافت پنل اس ام اس ثبت نام کنید > بعد از دریافت نام کاربری و رمز از طریق پیامک وارد فروشگاه یک پیامک شوید و افزونه محبوب دیجیتس را از بخش افزونه پیامکی > افزونه‌ها به صورت رایگان دانلود نمایید. بعد از تهیه پلاگین دیجیتس و نصب افزونه ارسال پیامک اعتبارسنجی  وردپرس > وارد بخش تنظیمات > digits > پیکربندی شوید.

وارد افزونه پیامک دیجیتس شوید و پیکربندی آن را انجام دهید :


• انتخاب درگاه سامانه پیامک : yekpayamak
• نام کاربری : نام کاربری ورود به سامانه پیامک
• کلمه عبور : کلمه عبور ورود به سامانه پیامک
• خط ارسال کننده پیامک : 3000505 (این خط خدماتی بوده و به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند پیامک ارسال می‌شود)

 

سازگاری افزونه دیجیت با افزونه‌های محبوب وردپرس

• پشتیبانی کامل از افزونه وردپرس (wordpress)
• پشتیبانی کامل از فروشگاه‌ ساز ووکامرس (woocommerce)
• پشتیبانی کامل بادی پرس (bodypress)
• پشتیبانی از بی بی پرس (BBpress)
• پشتیبانی از گرویتی فرم(gravityforms)
• پشتیبانی از ایزی دیجیتال دانلود(EDD)
• پشتیبانی از ویژوال کامپوزر

هماهنگی کامل با کاربران عضو شده قدیمی

اگر در سایتتان کاربران زیادی دارید که در گذشته از طریق ایمیل وارد سایت شما شده‌اند نگران نباشید، کاربران قدیمی سایت شما همچنان می‌توانند از طریق ایمیل و رمز عبور خود وارد حساب کاربری خود شوند و در قسمت ویرایش اطلاعات کاربری شماره موبایل خودشان را وارد کنند. موقع ذخیره کد تایید پیامکی به شماره موبایلشان ارسال می‌شود و از کاربر نوشتن ثبت پیامک اعتبار سنجی در سایت از آن پس می‌تواند با شماره موبایل وارد سایت شود.

ساده و فوق‌ العاده کاربردی

یکی از قابلیت‌ های جذاب افزونه دیجیس قابلیت اضافه کردن نامحدود فیلد به صورت  متن – شماره – کشویی – رادیو باکس – چک باکس و… می باشد که می‌ توانید هنگام ثبت نام کاربر اطلاعات بیشتری را از کاربر دریافت نمایید. به عنوان مثال اگر به کد ملی، شماره پروانه کسب و.. نیاز دارید می‌توانید اطلاعات دلخواه را از کاربر دریافت نمایید همچنین افزونه دیجیتس قابلیت‌ های دیگری نیز دارد که در ارسال پیامک اعتبار سنجی به شما کمک می‌کند تجربه لذت بخش‌ تری را برای کاربر فراهم نمایید.

 • امکان ریدارکت آدرس های ثبت نام و ورود و خروج
 • امکان سفارش سازی استایل ورود
 • کاملا ریسپانسیو شده در موبایل

گرویتی فرم یا افزونه پیامک دیجیت؟

در بخش افزونه پیامک گرویتی فرم یکی از قابلیت‌های افزونه پیامک Gravityform را تایید شماره موبایل کاربران اعلام کردیم و حتی ویدیو آموزش  برای اسفاده از قابلیت ارسال پیامک اعتبارسنجی با گرویتی فرم را در اختیار کاربران یک پیامک قرار دادیم، اما برای ثبت نام و ورود پیشنهاد ما همچنان افزونه دیجیت است، زیرا در گرویتی فرم قابلیت غیرفعال سازی ایمیل وجود ندارد و کاربران زمان ثبت نام حتما می‌یایست فیلد ایمیل را تکمیل نمایید.

 

آموزش نصب و فعال سازی افزونه دیجیتس

با توجه به درخواست‌های مکرر کاربران ویدیو آموزشی برای راهنمای کامل نصب و فعال سازی افزونه دیجیت در سایت یک پیامک قرار گرفت ، شما میتوانید از صفحه آموزش سامانه اس ام اس ویدیو آموزش افزونه پیامک دیجیتس را مشاهده کنید

در صورتی که در نصب و فعال سازی پلاگین اعتبارسنجی با شماره موبایل (DIGIT) با مشکلی روبرو شدید می‌توانید در بخش نظرات این مقاله سوالتان را مطرح نمایید، کارشناسان یک پیامک بسیار سریع به سوال شما پاسخ می‌دهند و اگر افزونه را از فروشگاه یک پیامک دانلود کرده اید میتوانید از قسمت ارسال تیکت مشکلات خود را مطرح کنید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

یک پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را میدهد

ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه

برای مقاله ای که نوشته شده نظری دارید ؟

تیم تحریریه یک پیامک

هر آنچه در یک پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.

هر آنچه در یک پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید سامانه پیامکی

نمایندگی پنل پیامک

اینستاگرام یک پیامک

 • موشن گرافیک
 • موشن گرافیک
 • موشن گرافیک
 • موشن گرافیک
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

با ما تماس بگیرید!

شماره تماس:

021-71053977

پست الکترونیکی:

yekpayamak@gmail.com

مشاوره تلفنی رایگان

همین الان، اطلاعات تماس خود را وارد نمایید