لطفا صبر کنید

مدل های تبلیغ اپلیکیشن موبایل

امروزه تمامی کسب و کارها دیجیتال شده اند و این یک اتفاق بزرگی است زمانی بود که اگر کلمه استارت آپ را در جمعی بیان می کردید شما کسانی بودند که این کلمه را شنیده و معنی آن را می دانستند خوشبختانه الان اکثریت افراد با این کلمه آشنا هستند.
در یک روز شاید تقریباً ۲۰ اپلیکیشن ساخته می شود در نتیجه تبلیغ کردند در میان رقبای خود بسیار کار سختی است در این مقاله قصد داریم که به شما کمک کنیم با چه روش هایی می توانید تبلیغ اپلیکیشن موبایل خود کنید.

همانطور که که توضیح دادیم رقابت در میان رقبای خود بسیار کار سختی است اگر خواستار این هستید که یک اپلیکیشن ارائه کنید حتماً روش های تبلیغ اپلیکیشن را را به دقت مطالعه کنید زیرا با یک اشتباه کوچک شما را از صحنه را اورد بسیار عقب می‌اندازد.

قبل از ارائه تبلیغ کنید

همه افرادی که در کسب و کار موی خود را سفید کردند و تجربه دارند این را می دانند که قبل از اینکه جنسی را ارائه کنند باید حتماً تبلیغ کنند شاید برای شما که شاید کم تجربه باشید این مسئله عجیب به نظر بیاید با مثالی برای شما توضیح خواهیم داد.

به عنوان مثال شما چندین ماه مصرف کرده‌اید و چند برابر پول هزینه کرده اید تا یک اپلیکیشن بسازید و زمان آن رسیده که به بازار عرضه کنید ولی زمانیکه مشتری از اپلیکیشن شما استفاده می کند نیاز او برطرف نمی شود و مشتری شما ما ناراضی می شود شما مشتری خود را از دست می‌دهیم اما اگر قبل از اینکه اپلیکیشن خود را کنید از مشتریان خود نیاز سنجی کنید در واقع از ایده‌های آنها استفاده کنید در واقع مشتری را در کار خود دخیل کرده‌اید این امر هم برای شما سود دارد اپلیکیشنی را ارائه کرده‌اند که متناسب با نیاز کاربر است و کاربر نیز حس بسیار خوبی نسبت به اپلیکیشن شما  دارد.

۶ راه کار برای افزایش ترافیک وب سایت شما
بیشتر بخوانید

از اینفلوئنسرها کمک بگیرید.

درست است که شما یک اپلیکیشن طراحی کرده و آن را ارائه کرده اید اما دلیلی بر این نیست که حتماً خودتان تبلیغ اپلیکیشن موبایل خود را بکنید شما می توانید از اینفلوئنسرها کمک بگیرید.

اینفلوئنسر به چه کسی می گویند ؟

به افرادی که روی تصمیم خرید یا مشارکت عده‌ای از مردم با ویدیو تبلیغاتی تأثیرگذار باشند اینفلوئنسر می گویند. بذارید با ذکر یک مثال برای شما واضح تر توضیح دهید مثلاً شخصی می خواهد یک لباس تهیه کند در هنگام انتخاب فروشگاه با خود فکر میکند که فلانی  از فلان فروشگاه خرید کرده است پس من هم از این فروشگاه خرید می کنم. در واقع تصمیم خرید اش را تحت تاثیر شخص دیگری گرفته است و این یعنی آن شخص به نوعی اینفلوئنسر است،اما این بدین معنا نیست که شما از یک آشپز بخواهید که تبلیغ شامپو کند شما باید از یک آرایشگر بخواهید که تبلیغ محصول شما را بکند.

هستند افرادی که به اینفلوئنسر هایی که اصلاً با محصول آنها ارتباطی ندارد استفاده می کنند اما توصیه می کنم که این کار را انجام ندهید زیرا مخاطبان نمی فهمند که این شخص فقط پول گرفته است تا تبلیغ شما را انجام دهد پس شما نیاز دارید که با اینفلوئنسر مرتبط با محصول خود ارتباط داشته باشید و مشتریان شما فکر کنند که در حال فیلم بازی کردن هستید.

از وب سایت استفاده کنید

اگر برای کسب و کارتان وب سایت دارید باید به شما تبریک بگوئیم زیرا یکی از بهترین گزینه‌های تبلیغ اپلیکیشن موبایل را شما دارا هستید. اگر شما سایت دارید باید به شما بگوییم که مشتریانی که شما را می شناسند و از طریق علاقه مند شدن به محصول شمابه سایت  مراجعه کرده‌اند بهترین زمان است که شما اپلیکیشن خودتان را تبلیغ کنید تن مشتریان واقعی مطمئنا اپلیکیشن شما برای آنها بسیار کاربردی بوده و به آنها کمک می کند یکی از بهترین روش ها برای تبلیغ در وب سایت استفاده از پاپ آپ است نه اینکه یک گوشه تبلیغ خود را انجام دهید پاپ آپ خیلی راحت می‌تواند در صفحات و بازه های زمانی مختلف تکرار بشود و این اپلیکیشن را به مشتری یادآوری کند.

تعهدی که یک پیامک به شما می دهد
بیشتر بخوانید

حتماً از پیامک تبلیغاتی استفاده کنید

آخرین راهی که برای شما در این مقاله توضیح میدهیم استفاده از پیامک تبلیغاتی است. شاید با خود بگویید که این همه شبکه اجتماعی وجود دارد  کسی حوصله‌اش می‌کشد که از پیامک استفاده کند اما صبر کنید برای شما توضیح خواهیم داد و متعجب خواهید شد. طبق تحقیقات انجام شده ۹۸ درصد پیامک های ارسال شده به کاربران دیده می شود این آمار یعنی گنجینه طلایی تبلیغاتش شما کمتر روشی را می توانید پیدا کنید که در سال دیده شدن آن ۹۸% باشد اگر مزایای پیامک تبلیغاتی را برای شما مرور کنیم شاید افسوس بخورید که چرا زودتر با ان آشنا نشده آید.

خبرنامه پیامکی

جمع بندی :

یکی از مهمترین مزایای پیامک تبلیغاتی این است که هزینه تا چند برابر کاهش پیدا میکند و در مقابل ۹۸ درصد بازده کارتان بالا می‌رود.
یکی دیگر از دلیل این آمار ۹۸% این است که موبایل ها یکی از شخصی ترین وسیله های شخص هستند و تقریباً ۹۹ درصد افراد و قریب به ۱۴ ساعت با آن کار می کنند پس بهترین موقع است که با ارسال پیامک محصول خود را به آنها معرفی کنید. یکی از سامانه پیامکی هایی که می تواند این فرصت را در اختیار شما بگذارد پنل پیامکی یک پیامک است.
شما می توانید با ثبت نام در پنل پیامکی یک پیامک بدون هیچ هزینه ای پنل خود را دریافت کنید و با شارژ کردن و انتخاب فیلتر های خود پیامک های خود را ارسال کنید و کسب و کار خود را رونق ببخشید.

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053978

تلگرامواتساپ
021-71053978 مشاوره رایگان