تصویر هدر

سوالات متداول برای اخذ نمایندگی یک پیامک

بله، غیرفعال سازی نمایندگی پنل اس ام اس و بازگشت وجه تا 30 روز و به هر علتی امکان پذیر است.

خیر، نمایندگی پنل اس ام اس هزینه تمدید سالیانه ندارد و نمایندگی پنل پیامک بدون تاریخ انقضا و به‌صورت دائمی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

یک پیامک خط خدماتی را در اختیار شما و تمام کاربران شما قرار می‌دهد تا بتوانید به سادگی به شماره‌های بلک لیست پیامک ارسال کنید.

اگر بخواهید خودتان شبیه به پنل اس ام اس یک پیامک تهیه کنید، هزینه راه اندازی چنین نرم افزاری بیشتر از 200 میلیون تومان خواهد بود. هزینه قرارداد با مخابرات: 200 میلیون تومان ضمانت نامه به مخابرات بابت مقررات مخابراتی : یک میلیارد تومان هزینه نگهداری و خدمات محصول: ماهیانه 15 میلیون تومان مدت زمان راه اندازی نرم افزار : 1 الی 2 سال واقعیت این است که ما با یک مبلغ اندکی دریافت می کنیم و دسترسی سامانه پیامک را به صورت کامل در اختیار شما میزاریم . اما چرا با هزینه بسیار کم ما بستر نمایندگی را فعال کرده‌ایم؟ هدف ما یک همکاری برد – برد و طولانی‌ مدت است. نه صرفاً یک درآمد کوچک و کوتاه مدت.

بله، اگر پنل نمایندگی با وب سایت را تهیه کرده باشید و مشتری شما بسته پنل پیامک نمایندگی تهیه کرده باشد، نماینده شما نیز می‌توانند کاربر جذب نماید و شما نیز در سود فروش پیامک سهیم خواهید بود و لازم به ذکر است که شما بابت ساخت نمایندگی پنل اس ام اس هیچ هزینه ای را به یک اس ام اس پرداخت نمی‌کنید.

شما به عنوان نماینده پنل اس ام اس یک پیامک می‌توانند با Domain اختصاصی (www.YourSite.com) یا SubDomain به‌صورت ریبرند بدون آنکه اسمی از یک پیامک نام برده شود و از سامانه پیامک استفاده کنید، ابتدا یک دامنه تهیه کنید سپس DNS های دامنه خود را روی DNS های شرکت پردیس شگفت پارس جنوب تنظیم نمایند یا اگر قصد راه‌اندازی سامانه پیامکی بروی ساب دامنه را دارید، در بخش arecord آدرس ip سرور ما تنظیم کنید تا کاربران شما از دامین شما وارد سامانه پیامکی شوند. نماینده های محترم پنل اس ام اس می‌توانند لوگوی اختصاصی و اطلاعات کامل خود (اعم از متن کپی‌رایت، اطلاعات درباره ما، تماس با ما و تعرفه‌ها و…) را در نرم افزار پنل پیام کوتاه ثبت و ویرایش نمایند تا کاربران اطلاعات نماینده را در هنگام ورود به سامانه پیام کوتاه ملاحظه نمایند.

بله، تمامی آپدیت‌هایی که به‌صورت مداوم برای بهبود عملکرد پنل اس ام اس و ماژول‌هایی که برای افزایش کارایی سامانه پیامک عرضه می‌شود به‌صورت رایگان در اختیار شما به عنوان نماینده سامانه پیامک قرار می گیرد. در حقیقت ما تمام زیر ساخت‌ها را برای انجام فرایند بازاریابی و جذب مشتری توسط شما انجام می‌دهیم تا شما بتوانید بدون هیچ فکر مشغولی به کسب درامد اینترنتی از طریق فروش پنل پیامک اقدام نمایید

خیر، شما خرید نمایندگی پنل پیامک امکان ایجاد نامحدود کاربر را دارید.