لطفا صبر کنید

هزینه پیامک رمز دوم پویا !!

بنا به گفته مقام مسئول رئیس بانک مرکزی آقای همتی هیچ کدام از بانک ها نباید بابت پیامک رمز دوم پویا هزینه جداگانه از مشتریان نظام بانکی کم کند ، وی خاطر نشان کرد چنانچه بانک هایی از این دستور العمل تخطی کند با آنها برخورد خواهد شد. مسعود خاتونی با تاکید بر اینکه بابت پیامک‌های رمز دوم پویا نباید هیچ مبلغ مشتریان نظام بانکی که از شود گفت بنا بر ابلاغیه های مکرر بانک مرکزی نه بانک‌ها و نه با پراتور ها حق اخذ مبلغ از مشتریان را ندارند.

استفاده از اس ام اس رمز دوم پویا

سه روش نصب اپلیکیشن ussd و پیامک از جمله روش هایی هستند که مشتریان باید از طریق آنها اقدام به دریافت رمز پویا کند که در هر سه مورد هیچ گونه مبلغی باید از مشتری کسر شود. وی افزود : حتی اپراتورهای مختلف هم حق کسر مبلغی بابت پیامک رمز دوم پویا ندارند و طبق بخشنامه های بانک مرکزی این اقدام آنها غیرقانونی بوده و با آنها برخورد خواهد شد. وی تصریح کرد تمام هزینه های پیامک ها از سوی بانک پرداخت می‌شود و پیامکی هم که بانک برای مشتری ارسال می کند هیچ هزینه ای  کسر شود هیچ گونه بار مالی به دوش دارندگان کارت های بانکی نخواهد داشت.

رفع مشکلات کسر هزینه

اگر مشتری بابت درخواست رمز یکبار مصرف با کسر مبلغ از شارژ سیم کارت خود مواجه شده است حتماً به دلیل بروز یک مشکل در سیستم‌های بانک مربوطه است که بانک ها باید به سرعت تنظیمات لازم را در سیستم های خود را انجام دهند و به گفته این مقام مسئول با آنها به صورت رایگان برای رمز یکبار مصرف را در اختیار مشتریان قرار دهند و حق دریافت هیچگونه هزینه ای را ندارد.
بانک مرکزی با تکذیب خبر دریافت هزینه پیامک رمز پویا از مشتریان اعلام کرد هیچ دریافت پیامک این رمز ها بر عهده بانک ها و موسسات اعتباری است.

پنل اس ام اس اصفهان
بیشتر بخوانید

شایعت رمز دوم پویا

بانک مرکزی در پی انتشار اخباری از طرف معاون وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر اینکه در مورد هزینه پیامک رمز پویا توافق با بانک مرکزی انجام روز شنبه با انتشار اطلاعیه ای ادعا را رد کرد. بر این اساس بانک مرکزی گفته است که مشتریان بانکی و رسانه‌ها فقط به اطلاعیه های رسمی بانک مرکزی توجه کنند ر بود در ابتدا طرح استفاده اجباری از رمز پویا از دی‌ماه اجباری شود اما با هدف فراهم سازی زیرساخت‌های استفاده اجباری از آن تا یک ماه تمدید شد.
بر اساس این ترمز های دوم ایستا به تدریج از کار افتاده و منقضی شده و رمز های پویا جایگزین آنها می شود رمزهای دوم ثابت تا زمانی که توسط صاحب کارت بانکی تغییر نکند در همه تراکنش ها قابل استفاده هستند اما رمز های پویا فقط برای یک تراکنش مورد استفاده قرار می گیرند در واقع یکبار مصرف هستند و تا حداکثر دو دقیقه اعتبار دارد.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین تبلیغاتی برای کسب و کار خود را اندازی کنید با کارشناسان یک پیامک تماس بگیرید کارشناسان فنی یک پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما به شما بهترین روش تبلیغاتی پنل اس ام اس را معرفی کنند ، و با نصب اپلیکیشن پنل اس ام اس در هر زمان و هر مکان از خدمات سامانه پیامک استفاده کنید و می توانید برای کسب درآمد با دریافت نمایندگی پنل اس ام اس اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی کنید.
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است با بخش پشتیبانی یک پیامک به شماره 02171053978 تماس بگیرید

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053978

تلگرامواتساپ
021-71053978 مشاوره رایگان