لطفا صبر کنید

تفاوت بازاریابی پیامکی و ارتباط پیامکی چیست

اکثراً عمده صحبت‌های نویسندگان یک پیامک درباره بازاریابی پیامکی کرد اما نباید رفیق صمیمی بازاریابی پیامکی را فراموش کنیم که می شود ارتباط پیامکی . در بازاریابی پیامکی صاحبان تجارت های کوچک و استارتاپ های نوپا می توانند از آن طریق کسب و کار خود را گسترش دهند . خوب ارتباط پیامکی برای ارتباط با توده عظیمی از افراد استفاده می‌شود اس ام اس مارکتینگ یک پیامک هم اکنون با هزاران کسب و کار از طریق پیامک با کارمندان و مشتریان خود در ارتباط هستند همکاری دارد به طور مثال مراکز آموزشی از سامانه اس ام اس استفاده می کنند همچنین شرکت‌هایی که دارای ۵۰ کارمند به بالا هستند برای ارتباط دقیق تر از ارتباطات و هماهنگی از پیامک استفاده می کنند.

بازاریابی پیامکی یا ارتباط پیامکی ؟

برای آنکه بدانید کدام گزینه برای شما بهتر است ابتدا از خودتان یک سال بپرسید :

آیا من برای مشتریان خودم تخفیف ارسال می کنم یا فقط برای آنها اطلاعاتی را ارسال می‌کنید.

اگر شما قصد دارید برای مشتریان خود تخفیفات و پیشنهاد ویژه ارسال کنید بازاریابی پیامکی روش مورد علاقه شما خواهد بود از این روش می‌توانید فروش خود را افزایش دهید ولی اگر فقط می‌خواهید پیامک های ارسالی شما درباره اطلاعات و یا نکات مهمی باشد و آن را برای تعداد زیادی از مردم ارسال کنید ارتباط پیامکی نامیده می‌شود و بهترین راهکار برای شما است.

روش بازاریابی پیامکی و ارتباط پیامکی می توانید از پنل پیامک یک پیامک استفاده کنید برای اینکه مفهوم این دو گزینه را بیشتر درک کنید در ادامه برای شما مسئله را کامل شرح خواهیم داد.

دلایل شکست خوردن بازاریابی پیامکی
بیشتر بخوانید

بازاریابی پیامکی

امروز از ساعت ۱۸ تا ۲۰ به ما سر بزنید و با نشان دادن این پیام که یک چیز برگر مهمان باشید

ارتباط پیامکی

برای پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس، شستن مکرر دست ها با آب و صابون مایع را فراموش نکنیم

همانطور که میبینید بازاریابی پیامکی بر روی پیشنهاد تخفیفات و جشنواره شما لحاظ می‌شود در حالی که در ارتباط پیامکی شما اطلاع و یا نکاتی را برای افراد ارسال می‌کنیم در ادامه فرقی ندارد که شما از کدام روش استفاده می کنید همیشه با مشتریان خودتان صادق باشید هیچ وقت به صورت همزمان از این روش استفاده نکنید این کار اعتبار خبرنامه پیامکی شما را از بین خواهد برد.

اگر علاقه دارید یک کمپین تبلیغاتی برای کسب و کار خود را اندازی کنید با کارشناسان یک پیامک تماس بگیرید کارشناسان فنی یک پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما به شما بهترین روش تبلیغاتی را معرفی کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است با بخش پشتیبانی یک پیامک به شماره 02171053978 تماس بگیرید.

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053978

تلگرامواتساپ
021-71053978 مشاوره رایگان