لطفا صبر کنید

ویژگی های پنل‌ های اس ام اس

۱) درآمدی بر پنل اس ام اس

یکی از ویژگی های پنل اس ام اس آن نرم افزاری است که قابلیت اجرا با مرورگر وب را داراست و به کاربر اجازه می دهد که بتواند پیام های مختلف را با امکانات پیشرفته و جدید دریافت و یا به مخاطبان خود به صورت انبوه انتقال دهد

از پنل اس ام اس به عنوان :

 • پنل پیامکی
 • سامانه پیام کوتاه
 • پنل ارسال اس ام اس
 • پنل اس ام اس مخابرات
 • پنل تحت وب ارسال پیامک

هم یاد می شود که به احتمال زیاد همه ی ما تاکنون اطلاعاتی را کم و بیش در مورد آن شنیده ایم. در این مقاله می توانید با انواع خدمات پنل اس ام اس آشنا شوید و امروزه قرار است در این بخش از مقاله سعی داریم با ارائه ی مطالب بیشتر آگاهی شما در این مورد را ارتقا دهیم و همچنین ویژگی های این پنل را مورد بررسی قرار دهیم . با ما همراه باشید. این پنل را می توان همانند ایمیل در نظر گرفت . شما برای بهره مندی از آن نیازی به نصب نرم افزار خاص نیستید فقط کافی است در آن ثبت نام کرده و پسورد ویژه ای را تهیه کنید . این پنل پیامکی قابلیت های آن را دارد که بر روی همه ی مرورگرها اجرا شود و از آن جا که محیطی بسیار ساده دارد به کاربران با هر میزان تحصیلات اجازه می دهد به راحتی از آن استفاده کنند. این پنل  در هر مکانی که به اینترنت وصل هستید قابلیت اجرا را دارد.

 

2) ویژگی های پنل اس ام اس

حال ممکن است از خود بپرسید زمانی که قابلیت دستیابی به ایمیل را داریم چه نیازی به داشتن این پنل است. در پاسخ لازم است بدانید که پنل اس ام اس با توجه به ویژگی های متمایز و پیشرفته ای که دارد توانسته است در بین کاربران از جایگاه ویژه ای برخوردار شود.

چگونه پنل پیامکی بخریم ؟
بیشتر بخوانید

از جمله مهمترین ویژگی های این پنل می توان به :

 • ارسال کردن پیامک های تبلیغاتی
 • ارسال کردن و دریافت نمودن پیامک های ارتباط با مشتری
 • ارسال کردن پیامک های خدماتی
 • راه اندازی ساختن پیامک نظرسنجی
 • را اندازی ساختن مسابقه پیامکی
 • پاسخ دهی اتوماتیک
 • اتصال به پنل از طریق  نرم افزار و وب سایت
 • دریافت نمودن گزارش از وضعیت پیامک ها
 • و ده ها کاربردی دیگر

اشاره کرد. با استفاده از این پنل متناسب با شرایط موجود می توانید پیام های سودمند و پر بازده را ارسال و دریافت کنید . مالکان پنل پیامکی می توانند بنا بر ضرورت و سلیقه خود از هر کدام این ویژگی ها به صورت تکی یا ترکیبی استفاده کنند.  و باز خورد آنها را در پنل کاربری خود مشاهده کنند.

برای یک بار کافی است از ویژگی ها و محیط ساده ی آن بهره مند شوید خواهید دانست استفاده از آن بسیار آسان بوده و امکانات پیشرفته ای در اختیار شما قرار خواهد گرفت . اگر تاکنون از این پنل بهره مند نشده اید فرصت امتحان آن را از دست ندهید.

جالب است بدانید مجموعه یک پیامک که زیر مجموعه شرکت پردیس شگفت پارس جنوب است با بسته سیاست حمایتی به نام هر ایرانی یک پنل رایگان اقدام کرده است که شما همین امروز می توانید از آن بدون پرداخت هیچ گونه مبلغی از خدمات پنل اس ام اس استفاده کنید.

 

جمع بندی:

سامانه پیامکی یک راه ارتباطی ارزان و ساده برای ارتباط با مشتری است. برای حفظ ارتباط پویا با مشتری، اطلاع رسانی رویدادها و دستاوردهای مختلف، رویدادهای مناسبتی و پیام های تشویقی و ترغیبی، استفاده از پیامک (sms) ساده ترین و جا افتاده ترین روش ارتباطی است. شما می توانید با استفاده از پنل پیامک پیام های مختلفی را به صورت ارائه خدمات یا معرفی و تبلیغات ارسال کنید. و هم چنین پیامک هایی را از طرف کاربران نیز دریافت کنید. مثلا در مواردی که کاربر نیاز به ارسال یک اطلاعات به سمت سامانه موجود در سمت شما دارد. ارسال اس ام اس به مخاطبان به صورت خودکار انجام می شود و بازخورد ارسال برای کسی که پنل پیامک دارد، قابل مشاهده است.

پیامک سفید
بیشتر بخوانید

با استفاده از سامانه پیام کوتاه می توانید به راحتی با مخاطبان خود در هر جا که باشید ارتباط برقرار کنید . هیچ گونه محدودیتی در ارسال و دریافت پیام ها موجود نیست . فقط کافی است در قسمت ثبت نام کنید و از مزیت های آن بهره مند شوید .

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053978

تلگرامواتساپ
021-71053978 مشاوره رایگان