لطفا صبر کنید

حراج سرعتی محصولات

امروز قرار درباره یک حراج برق آسا با شما صحبت کنیم کلاً باید حراجی قدیمی که در ذهن داریم و بزاریم کنار چون امروزه اینترنت و حجم بالای اطلاعات باعث شده که از این میزان صبر و حوصله ما کاسته شود و دیگر توجه خود را بیشتر از چند لحظه به چیزی معروف نکنیم در نتیجه این مسئله حراج های سریع و طرفداران بسیاری در دنیا پیدا کرده حراج هایی که می گویند کافی است چشم بر هم بزنید تا پشیمان بشوی.

زمان یک حراجی

حراج سرعتی یک فروش کوتاه مدت است که بیشتر از یک روز به طول می‌انجامد و حتی ممکن است به کوتاهی یک ساعت هم باشد و معمولاً در طول آن تخفیف‌های بسیار بیشتری نسبت به حراج‌های عادی ارائه می گردد ، این حراجی امروزه در وب سایت های اینترنتی اتفاق می افتند و فروشگاههای اینترنتی بزرگ معمولاً از این حراج های سرعتی بسیار برگزار می کنند پس اگر قصد دارید در زمانی کوتاه جنس ها و محصولات خود را به فروش برسانید و نام فروشگاه خود را مطرح کنید بهتر است این نوع حراج را هم در نظر بگیرید.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک فروش سرعتی آن است که مشتریان تنها از طریق اس‌ ام‌ اس ایمیل یا مدیریت شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام از وجود آن باخبر می شوند آنها تنها چندین ساعت وقت دارند تا خود را به مغازه شما برسانند و خرید هایشان را انجام دهند پس مطمئن باشید کسی که به شما وفادار است به سراغ شما می آید و مشتریان عادی این حراج را از دست خواهند داد از نظر شما شاید این حرکت حرکت عادی باشد و چندان سودی برایتان نداشته باشد شما با ایجاد یک سر و صدا کس و اعتبار و صد البته مشترکان پیامکی بیشتری جبران می‌شود.

تعرفه ارسال پیامک
بیشتر بخوانید

اصول اولیه حراج

اصول اولیه یک حراج سرعتی بسیار واضح است شما باید ابتدا برنامه ریزی کنیم این حراج را به مشترکین خبرنامه پیامکی خود اطلاع دهید و به آنها چندین ساعت فرصت بدهید و سپس حراج تان را برگزار کنید ، این موردی که شما را منحصر به فرد می‌کند شهرتی است که از این طریق کسب کرده اید انحصار کلید موفقیت این پروژه است.

این مدل حراجی باید در درجه اول یک روش ویژه باشد برای آن که مشتریان را به لیست پیامکی خودتان جذب کنید و از این طریق درآمد خود را در طولانی مدت افزایش بدهید بنابراین هر چند که حرکت مودبانه این است که حراج خود را شامل تمام کسانی بدانید که در طول آن به فروشگاه شما سر میزنم که از این حراج آگاه هستند یا نباشند.

شما به حراج تنها به عنوان یک راه برای کسب درآمد بیشتر در زمانی کوتاه تر نگاه کنید اما بهتر است که نقش این حراج ها به عنوان یک روش بازاریابی را نیز دست کم نگیرید تمام فروشگاه ها دیر یا زود به اجبار یا به دلخواه حراجی به پا خواهند کرد وقتی که زمان آن رسیده که جنس های جدیدی بخرید و می‌خواستید آنچه از قبل مانده را حراج کنیم از این تب و تاب کنونی دنیای فناوری به راحتی نگذرید با جسارت وارد شوید.

 

ایجاد کمپین تبلیغات حراجی

اگر علاقه دارید یک کمپین تبلیغاتی برای کسب و کار خود را اندازی کنید با کارشناسان یک پیامک تماس بگیرید کارشناسان فنی یک پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما به شما بهترین روش تبلیغاتی را معرفی کنند.

با اس ام اس تبریک عید نوروز مشتری جذب کنید
بیشتر بخوانید

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است با بخش پشتیبانی یک پیامک به شماره 02171053978 تماس بگیرید.

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053978

تلگرامواتساپ
021-71053978 مشاوره رایگان