آمار ارسال اس ام اس

بازاریابی پنل اس ام اس, تبلیغات پنل اس ام اس محمدامین عابدی 18 مارس 2020
استفاده از پیامک در کسب و کار

اولین استفاده از خدمات اس ام اس در ایران در سال ۱۳۸۱ بهره برداری شد و در سالهای بعدی به تدریج استفاده از پیام کوتاه در میانه کاربران ایرانی تلفن همراه همگیر شد ، در این مقاله که توسط تیم اس ام اس مارکتینگ یک پیامک تهیه شده است ، قرار است آمار اس ام اس سال 98 ارسالی و دریافتی اپروتورهای مختلف را به شما بگوئیم .

آمار شرکت مخابرات ایران

بر اساس اطلاعاتی که از شرکت مخابرات ایران گزارش شده است تعداد مشترکان تلفن همراه در ابتدای سال ۱۳۸۳  رقمی برابر با حدودا ۳ میلیون نفر بوده است که با رشد ۴۸ درصدی در انتهای سال ۸۳ به ۵ میلیون مشترک افزایش یافته است.
در سال ۱۳۸۵ بود که با اضافه شدن سرویس پیام کوتاه تلفن همراه تمامی مشترکان رشد چشمگیری در برداشت و به تدریج در بین کاربران ایرانی فراگیر شد در این سال آمار اس ام اس ارسالی حدود ۸ میلیارد پیامک کوتاه در ایران مبادله شد.

کاهش آمار پیام کوتاه

امروزه به دلیل استفاده اکثر کاربران از فضای مجازی و اینترنت ارسال پیامک دچار کاهش شدیدی شده است ولی همچنان یکی از پربازدیدترین روش های تبلیغاتی اس ام اس مارکتینگ است ، ۹۸ درصد مردم از تلفن های همراه به عنوان یک وسیله شخصی استفاده می کنند و درصد بسیار بالایی پیامک ها را مطالعه کرده و جذب آن می شوند.

۱. البته از آنجایی که استفاده از پیام رسان های اینترنتی هم میسر نمی باشد.
۲. طبق آمار ۹۰ درصد پیامک ها خوانده می شود همچنین خانه هایی و هدفمندی پیامک برای ارتباط و اطلاع‌رسانی و افراد بالاتر است.
۳.اینترنت هنوز مانند پیامک فراگیر نیست به عبارتی دیگر همه ی گوشی ها امکان اتصال به اینترنت را ندارند.

 

آمار اس ام اس سال 1400

سازمان تنظیمات مقررات و ارتباطات رادیویی تعداد اس ام اس سال 1400 را منتشر کرده است که عبارت است از هر یک از اپراتورها در سه ماهه ابتدایی سال جاری 1400 ، تعداد پیامک های ورودی و خروجی متفاوتی داشتند.

۱. به طور مثال تعداد پیامک های خروجی از اپراتور همراه اول به سایر اپراتورها چهار میلیارد و ۴۰۲ میلیون و ۷۷۰ هزار و سیصد و پنجاه و هفت عدد است تعداد پیامک های ورودی از سایر اپراتورهای سیار به اپراتور همراه اول چهار میلیارد و ۷۶۸ میلیون و ۲۹۱هزار و ۶۶۶ عدد است.

۲.تعداد پیامک ارسالی از اپراتورهای ایرانسل به سایر اپراتورها در پنج میلیارد و ۵۷۱ میلیون و ۷۶۱ ۱۳۵۵ عدد است و تعداد پیامک های دریافتی از سایر اپراتورهای سیار و اپراتور ایرانسل ۳ میلیارد و۴۷۲ میلیون و۹۵۹ هزار و۸۳۵ عدد است .

۳.تعداد پیامک های ارسالی از اپراتور رایتل به سایر اپراتورها در مجموع 937 میلیون و ۸۳ هزار و۹۱۳ عدد است و تعداد پیامک های دریافتی از سایر اپراتورها به اپراتور رایتل 698 میلیون و ۷۱۷ هزار و ۴۷۰ عدد است.

 

***

اگر علاقه دارید یک کمپین تبلیغاتی با پنل اس ام اس برای کسب و کار خود را اندازی کنید با کارشناسان یک پیامک تماس بگیرید کارشناسان فنی یک پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما به شما بهترین روش تبلیغاتی را معرفی کنند. در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است با بخش پشتیبانی یک پیامک به شماره 02171053978 تماس بگیرید.

محمدامین عابدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

ارسال اس ام اس تبلیغاتی بانوان

پنل اس ام اس آرایشی

محمدامین عابدی 09 مارس 2020
جمع آوری شماره موبایل مشتریان

تبلیغات تلگرامی یا پیامکی

محمدامین عابدی 04 آوریل 2020
ارسال پیامک به مخاطبین گوشی

تعهد یک پیامک به شما

محمدامین عابدی 21 مارس 2020
تبلیغ نامزدهای مجلس

پنل اس ام اس ریاست جمهوری

محمدامین عابدی 17 مارس 2020