لطفا صبر کنید

شماره اختصاصی مادام العمر

شماره اختصاصی

بعضی از کاربران تصور می کنند شماره اختصاصی که برای ارسال اس ام اس ثبت کرده‌اند به صورت مادام العمر هستند باید به این نکته توجه داشته باشید که اپراتور شماره های اختصاصی برای ارسال پیامک انبوه به صورت سالیانه واگذار می‌کند.
البته ذکر این نکته مهم است که چندین سال است که اپراتور های مختلف ۱۰۰۰_۲۰۰۰_۳۰۰۰ برای تمدید خط اختصاصی هزینه ای را دریافت نکرده اند و تا زمانی که هزینه ای برای تمدید خط از سمت اپراتور درخواست نشود،سامانه پیام کوتاه یک پیامک هم هیچ هزینه ای او را درخواست نمی کند.

مالکیت مادام العمر

شاید برای شما هم عجیب باشد که برخی از شرکت‌های ارائه دهنده سامانه های پیام کوتاه ادعای مادام العمر بودن و یا مالکیت ۱۰۰ درصد شماره اختصاصی را می نمایند.
شماره های اختصاصی فارغ از در نظر گرفتن پیش شماره و اپراتور ارائه دهنده بر اساس قرارداد امضا شده با این اپراتور و شرکت ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه به صورت سالیانه واگذار میشوند این بدین معناست شرکت ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه باید تعهدی با زمان بیشتر از یک سال به مشتری مستقیم خود بدهد با توجه به مدت زمان قرارداد امضا شده با این اپراتور شرکت طرف قرارداد آن از نظر حقوقی دادن تضمین فعال بودن خطوط بیش از یک سال امکان پذیر نمی باشد اما باز هم برخی شرکت ها از عدم اطلاع مشتریان سوء استفاده می کنند و با ذکر این نکته که شماره به صورت دائمی و مادام العمر ارائه می شود به بیانی دیگر مشتریان خود را فریب داده و تعهدی که از نظر ولی امکان پذیر نیست را به وی ارائه می دهند.
شایددر ابتدا هیچ مشکلی نه برای مخاطب و نه برای شرکت ارائه دهنده به وجود نیاید اما هیچ تضمینی برای ادامه این روند برای مشتری وجود ندارد چرا که این حق برای اپراتور وجود دارد که شماره ارائه شده را پس از سپری شدن مدت زمان یک ساله تمدید نکند.

تبلیغ خبر نامه پیامکی در همایش
بیشتر بخوانید

خط اختصاصی

جمع بندی

بعد از خرید خط اختصاصی حتماً از آژانس های اس‌ ام‌ اس مارکتینگ درخواست کنید قرارداد خرید خط را برای شما ارسال کنند و مقدار اعتباری که قرار است در اختیار شما باشد را در قرارداد قید کنند چنانچه سوال و مشاوره‌ای در رابطه با خرید خط اختصاصی دارید می توانید با کارشناسان اس‌ ام‌ اس مارکتینگی یک پیامک تماس بگیرید

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053978

تلگرامواتساپ
021-71053978 مشاوره رایگان