پنل پیامک رایگان

دفتر کار مجازی با ارائه یک پنل تحت وب، تمام امکانات لازم برای ارتباط تلفنی با مشتریان را بر بستر اینترنت ارائه می دهد. برقراری تماس های ورودی و خروجی، منشی تلفنی، نظرسنجی تلفنی و ایجاد نامحدود داخلی چند نمونه از صدها مزیت از دفتر کار مجازی هستند که سبب میشوند کاهش چشمگیری در هزینه های جاری مجموعه ها صورت بگیرد و روند پشتیبانی از مشتریان با سهولت و کیفیت بهتری انجام بپذیرد.

امکانات تلفن ثابت مجازی
blank

کاهش هزینه با دفتر کار مجازی

دفتر کار مجازی به شما و همکارانتان کمک می کند که به صورت دورکار با مشتریان شرکت از طریق یک شماره تلفن ثابت در ارتباط باشید، تماس ورودی و خروجی بدون نیاز به اینترنت از طریق دایورت مکالمات انجام می شود.

تعرفه تماس در دفتر کار مجازی، تعرفه مصوب سازمان تنظیم مقررات می باشد و مالکیت خط به صورت دائمی در اختیار شما است و بابت تماس ورودی هیچ هزینه ماهیانه ای پرداخت نمی کنید

معرفی دفتر کار مجازی یک پیامک

به کمک تلفن گویا مجازی و سانترال مجازی با امکاناتی فراتر از تلفن ثابت و هزینه ای بسیار کمتر از تلفن ویپ مخابراتی، تمام نیاز شما برای برقراری ارتباط با مشتریان برطرف خواهد شد.
در تلفن ثابت ابری پیشرفته قابلیت ضبط مکالمات، راه اندازی صف تماس مشتریان، فکس اینترنتی، گزارشات دقیق مکالمات، قابلیت برقراری تماس همزمان ورودی و خروجی وجود دارد. با خط تلفن ابری با پیش شماره های 021،051،031،041 و سایر پیش شماره های سراسر کشور می توانید بدون اینترنت تماس خروجی داشته باشید.

ضبط صدا تلفن ثابت مجازی

ضبط صدا برای تلفن گویا

با استفاده از خدمات ضبط صدا برای تلفن گویا که در مجموعه پلاسینگ انجام می شود شما می توانید ضبط صدا برای تلفن سانترال یا تلفن ابری و تلفن ‌‌VOIP را به شرکت ما بسپارید تا در استودیو حرفه‌ای صدای تلفن گویا برای شما با صدای خانم یا آقا ضبط شود.

سفارش ضبط صدا می تواند برای استفاده تلفن گویا یا ارسال پیام صوتی باشد که با نهایت دقت صدا ضبط می شود و نویز محیط نیز گرفته می‌شود و در نهایت یک فایل صوتی باکیفیت با فرمت mp3 به شما تحویل داده می‌شود.

آماده حرفه ای شدن در کسب و کارتان هستید ؟

حرفه ای عمل کنید

داشتن شماره ثابت به کسب و کار شما اعتبار می دهد و مشتریان به شما اعتماد می کنند و فروش شما افزایش خواهد یافت. پیش شماره های تلفن 9101 و 9130 با پیش شماره استان دلخواه شما می باشد پس همین الان حرفه ای ظاهر شوید

سوالات متداول دفتر کار مجازی

مزیت اصلی دفتر مجازی قیمت کمتر نسبت به دفتر کار سنتی یا دفتر کار اشتراکی است. در دفتر کار سنتی برای راه اندازی تلفن سانترال نیازمند کابل کشی، خرید تجهیزات و… هستید اما دفتر کار مجازی با خرید سرویس و بدون نیاز خرید تجهیزات سخت افزاری و کابل کشی می توانید سیستم، تلفن گویا، سانترال مجازی، ضبط مکالمات، صف و… داشته باشید.

از آنجا که نیازی به پرداخت اجاره دفتر، خرید سخت افزار و… نیست هزینه راه اندازی دفترکار مجازی بسیار کمتر بوده استفاده از دفترکار مجازی شما را به اهداف خود میرساند

در صورتی که بخواهید تماس های شما فقط به یک شماره دایورت شود نیاز به پرداخت هیچ هزینه ماهیانه وجود ندارد زیرا خط تلفن ثابت مجازی به نام شما احراز هویت می شود و قابلیت تماس ورودی برای همیشه برای شما فعال است و فقط می بایست هزینه دایورت مکالمات به تلفن ثابت یا موبایل خود را پرداخت کنید اما در صورتی که نیاز به تلفن گویا، فکس اینترنتی، ضبط مکالمات، تماس خروجی بدون اینترنت، امکان برقراری 3 تماس همزمان و… داشته باشید می بایست هزینه ماهیانه استفاده از دفترکار مجازی را پرداخت نمایید.

برای فعال سازی سرویس تلفن ثابت ابری، می بایست هزینه فعال سازی خط تلفن ثابت 9101 یا 9130 و هزینه فعال سازی سرویس را یک مرتبه پرداخت نمایید

در دفترکار مجازی یک پیامک به صورت پیشفرض امکان برقراری 3 تماس به صورت همزمان وجود دارد و شما می توانید 2 تماس خروجی و یک تماس ورودی یا 2 تماس ورودی و یک تماس خروجی به صورت همزمان داشته باشید، در صورتی که نیاز به تماس همزمان بیشتری داشته باشید می بایست به سرویس سانترال مجازی خود کانال اضافه نمایید، در حال حاضر کانال هایی 4، 6 و 8 تایی برای افزایش ظریفیت تماس ورودی و خروجی وجود دارد.

اگر به دنبال کسب درآمد هستید، نمایندگی یک پیامک می‌تواند پیشنهاد جذابی باشد

پیشنهاد جذاب نمایندگی پنل اس ام اس