لطفا صبر کنید

ثبت نام مرحله دوم مسکن ملی تهران با پیامک

یک مقام مسئول وزارت راه از آغاز ثبت نام مرحله دوم مسکن ملی تهران از ۱۰ صبح روز شنبه مصادف با ۹۸/۱۲/۲۴ خبر داد این تاریخ در روز چهارشنبه ۲۱ اسفند مقرر بود ولی به دلایل مختلفی به تاریخ جدید موکول گردید ، متقاضیان محترم می توانند با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی مسکن به آدرس tem.mrud.ir نسبت به ثبت‌نام در این طرح اقدام کنند ، در این مرحله ثبت نام بدون محدودیت در ظرفیت می توانند تمام همشهریان استان تهران بدون نگرانی و دلهره اقدام به ثبت نام کنند.

شرایط ثبت نام دوره دوم مسکن ملی

پس از اتمام ثبت نام و پایان پالایش متقاضیان بر اساس شرایط ذکر شده در سامانه طرح اقدام ملی مسکن استفاده از طرح متقاضیان هایی به لحاظ شاخص هایی همچون تعداد افراد تحت تکفل زن سرپرست خانوار مدت زمان ازدواج و دیگر موارد اولویت‌بندی خواهند شد مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران برای موضوع تاکید کرد افرادی که در مرحله اول مسکن ملی ثبت نام کردند و به عنوان متقاضی اولیه پیامک احراز شرایط دریافت کردند چنانچه در بازه زمانی اعلام شده انصراف خود را در سامانه ثبت کرده باشند می‌توانند در این مرحله جدید ثبت‌نام کنند.

ثبت نام با پیامک

متقاضیان محترم ثبت نام مرحله دوم مسکن ملی تهران می‌توانند از طریق سامانه اعلام شده ثبت نام کنند یا با ارسال کد ملی از طریق پیامک به سرشماره 30007364 ثبت‌نام اولیه خود را انجام دهند. ثبت نام از طریق اس ام اس به دلیل وجود ویروس کرونا بوده است و برای ثبت نام در سامانه اقدام ملی از طریق کد ملی و شماره تلفنی که از آن پیامک ارسال شده است با ورود به سامانه tem.mrud.ir ثبت نام خود را تکمیل کنند، بنابراین لزومی به خروج از منزل و مراجعه به کافی نت ها برای ثبت‌نام وجود نخواهد داشت.

ارسال پیام صوتی
بیشتر بخوانید

***

اگر علاقه دارید یک کمپین تبلیغاتی برای کسب و کار خود را اندازی کنید با کارشناسان یک پیامک تماس بگیرید کارشناسان فنی یک پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما به شما بهترین روش تبلیغاتی پنل اس ام اس را معرفی کنند ، و با نصب اپلیکیشن پنل اس ام اس در هر زمان و هر مکان از خدمات سامانه پیامک استفاده کنید و می توانید برای کسب درآمد با دریافت نمایندگی پنل اس ام اس اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی کنید.
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است با بخش پشتیبانی یک پیامک به شماره 02171053978 تماس بگیرید

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053978

تلگرامواتساپ
021-71053978 مشاوره رایگان