لطفا صبر کنید

دستگیری کلاهبرداران حرفه ای از طریق تلفن و پیامک

فرماندهی انتظامی ساوجبلاغ گفت : پلیس فتای ساوجبلاغ موفق شد کلاهبرداری پیامکی که در این شهرستان با شگردهای کاملا حرفه ای مردم را طعمه خود قرار داده بودند و حساب آنها را تخلیه کرده بودند را دستگیر کند. سرهنگ فضلعلی شاه گفت: یکی از روش هایی که از طریق آن حسابهای بانکی را خالی کرده بودند با استفاده از نقش مجریان مسابقه رادیو و تلویزیونی بوده است افراد گول کلک این کلاهبرداران را خورده بودند.

شگرد کلاهبرداری اس ام اس

این افراد کلاهبردار با استفاده کردن از شگردهای خاص از جمله ارسال پیامک از درگاه های ویژه که شکی برای ارسال شونده ایجاد نشود مبادرت به تخلیه حساب شخص از طریق دریافت رمز پویا هم می کردند ، منجر به کلاهبرداری اس ام اس کردنند فضل علی شاه ادامه داد این افراد با گفتن اینکه شما برنده جایزه شده اید و اعلام فرکانس رادیویی و بیان اینکه از مجریان تلویزیون یا رادیو هستند افراد را احساسی کرده از احساسات مردم استفاده می کنند حساب آنها را تخلیه می‌کنند

کلاهبرداری پیامکی به مناسبت عید

همچنین فرمانده انتظامی ساوجبلاغ گفت این افراد با بیان اینکه شما امروز در ویژه برنامه ولادت یکی از ائمه به عنوان خوش حساب در پرداخت مبالغ همراه اول برنده شدید مبلغی به عنوان جایزه به حساب شما واریز می شود و شخص را وادار می کنند که به واژه خودپرداز بخشی از مبلغ سفر به عتبات را دریافت کند و سپس اطلاعات حساب خود را فاش می کنند و از این طریق کلاهبرداران مبلغی از حساب شخص کسر می کنند. سرهنگ فضلعلی شاه ادامه داد: یک زوج جوان هم در این کلاهبرداری دستگیر شدند که کارشان پولشویی بود به این صورت که مبالغ کسب شده توسط این شخص به حساب آنها واریز و شراکت در اموال غیر داشتند.
وی افزود تحقیقات در مورد این باند کلاهبرداری همچنان ادامه دار است و افرادی که از آنها کلاهبرداری شده در ارتباط هستیم تا شکایت خود را نسبت به این افراد اعلام کنند. سرهنگ فضل علی شاه گفت : از مردم تقاضا می شود که گول این کلاهبرداران را نخورند و به سادگی به آنها اطمینان نکنند و اطلاعات حساب خود را در اختیار آنها قرار ندهند تا دیگر شاهد اینگونه پرونده‌ها نباشیم.

دستورالعمل وزارت ارتباطات برای پیامک تبلیغاتی
بیشتر بخوانید

***

اگر علاقه دارید یک کمپین تبلیغاتی برای کسب و کار خود را اندازی کنید با کارشناسان یک پیامک تماس بگیرید کارشناسان فنی یک پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما به شما بهترین روش تبلیغاتی پنل اس ام اس را معرفی کنند ، و با نصب اپلیکیشن پنل اس ام اس در هر زمان و هر مکان از خدمات سامانه پیامک استفاده کنید و می توانید برای کسب درآمد با دریافت نمایندگی پنل اس ام اس اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی کنید.
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است با بخش پشتیبانی یک پیامک به شماره 02171053978 تماس بگیرید

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053978

تلگرامواتساپ
021-71053978 مشاوره رایگان