لطفا صبر کنید

پنل اس ام اس رایگان

در این مقاله که توسط کارشناسان اس ام اس مارکتینگ یک پیامک تهیه شده است ، قرار است به صورت مرحله ای و کامل ثبت نام پنل اس ام اس رایگان را به شما آموزش دهیم مجموعه یک پیامک اولین مجموعه ارائه دهنده سامانه پیامکی در کشور است و با طرح هر ایرانی یک پنل پیامک رایگان نام گرفت .

ثبت نام پنل اس ام اس رایگان

شما ابتدا وارد وب سایت اس ام اس مارکتینگ یک پیامک می شوید ، آدرس وب سایت yekpayamak.com می باشد .

بعد باز شدن وب سایت یک پیامک می توانید اقدام به ورود به صفحه ثبت نام پنل اس ام اس رایگان کنید ، همان گونه که در تصویر مشخص است از هر دو بخش قرمز رنگ می توانید وارد صفحه مورد نظر شوید .

پنل اس ام اس رایگان

بعد از ورود به صفحه ثبت نام پنل پیامک رایگان در ابتدا توضیحات قرار داده شده است که باید ، به صورت کامل آن را مطالعه کنید ، سپس در قسمت پایین تر که با کادر قرمز رنگ مشخص شده است باید اطلاعات خواسته شده را به ترتیب و درست و کامل وارد کنید از پر کردن فیلدها به صورت سرسری و اشتباه خود داری کنید چرا که کد ملی وارد شده با نام وارد شده باید مطابقت داشته باشد و این کار قبل از ارائه اطلاعات پنل اعتبار سنجی خواهد شد .

توجه : آدرس محل کار یا سکونت خود را کامل وارد کنید ، لطفا از نام بردن کشور ، شهر ، شهرستان به صورت تکی جدا خودداری فرمائید .

پنل اس ام اس رایگان

بعد از پر کردن اطلاعات و اعتبارسنجی اطلاعات توسط کارشناسان یک پیامک برای شما یک عدد اس ام اس از شماره 3000505 دریافت خواهید کرد ، که نام کاربری و پسورد به همراه آدرس ورود به پنل یک پیامک دریافت خواهید کرد .

تبلیغات تلگرامی یا ایمیلی و پیامکی ؟
بیشتر بخوانید
پنل اس ام اس رایگان

توجه داشته باشید بعد از ورود به پنل اس ام اس یک پیامک از قسمت ارسال مدارک ، کارت شناسایی به همراه تصویر کارت بانکی ( CVV2 و تاریخ انقضا آن پوشیده شده است ) ارسال کنید .

 

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053978

تلگرامواتساپ
021-71053978 مشاوره رایگان