ویژگی های پنل‌ های اس ام اس

امکانات پنل اس ام اس, تبلیغات پنل اس ام اس, خرید پنل اس ام اس محمدامین عابدی 16 دسامبر 2019
خدمات پنل اس ام اس

یکی از ویژگی های پنل اس ام اس نرم افزاری است که قابلیت اجرا با مرورگر وب را داراست و به کاربر اجازه می دهد که بتواند پیام های مختلف را با امکانات پیشرفته و جدید دریافت و یا به مخاطبان خود به صورت انبوه پیامک ارسال کند در ادامه قرار است از ویژگی بهترین سامانه پیام کوتا کشور صحبت کنیم که به صورت رایگان با تمام امکانات می توانید دریافت کنید :

نام های مختلف پنل اس ام اس

 • پنل پیامکی
 • سامانه پیام کوتاه
 • پنل ارسال اس ام اس
 • پنل اس ام اس مخابرات
 • پنل تحت وب ارسال پیامک
 • سامانه اس ام اس
 • سامانه پیامک

هم یاد می شود امروز قرار است در این بخش مقاله سعی داریم با ارائه ی مطالب بیشتر آگاهی شما در این مورد را ارتقا دهیم و همچنین ویژگی های این پنل را مورد بررسی قرار دهیم . با ما همراه باشید. این پنل را می توان همانند ایمیل در نظر گرفت . شما برای بهره مندی از آن نیازی به نصب نرم افزار خاص نیستید فقط کافی است در آن ثبت نام کرده و پسورد ویژه ای را تهیه کنید . این پنل پیامک قابلیت های دارد که بر روی همه ی مرورگرها اجرا میشود و از آن جا که محیطی بسیار ساده دارد به کاربران با هر میزان تحصیلات اجازه می دهد به راحتی از آن استفاده کنند. این سامانه پیام کوتاه در هر مکانی که به اینترنت وصل هستید قابلیت اجرا را دارد.

ویژگی های پنل اس ام اس

حال ممکن است از خود بپرسید زمانی که قابلیت دستیابی به ایمیل را داریم چه نیازی به داشتن پنل اس ام اس است. در پاسخ لازم است بدانید که پنل اس ام اس با توجه به ویژگی های متمایز و پیشرفته ای که دارد توانسته است در بین کاربران از جایگاه ویژه ای برخوردار شود ، از جمله مهمترین ویژگی های این پنل پیامک می توان به :

 • ارسال پیامک های تبلیغاتی
 • ارسال و دریافت پیامک های ارتباط با مشتری
 • ارسال پیامک های خدماتی
 • راه اندازی و ساخت پیامک نظرسنجی
 • را اندازی ساخت مسابقه پیامکی
 • پاسخ دهی اتوماتیک به کاربران
 • اتصال به پنل از طریق نرم افزار و وب سایت
 • دریافت نمودن گزارش از وضعیت پیامک ها و ده ها امکانات ویژه که همه را می توانید در سامانه یک پیامک دریافت کنید

با استفاده از این پنل پیامک متناسب با شرایط موجود می توانید پیام های سودمند و پر بازده را ارسال و دریافت کنید . مالکان پنل پیامکی می توانند بنا بر ضرورت و سلیقه خود از هر کدام این ویژگی ها به صورت تکی یا ترکیبی استفاده کنند.  و باز خورد آنها را در پنل کاربری خود مشاهده کنند و برای خودتان یک خط اختصاصی دریافت کنید

برای یک بار کافی است از ویژگی ها و محیط ساده ی آن بهره مند شوید خواهید دانست استفاده از آن بسیار آسان بوده و امکانات پیشرفته ای در اختیار شما قرار خواهد گرفت . اگر تاکنون از این پنل بهره مند نشده اید فرصت امتحان آن را از دست ندهید.

جالب است بدانید مجموعه یک پیامک که زیر مجموعه شرکت پردیس شگفت پارس جنوب است با بسته سیاست حمایتی به نام هر ایرانی یک پنل رایگان اقدام کرده است که شما همین امروز می توانید از آن بدون پرداخت هیچ گونه مبلغی از اقدام به ثبت نام پنل اس ام اس استفاده کنید.

 

جمع بندی:

سامانه پیامک یک راه ارتباطی ارزان و ساده برای ارتباط با مشتری است. برای حفظ ارتباط پویا با مشتری، اطلاع رسانی رویدادها و دستاوردهای مختلف، رویدادهای مناسبتی و پیام های تشویقی و ترغیبی، استفاده از پیامک (sms) ساده ترین و جا افتاده ترین روش ارتباطی است. شما می توانید با استفاده از پنل پیامک پیام های مختلفی را به صورت ارائه خدمات یا معرفی و تبلیغات ارسال کنید. و هم چنین پیامک هایی را از طرف کاربران نیز دریافت کنید. مثلا در مواردی که کاربر نیاز به ارسال یک اطلاعات به سمت سامانه موجود در سمت شما دارد. ارسال اس ام اس به مخاطبان به صورت خودکار انجام می شود و بازخورد ارسال برای کسی که پنل پیامک دارد، قابل مشاهده است.

با استفاده از سامانه پیام کوتاه می توانید به راحتی با مخاطبان خود در هر جا که باشید ارتباط برقرار کنید . هیچ گونه محدودیتی در ارسال و دریافت پیام ها موجود نیست . فقط کافی است در قسمت ثبت نام کنید و از مزیت های آن بهره مند شوید .

محمدامین عابدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

مسابقات پیامکی

برگزاری مسابقات پیامکی

محمدامین عابدی 01 آوریل 2020
جمع آوری شماره موبایل مشتریان

جمع آوری شماره موبایل مشتریان

محمدامین عابدی 16 ژانویه 2020
پنل اس ام اس اصفهان

پنل اس ام اس اصفهان

محمدامین عابدی 23 ژانویه 2020
پنل اس ام اس تعمیرگاه

پنل اس ام اس تعمیرگاه

محمدامین عابدی 07 مارس 2020