لطفا صبر کنید

کاربرد پنل پیامک‌ برای پزشکان

به هر دلیل و یا اتفاقی ممکن است، مطب یا کلینک تعطیل شود و یا مدیر کلینک اقدام به اضافه کردن بخشی جدید مثل دندان پزشکی یا بینایی سنج در مجمع درمانی خود شود چه ساده و آسان میشد که اگر امکان باخبرکردن همه افراد بدون صرفه هزینه ها زیاد برای تبلیغ کردن باشد. در دنیای جدید امکان پذیر است شما با پنل اس ام اس پزشکان میتونید به راحتی به همه بیماران خود را از تغییرات و تحولات درون مجمع درمانی باخبر کنید.
ولی این امر چگونه ممکن است؟ما در پیامک این را برای شما ممکن میکنیم ولی چگونه؟
ارسال پیامک به صورت انبوه، به دو حالت کار پزشکان را آسان می‌کند. از طریق ارسال اس ام‌ اس به بیماران و همچنین ارسال پیامک به کارکنان مرکز برای دانستن بیشتر با این دو صورت و همچنین آشنایی با فایده های ارسال پیامک انبوه تا پایان لطفا این مقاله را مطالعه کنید.

پنل اس ام اس پزشکان

ارتباط با بیماران

یادآوری، تایید، تغییر یا لغو قرار ملاقات : در مراکز بهداشتی و مطب‌ها چند روز مانده به نوبت بیمار، با او تماس گرفته و زمان ملاقات را ذکر کنید. شما می‌توانید این کار را به آسانی و با ارسال پیامک زماندار به صورت اتوماتیک انجام دهید. با سیستم جدید پنل اس ام اس پزشکان نوبت‌دهی در مطب‌ها، امکان رزور نوبت با ارسال اس ام اس جایگزین تماس گرفتن‌های بیهوده، وجود دارد. همچنین مراجعین شما می‌توانند با استفاده از سامانه اس ام اس شما، به آسانی قرار ملاقاتشان را تایید و لغو کنند و یا آن را جابه جا کند.

تبلیغ خبر نامه پیامکی در همایش
بیشتر بخوانید

امکان ارتباط مستقیم بیمار با پزشک : شما می‌توانید با استفاده از پنل پیامک یک پیامک ، از طریق جمع‌آوری جواب پزشکی و آزمایشات، با بیمار خود در ارتباط باشید و نکات پزشکی را هر از چندگاهی به او گوش زده کنید. اینگونه بیمار متوجه می‌شود که نگران سلامتی او هستید. پنل اس ام اس تبلیغاتی یک راه بسیار ساده برای اسان و سریع شدن ارتباط است. بیمار تحت نظر با توجه پزشک یا ارائه دهنده خدمات پزشکی خود نیاز دارد.

یادآوری مصرف دارو : بسیاری از بیماران شما را، سالمندان و کارمندان تشکیل می‌دهند. این افراد معمولا به دلیل کهولت سن و یا مشغله کاری، فراموش می‌کنند داروی خود را مصرف کنند. پنل پیامک پزشکان این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی زمان مصرف داروی بیمارانتان را به صورت اتوماتیک به آنها گوش زد کنید. نکته بسیار مهم در استفاده از سامانه پیامکی، در نظر گرفتن بهترین زمان برای ارسال پیامک انبوه است.

ارزیابی خدمات ارائه شده : پنل اس ام‌اس تبلیغاتی یک راه بسیار مناسب و پربازده برای دانستن نظر بیماران است. مدیران بیمارستان‌ها، مطب‌ها و … می‌توانند در هر مرحله از درمان نسبت به نظرسنجی و بهبود کیفیت فعالیت‌های خود اقدام نمایند.

ارتباط مستقیم با کارکنان

اطلاعات در مورد تغییرات کارکنان : مدیریت پرسنل امری زمانبر و دشوار است. ارسال پیامکهای انبوه باعث صرفه‌ جویی بسیار در تایم مدیران مراکز پزشکی خواهد شد. شما می‌توانید به منظور جذب و جایگزینی نیروها نیز از پنل اس ام اس مخصوص خود استفاده نمایید.

اخبار، اطلاعیه‌ها و هشدارها : به اشتراگ گذاری هرگونه اطلاعاتی که نیاز است در مجموعه انجام‌شود، به راحتی از طریق پنل اس ام اس قابل انجام است. نیرهای شاغل در مجموعه شما تمام پیامک‌هایشان را قطع مطالعه خواهند کرد ارتباط با تامین کنندگان : ابلاغ گزارش کار و نحوه اداره ای مالی بین شما و تامین‌کنندگانتان با استفاده از سامانه پیامکی بسیار بهتر ، شفاف و زودتر خواهد بود.

اپلیکیشن پنل اس ام اس
بیشتر بخوانید

کلینیک شما، شلوغ تر از همیشه!

ما در یک پیامک این امر برای شما ساده شما میتوانید برای راهنمایی بیشتر بدون نیاز به تدرد و از هر جا ایران به صورت انلاین با مشاورین ما در ارتباط باشید.

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053978

تلگرامواتساپ
021-71053978 مشاوره رایگان