پیامک مناسبتی با پنل اس ام اس

بازاریابی پنل اس ام اس, تبلیغات پنل اس ام اس, خرید پنل اس ام اس محمدامین عابدی 05 فوریه 2020
ارسال پیام بر اساس سن و جنسیت

امروزه شرکت ها و مجموعه های بزرگ برای تعامل بین مشتریان و کارمندان خود در مناسبت‌های مختلف برای آنها اس‌ ام‌ اس تبریک و یا تصویت ارسال می‌کنند زمانی که تعداد کاربران یا مشتریان شما بالا باشد این کار از طریق گوشی مقرون به صرفه نیست و حتی امکان دارد به صورت کامل به دست افراد نرسد ولی مزیتی که پنل اس ام اس یک پیامک دارد شما می توانید به صورت کلی برای افراد پیامک مناسبتی ارسال کنید و ایجاد یک حس تعامل و ارتباط بین شرکت و مجموعه شما ایجاد خواهد شد

ارسال پیامک مناسبتی با پنل اس ام اس چه مزیت هایی دارد ؟

آیا کسب و کارها نیز می توانند از این گزینه برای برقراری ارتباط بیشتر با مخاطبان خود استفاده کنند؟

ارسال پیامک مناسبتی با پنل اس ام اس از جمله نکاتی دیگری است که برخی از کسب و کارها از آن بهره مند می شوند. بدون تردید همه ی ما پیامک  هایی مناسبتی مختلفی را در دوره های خاص دریافت کرده ایم به ویژه در اعیاد خاص مثل عید نوروز، تبریک روز تولد، تسلیت شهادت امامان و غیره این نوع پیام ها ارسال می گردد.

پیامک مناسبتی با پنل اس ام اس معمولا به عنوان یکی از گزینه های جایگزین در بین پیام های تبلیغاتی قرار می گیرد و می تواند تاثیر به سزایی در معرفی یک کسب و کار ویژه داشته باشد چون این حس به مخاطبان القا می گردد که ما در تک تک لحظات و روزها به یاد شما هستیم. به عنوان مثال تصور کنید یک کسب و کار ویژه در همه ی لحظات خوش با ارسال پیام های دلشاد در شادی های شما شریک شود این امر احساس مطلوبی در همه ی مخاطبان ایجاد خواهد کرد و نتیجه ی آن به عنوان یک امتیاز مناسب در کسب و کار شما خواهد بود . یا تبریک روز تولد را در نظر بگیرید. دریافت این پیام چقدر برای همه ما شادی آور است …؟ و لبخند را به لب ما می آورد…؟

همه ی ما از دریافت پیام های مناسبتی احساس مطلوبی داریم و پیامک مناسبتی با پنل اس ام اس یکی از مناسب ترین گزینه ها برای دسترسی به انبوه زیادی از مخاطب در کوتاهترین مدت زمان است. از آنجا که استفاده از پنل اس ام اس به راحتی با داشتن فضا و محیط ساده انجام می شود می توانید این نوع از مزیت آنها نیزاستفاده کنید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. همکاران مجرب اطلاعات لازم در مورد نحوه ی خرید پنل اس ام اس و البته راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرا خواهند داد. 

قابلیت های ارسال پیامک مناسبتی با پنل اس ام اس

پیامک مناسبتی با پنل اس ام اس با در نظر گرفتن امکانات فوق العاده موجود در پنل اس ام اس به کاربران فرصت داده است تا در کوتاهترین مدت زمان بتوانند پیام های دلخواه و مد نظر خود را مبادله کنند. در نظر داشته باشید اگرچه هدف از استفاده از پنل اس ام اس در اولین مرحله ارسال پیام های تبلیغاتی است ولی برای برقراری تعامل بیشتر با مخاطبان خود به راحتی می توانید از گزینه ارسال پیامک مناسبتی با پنل اس ام اس نیز بهره مند شوید از این طریق وفاداری مشتریان خود را افزایش می دهند و احساس تعامل بهتری را ایجاد خواهید کرد. 

از مزیت های ارسال پیامک مناسبتی با پنل اس ام اس می توان موارد زیر را در نظر گرفت: 

 • ارسال اس ام اس تکی 
 • ارسال SMS منطقه ای 
 • ارسال پیامک تبلیغاتی 
 • نمایش ریز پیامک ها 
 • گروهی به شماره های دلخواه
 • زمان بندی ارسال پیامک کوتاه 
 • ارسال دوره ای پیامک گروهی 
 • ارسال دوره ای پیامک تکی
 • پوشه بندی پیامک های دریافتی 
 • افزودن گروه ها دفترچه تلفن
 • فوروارد پیامک های دریافتی 
 • ذخیره خودکار پیامک های دریافتی 
 • دفترچه تلفن با امکان ثبت نا محدود
 • ارسال پیامک بدون نیاز به اینترنت
 • ارسال جواب خودکار به پیامک دریافتی 
 • ارسال با درج نام مخاطب در متن پیامک

استفاده از گزینه ی پیامک مناسبتی با پنل اس ام اس یک پیامک که این سامانه پیامکی رایگان به شما فرصت می دهد که علاوه بر پیام های تبلیغاتی بتوانید راهکار مناسب تر دیگری نیزبرای تعامل بیشتر با مخاطبان خود به دست آورید. ارسال پیامک مناسبتی با پنل اس ام اس به سادگی ارسال سایر پیام ها است. هم چنین آموزش کار با پنل اس ام اس بسیار آسان است و هر کاربری به راحتی می تواند از بخش ها مختلف این سامانه آشنا شده و از مزیت های آن بهره مند باشد. جهت سفارش سامانه با شماره  02171053978  تماس بگیرید.

محمدامین عابدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

مسابقات پیامکی

برگزاری مسابقات پیامکی

محمدامین عابدی 01 آوریل 2020
تعرفه ارسال پیامک انبوه

تعرفه ارسال پیامک

محمدامین عابدی 29 فوریه 2020
پنل اس ام اس فرهنگسرا

پنل اس ام اس فرهنگسرا

محمدامین عابدی 06 آوریل 2020
پنل اس ام اس مدارس

پنل اس ام اس معلم خصوصی

محمدامین عابدی 03 آوریل 2020