پیامک تبلیغاتی برای کارواش

بازاریابی پنل اس ام اس, تبلیغات پنل اس ام اس محمدامین عابدی 05 مارس 2020

موضوع مورد بحث در این مقاله در رابطه با پیامک تبلیغاتی کارواش می باشد. احتمالا شما نیز اگر به واسطه بیزینس را کسب و کارتان در رقابت‌های اقتصادی باشی حتی را اصطلاح پیامک‌ تبلیغاتی آشنا شده اید. امروزه با نزدیک شدن رقابت لحظه و تنگاتنگ میان مشاغل مختلف نمی‌توان گفت بازاریابی تنها مختص چه کسب و کاری های خاص می باشد.

عنوان مثال شاید برایتان عجیب باشد که کارواش ها نیز جزو آن دسته از مشاغلی باشند که بتوانند برای ارائه خدمات از پیامک تبلیغاتی استفاده کنند و به کسب و کار خود رونق ببخشند.

اما خوب کارواش ها هم برای بهبود وضعیت کسب و کارشان از پروژه تبلیغاتی استفاده می‌کنند. مسلماً در بازه زمانی کوتاهی متوجه خواهید شد که رونق کسب و کار در کارواش ها و تعدادی مشتری هایی جویای خدمات از کارواش مورد نظر می باشند افزایش قابل توجهی یافته اند.

ماهیت استفاده از پیامک تبلیغاتی برای کارواش‌ها

شاید برای تمام سوال پیش بیاید که استفاده از پیامک تبلیغاتی برای کارواش‌ها چه مزیت ها و فوایدی را برایشان در پی خواهد داشت.
طبیعتاً اولین دلیل گام برداشتن به سوی چنین اقداماتی و استفاده از شیوه های بازاریابی پیامکی این است که سود دهی کسب و کارتان را افزایش دهید و در آمد بیشتری را کسب کنید. اما مسلماً استفاده از پیامک تبلیغاتی اهداف دیگری را نیز در بر خواهد داشت که با روش‌های قید موثر و هوشمندانه در قالب خدمات پیامک تبلیغاتی کسب و کار را به سمت موفقیت بیشتر و متداول تر خواهد برد.

اصول کسب و کار یک کارواش را برای تبلیغ و بازاریابی در نظر بگیرید چطور می توان با روشی هدفمند و برنامه‌ریزی شده به شیوه‌ای اصولی برای کارواش‌ها بازاریابی و تبلیغات مفید در پیش گرفت و مشتری را جذب کرد؟

تبلیغات از گذشته تا به حال چه تغییری کرده است

شیوه‌هایی مانند پخش تراکت های تبلیغاتی در سال های گذشته بسیار مرسوم بوده اما امروزه با پیشرفت های چشمگیری که در دنیای تبلیغات رخ داده این شیوه ها در بازاریابی امروزی تقریباً بی استفاده شده است و دیگر کمتر کسی از این روش ها برای تبلیغ استفاده میکنند. امروزه بیشترین موضوعی که در نظر گرفته می‌شود و دارای اهمیت است مسئله صرفه جویی در هزینه ها و در مقابل بازاریابی و جذب مشتری بیشتر است که یکی از این ابزارها که این نیاز را بر طرف کرده است ارسال پیامک تبلیغاتی هدفمند است.

تبلیغات پیامکی چرا در تصور افراد کم هزینه است

شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که قیمت پیامک تبلیغاتی چقدر میباشد و چرا شیوه تبلیغات مقرون به صرفه در بازاریابی به حساب می آید؟
ارسال اس ام اس یکی از روشهایی است که با تاثیرگذاری بالا که بیش از  ۹۰ درصد مردم این پیامک ها را روی گوشی موبایل باز کرده و مطالعه می کنند.

به طور میانگین هر فرد در طول روز حدود ۸۴ بار گوشی تلفن همراه خود را چک می کند پس این یک فرصت خوب برای نمایش دادن نام برندتان است.
با توجه به مزیت هایی که اس ام اس مارک فیلم یا همان تبلیغات پیامکی دارد قیمت آن بسیار مقرون به صرفه است.

 

کاربردهای ویژه و و ارزشمند پیامک تبلیغاتی برای کارواش‌ ها ؟

از جمله مهم ترین کارهایی که می توانید با پیامک تبلیغاتی برای بهبود فعالیت های تاندر کارواش ها انجام دهید را می توانید در موارد اشاره شده در زیر مشاهده نمایید و از آنها بهره کافی را ببرید :

معرفی کارواش همراه با خدماتی که به مشتری ارائه می دهید :

این کار را می توانید بر اساس شماره هایی که در یک محل ثابت شده است بیزینس های محلی می‌توانند بهترین استفاده را از ارسال منطقه ای و محلی داشته باشند و از از هم محلی های خود در معرفی کسب و کار خود در آن محله استفاده کنند و خدمات را به آنها ارائه کنند.
برای این کار تنها لازم است شماره هایی که در بانک های سامانه پیامک قرار دارد را به عنوان مخاطب انتخاب کنند و پیامک را ارسال کند می توانند از بانک های مختلف مانند بانک شماره منطقه ای محله ای کد پستی و ارسال از روی نقشه استفاده کند و پیامک خود را ارسال کنند.

استفاده از پیامک تبلیغاتی برای اطلاع رسانی قیمت های شست و شو در کارواش ها

در بازار رقابتی میتوانید با ارسال تخفیف ها و قیمت های رقابتی به مشتریان از رقبا یک قدم جلوتر باشید و هم محله ای های خود را از تخفیفات شگفت انگیزه کارواش خود مطلع سازید.

استفاده از پیامک تبلیغاتی در خصوص اطلاع‌ رسانی برای آفرهای ویژه در کارواش

اگر تخفیف ویژه یا پیشنهاد ویژه برای مشتریان خود دارید می توانید بدون معطلی آن ها را با خبر کنید با کمترین هزینه و سرعت انتقال اطلاعات بالا و با استفاده از یکی از سریع ترین ابزار برای انتقال اطلاعات ارسال پیامک می باشد.
قبل از اینکه اقدام به خرید پنل اس ام اس کنید حتماً با دقت خیلی زیاد تمام سامانه هایی که این خدمات را ارائه می دهند بررسی کنید یکی از بهترین سامانه هایی که این خدمات را برای شما فراهم کرده است یک پیامک است شما می توانید بدون هیچ هزینه ای پنل پیامکی خود را ثبت نام کنید و دریافت کنید و تنها با شارژ کردن پنل خود میتوانید ارسال پیامک از طریق کد پستی محله ای منطقه ای و یا شهر یا استان مورد نظر ارسال کنید.

سامانه پیامکی حرفه ای باید به طور تمام وقت پشتیبانی پنل اس ام اس را انجام دهد و در موارد اضطراری مشکلات را برای کاربران مرتفع کند و کارشناسان خبره برای پاسخگویی استخدام کرده باشد.

باشید اگر علاقه دارید یک کمپین تبلیغاتی برای کسب و کار خود را اندازی کنید با کارشناسان یک پیامک تماس بگیرید کارشناسان فنی یک پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما به شما بهترین روش تبلیغاتی را معرفی کنند.
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است با بخش پشتیبانی یک پیامک به شماره 02171053978 تماس بگیرید.

محمدامین عابدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

پنل اس ام اس کرج

پنل اس ام اس در کرج

محمدامین عابدی 01 مارس 2020
اصول نوشتن پیامک تبلیغاتی

اصول نوشتن پیامک تبلیغاتی

محمدامین عابدی 23 دسامبر 2019
پنل اس ام اس رشت

پنل اس ام اس رشت

محمدامین عابدی 02 آوریل 2020
افزونه پیامک ووکامرس

افزونه پیامک ووکامرس woocommerce

محمدامین عابدی 15 دسامبر 2019