لطفا صبر کنید

چگونه پنل پیامکی بخریم ؟

1)   بهره مندی از پنل اس ام اس

برای خرید پنل اس ام اس چه مراحلی را باید طی کرد؟ در این بخش سعی داریم اطلاعات مفیدی در مورد خرید پنل اس ام اس و البته تعرفه های آن در اختیار شما قرار دهیم . بهره مندی از این گونه پنل ها به کاربران فرصت ایجاد ارتباط با تعداد بیشماری از مخاطبان را فراهم ساخته است . در فرآیند خرید پنل اس ام اس به شما یک خط اختصاصی ویژه تعلق می گیرد که می توانید با استفاده از آن پیام های مختلفی را به مخاطبان خود ارسال و دریافت کنید . بعضی از شرکت ها هم با توجه به سیاست حمایتی پنل رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند ، نمونه این شرکت ها ، یک پیامک است که زیر مجموعه  شرکت پردیس شگفت پارس جنوب است.

تعرفه هایی که در این روش از شما درخواست می شود بسیار مطلوب و مناسب است و ناگفته نماند اگر از سوی کاربری فرصت دریافت پیامک بلاک شود هیچ گونه تعرفه ای برای اینگونه پیام ها از شما کاسته نخواهد شد . خطوطی که در این نوع پنل پیامک به شما اختصاص داده می شود می تواند اختصاصی و یا عمومی باشد که شما با توجه به نیاز های موجود می توانید آن را انتخاب کنید در حالت ایده ای معمولا چند خط به شما اختصاص می یابد که می توانید از مزیت های هر کدام بهره مند شوید.

2)  نحوه خرید پنل اس ام اس

برای خرید پنل اس ام اس و کسب اطلاعات بیشتر هم در مورد ویژگی های این روش و هم تعرفه های موجود هم اکنون با شماره های موجود در صفحه ی اصلی وب سایت، یک پیامک تماس بگیرید و با ما در ارتباط باشید . ما افتخار این را داریم با ارائه ی کاملترین خدمات در این زمینه در همه ی این سال ها در خدمت شما باشیم . آنچه که اهمیت دارد این است که شما بتوانید به آسانی با بهره مندی از این روش به اهداف خود دست یابید. ما اینجا هستیم تا شما را در رسیدن به اهداف خود یاری کنیم‌ . برای خرید پنل اس ام اس خط های اختصاصی در دو طبقه در دسترس شما است .

پیامک سفید
بیشتر بخوانید

ارسال بلک لیست :

پیامک های تبلیغاتی توسط کاربر بلاک نخواهد شد ولی برای پیامک های خدماتی که در محتوای آن ارائه ی یک خدمات ویژه توسط کسب و کار مد نظر بیان شده کاربر می تواند آن را در لیست بلاک قرار دهد. با خرید پنل اس ام اس از یک پیامک در راه بازاریابی پیامکی قرار داده اید یک روش ارزشمند که با آن می توانید به همه ی کاربران خود دسترسی داشته باشید . این نرم افزار تحت وب توانایی آن را دارد با هر مرورگری به کار گرفته شود.

جمع بندی

پنل پیامک نسبت به سایر ابزارهای ارتباطی با مشتری کم هزینه تر است. و در عین حال مخاطبان زیادی را هم برای برقراری ارتباط پوشش می دهد. بسته به اینکه شما می خواهید برای کسب و کار خود خط عمومی خریداری کنید یا اختصاصی. هزینه های خرید پنل پیامک متفاوت خواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره خرید می توانید با شماره تماس  ۷۱۰۵۳۹۷۷-۰۲۱ داخلی ۴ تماس حاصل بفرمایید. همکارانما سعی دارند با ارائه ی اطلاعات کامل در مورد شرایط بهره مندی از این پنل و عرفه ها شما را در تصمیم گیری یاری کنند . امکان ثبت نام آنلاین هم برای شما وجود دارد .هم چنین جهت راحتی و دسترسی سریع شما به لیست هزینه ها، ما در بخش بعدی برای شما جدولی از قیمت ها را برای شما ترسیم کرده ایم تا با خیال راحت بر اساس نیاز و بودجه موجودی که دارید، برای خرید پنل اس ام تصمیم گیری کنید. جدول قیمت پنل اس ام به تفکیک عمومی و اختصاصی به شرح زیر است:

پنل اس ام اس در کرج
بیشتر بخوانید
پنل پیامک پایه پنل پیامک اقتصادی پنل پیامک حرفه ای
هر پیامک ۱۷.۹ تومان هر پیامک ۱۵.۳ تومان هر پیامک ۱۳.۱ تومان
۳۰۰ پیامک هدیه ۳۰۰۰ پیامک هدیه ۳۰۰۰۰ پیامک هدیه
ارسال به دکل مخابراتی ارسال به کدپستی ارسال به کدپستی
بازگشت وجه ارسال ناموفق بانک مشاغل خاص بانک مشاغل خاص
وب سرویس ندارد وب سرویس دارد کنترل پنل موبایل
۴۵/۰۰۰ تومان ۹۵/۰۰۰ تومان ۱۵۰/۰۰۰ تومان

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053978

تلگرامواتساپ
021-71053978 مشاوره رایگان