لطفا صبر کنید

عملکرد پنل اس ام اس

عملکرد پنل اس ام اس و اشکال مختلف ارسال پیام کوتاه

پنل اس ام اس توانسته است برای افرادی که کسب و کار خاصی را انجام می‌دهند یک گزینه‌ی مناسب برای معرفی، بازاریابی و تبلیغات محصولی که می‌فروشند یا خدماتی که ارائه می‌کنند، باشد. ارسال پیامک‌های تبلیغاتی تنها مزیت این نوع سامانه نیست، بلکه به کمک آن شما می‌توانید با مشتریان خود همواره در ارتباط باشید و دستاوردهای جدید خود را نیز ارسال کنید. در این صورت با بهره مندی از یک روش ساده می توانید به طور قابل ملاحظه‌ای همواره در یاد مشتریان خود بوده و از دست رفتن آنها جلوگیری کنید که این یکی از عملکرد پنل اس ام اس می باشد.
برای استفاده از سامانه پیامکی یا پنل اس ام اس نیازی به داشتن یک برنامه خاصی نیست کافی است فقط ثبت نام کرده و اطلاعات مربوط به حساب کاربری و رمز عبور خود را دریافت کنید تا بتوانید از ویژگی‌های آن به طور کامل بهره مند شوید. این پنل قابلیت آن را دارد که در هر زمان و هر مکان به کار گرفته شود. برای استفاده از آن تنها چیزی که نیاز دارید، یک کامپیوتر یا گوشی متصل به اینترنت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد و بهره مندی از این سامانه، می‌توانید با همکاران ما “یک پیامک” در ارتباط باشید.

عملکرد پنل اس ام اس :

ارسال پیامک با استفاده از نرم افزار تحت وب کنترل می‌شود. و با توجه به داشتن محیطی ساده و کارایی بیشتر توانسته است در بین قشر مختلف به ویژه افرادی که در کسب و کارهای مختلفی فعالیت دارند گزینه‌ی بسیار مطلوبی باشد. و قابل اجرا بر روی تمام مرورگرهای موجود است. ویژگی و امکانات مختلف و پیشرفته‌ای که پنل اس ام اس دارد، به کاربران این فرصت را داده است که از انتقال و تحویل حجم انبوهی از پیام ها بدون هیچ گونه مشکل برخوردار شوند.
اس ام اس پنل‌ها در حقیقت متصل به اپراتورهای ارائه کننده خدمات تماس و پیام کوتاه مانند ایرانسل و همراه اول هستند و از طریق زیر ساخت‌های فراهم شده اقدام به دریافت و ارسال پیامک می‌کنند. اما از یک اس ام اس معمولی که روزانه ما با آنها سر وکار داریم، فراتر هستند. چون قابلیت‌های متنوعی دارند و ارسال و دریافت به صورت هوشمند و خودکار انجام می‌شود. مثلا شما می‌توانید یک پیام کوتاه را برای همه افراد حاضر در شبکه‌ای که تعریف کردید، ارسال کنید یا فقط به گروه خاصی از آنها ارسال کنید.

 

قابلیت مختلف ارسال پیام کوتاه

عملکرد پنل اس ام اس بسیار ساده و آسان است با استفاده از آن شما می‌توانید پیام‌های مختلفی از جمله:
• ارسال پیامک منطقه‌ای (انبوه)
• ارسال پیامک از طریق فایل اکسل
• ارسال پیامک به دفترچه تلفن
• ارسال پیامک براساس کدپستی و نقشه گوگل
• ارسال پیامک سن و جنسیت
• ارسال پیامک مشاغل خاص

آموزش ارسال پیام به کدپستی + ویدیو
بیشتر بخوانید

• خدمات وب سرویس
• ارسال پیامک بلک لیست

مثلا می‌توانید در پنل امکانی را تعریف کنید که یک پیام کوتاه را به افرادی که اسامی آنها در فایل اکسل نوشته شده است، ارسال شود. این نوع از ارسال‌ها در سطح انبوه و گسترده بسیار مناسب هستند. و شما نیاز به شناخت افراد ندارید. صرفا می‌خواهید پیامی را در سطح گسترده به اطلاع بسیاری از افراد برسانید.

خدمات وب سرویس امکاناتی دارد شما وب سایتی که دارید و در حال خدمات هستی و می توانید از خدمات api یا وب سرویس اقدام به ارسال پیامک کنید که یکی از بهترین عملکردهای این پنل پیامکی است .
یا یک دفترچه تلفن تعریف کنید و پیام را به افراد حاضر در دفترچه تلفن ارسال کنید. این روش بر خلاف روش قبلی، نیاز به شناخت مخاطبان دارد و برای مواردی مناسب است که می‌خواهید پیامی را به اطلاع عده خاصی برسانید. مثلا پیام مناسبتی روز دانش‌آموزان برای مادران خانه دار مناسب نیست و در این جا نیاز است که افراد بر اساس معیارهایی دسته‌بندی شوند. دسته‌بندی را با فایل اکسل هم می‌توانید انجام دهید.
یا بر اساس کدپستی و منطقه جغرافیایی مخاطبان خود را انتخاب کنید. چون بعضی از پیامک‌ها هستند که مخصوص یک شهر یا یک استان هستند و برای مناطق دیگر کاربردی ندارند. بنابراین لازم است مخاطبان خود را شناخته و با استفاده از قابلیتهای مختلفی که در این پنل استف حداکثر استفاده را برای ارتباط با مشتری فراهم کنید.
و هم‌چنین بر اساس جنسیت، مشتریان خود را فیلتر کنید. مثلا پیام تبریک روز دختر لازم نیست به پسران ارسال شود و بربلعکس.
بلک لیست جز جذاب ترین خدمات این پنل پیامکی می باشد “یک پیامک” با ارائه خدمات بلک لیست این امکان را به کاربران می دهد که با بهترین کیفیت و کمترین تعرفه اقدام به ارسال اس ام اس به کاربرانی که پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده است ارسال شود.

کسب درآمد با اینترنت
بیشتر بخوانید

جمع بندی:

خرید یک پنل اس ام اس، ساده‌ترین روش ارتباطی با مشتریان و مخاطبان است. پنل‌های اس ام اس از دروازه‌های اپراتورهای همراه اول و ایرانسل برای دریافت و ارسال پیام کوتاه استفاده می‌کنند.
پیام کوتاه را به صورت‌های مختلفی می‌توان ارسال کرد: مثلا اینکه ارسال به شکل همه پخشی و در سطح انبوه باشد یا به شکل چند پخشی به مخاطبان خاصی ارسال شود. ارسال از طریق دفترچه تلفن باشد یا یک فایل اکسل. بر اساس منطقه جغرافیایی باشد یا جنسیت. همه این موارد در پنل اس ام اس قابل تنظیم است.

لطفا نظرات خود را درباره این مقاله بنویسید تا در بهبود کیفیت مقالات بعدی تاثیر بیشتری داشته باشد و می توانید از قسمت تماس با ما سامانه “یک پیامک” با ما ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را مطرح کنید و چنانچه قصد سفارش پنل و دیدن تعرفه ها را دارید از اینجا می توانید بررسی کنید

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053978

تلگرامواتساپ
021-71053978 مشاوره رایگان