لطفا صبر کنید

کاربرد پیامک برای مزون و خیاطی

اگر شما در حال حاضر خیاطی و یا مزون دارید پیشنهاد میدهیم که در این مقاله همراه ما باشید چون پیشنهاد استثنایی برای شما داریم همراه ما باشید ، تا کسب و کار شما با پنل اس ام اس خیاط ها و مزون متحول شود ، مطمئنا در طول تعمیرات لباس یا خیاطی بسیار وقت گذاشتید تا با فرد مورد نظر تماس بگیرید و به او اطلاع بدهید که بیاد لباساش تحویل بگیره و در بعضی مواقع هم جواب نمیدن و مجدد مجبور می شوید وقت بزارید ، تماس میگیرد

چرا سامانه پیامک

برای شما شاید پیش آماده باشد که با شلوغی کاری که شما دارید مشتریان شما دائمان به شما پیامک یا تماس میگیرند که کارشان در چه مرحله ای است آیا این مدل بدوزم بهتره؟؟ چه زمانی بیام برای پرو؟؟چه زمان بیام برای تحویل کار ؟؟
شاید از شما هم دلگیر شوند که چرا شما به آنها پاسخ نمی‌دهید یا ….

فواید پنل اس ام اس خیاط ها

شما میتوانید با ارسال یک پیامک به مشتریان خود زمان پرو و یا زمان تحویل کار را اطلاع دهید و دیگر درگیر سر و کله زدن با مشتریان خود نباشید مطمئن باشید با این کار هم شما دیگر نگران این نخواهید بود که مشتریان خود را از دست دهید و از شما دلخور شوند بلکه تمام اطلاعاتی که مشتریان باید در جریان قرار بگیرند از طریق سامانه پیامک مطلع خواهند شد و دیگر وقت طلایی شما را نمیگیرند .
از دیگر مزایای این سامانه پیامک این است که در میان رقبای خود شما به یک خیاط مدرن و کاملا شیک و خوش قول تبدیل خواهید شد و مشتریان بیشتری به خود جذب خواهید کرد و یک روش بازاریابی خواهد بود .

بررسی بازخورد ارسال اس ام اس
بیشتر بخوانید

کاربرد پنل اس ام اس مزون

خیاطان با کمک سامانه پیامک میتوانید در منطقه ای که فعالیت میکنید به خانوما و یا آقایون و یا هر دو پیامک ارسال کنید و مزون خود را به آنها معرفی کنید ارسال پیامک یک روش بازاریابی با ۹۸درصد جوابدهی چون پیامکی که شما ارسال میکنید بر روی تلفن همراه مشتریان  نمایان میشود و تلفن همراه یکی از شخصی ترین وسایل هر فرد است و بیشتر زمان خود را با این وسیله سپری میکند حتما پیام شما را مشاهده میکند و پیام شما تاثیر خود را میگذارد.

سامانه پیامک یک پیامک منجی شما

حال شما با خواندن این مطالب میگویید که چاره چیست؟
ما به شما سامانه پیامک یک پیامک را معرفی میکنیم ما برای این معرفی هم دلیل داریم :
اول اینکه پنل پیامکی یک پیامک کاملا رایگان است اما بقیه سامانه پیامک ها برای اهدای پنل پیامک از شما هزینه دریافت میکنند .
دومین علت این است که سامانه پیامک یک پیامک اولین پنل پیامکی در ایران است که دارای اپلیکیشن است و شما به راحتی میتوانید از آن استفاده کنید . شما تنها با شارژ کردن حساب خود ارسال پیامک داشته باشید و به مشتریان خود پیامک ارسال کنید . شما حتی میتوانید با فیلتر کردن منطقه ، سن ، جنسیت و … به مخاطبان خود بیشترین تأثیرگذاری را داشته باشید .

***

اگر علاقه دارید یک کمپین تبلیغاتی برای کسب و کار خود را اندازی کنید با کارشناسان یک پیامک تماس بگیرید کارشناسان فنی یک پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما به شما بهترین روش تبلیغاتی پنل اس ام اس را معرفی کنند ، و با نصب اپلیکیشن پنل اس ام اس در هر زمان و هر مکان از خدمات سامانه پیامک استفاده کنید و می توانید برای کسب درآمد با دریافت نمایندگی پنل اس ام اس اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی کنید.
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است با بخش پشتیبانی یک پیامک به شماره 02171053978 تماس بگیرید

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053978

تلگرامواتساپ
021-71053978 مشاوره رایگان