لطفا صبر کنید

تبلیغ نامزدهای مجلس :

پیروزی در انتخابات مجلس بستگی به تبلیغ درست و هدفمند نامزدها دارد در این مقاله بهترین روشها را به شما پیشنهاد می کنیم تا خود را بتوانید به صندلی مجلس نزدیک کنید ، تبلیغات نقش کلیدی و پررنگی در پیروز شدن افراد در انتخابات دارد یک نماینده مجلس با تبلیغات پررنگ و هدفمند می تواند خود را پیروز انتخابات کند ، شاید هم شنیده باشید افرادی که بسیار هزینه میکنند ولی پیروز نمی شوند و از رقیبان خود عقب می مانند .

با توجه به اینکه امروز بحث تبلیغلت انتخاباتی بسیار داغ است ، امیدواریم افراد با علم و باتقوا وارد خانه ملت شوند . خب از بحثمون دور نشویم .

افرادی که شکست می خورند شاید شنیده باشید که مردم میگویند شاید این فرد صلاحیت کافی یا آدم مناسبی برای مجلس نبوده ولی همیشه اینطور نیست افراد با تجربه در سیاست به دلیل در دست نداشتن رسانه و تبلیغات هدفمند شاید از رقبای خود شکست خورند .

نامزد نمایندگی مجلس مطمئنا شما هم برنامه ای برای تبلیغات خود دارید  ، ولی نمیدانید این تبلیغ که قرار است هزینه کنید آیا دارای استراتژی راهبردی است و به نتیجه خواهد رسید ، یا در حال پیدا کردن بهترین نوع تبلیغات هستید که از سوخت زمان وهزینه جلوگیری کنید .

قرار است ما در این نوشته به شما راهکارهای مفید و هدفمند و زودبازده و ارزان را به شما معرفی کنیم ، با ما همراه باشید و ادامه مطلب را با دقت مطالعه بفرمائید .

 

روش اول : توزیع و نصب تبلیغات چاپی :

تبلیغات چاپی برای ما چهره آشنایی دارد و با نزدیک شدن فصل انتخابات دیواره =ی شهرهای ما از تصاویر رنگارنگ نمایندگان پی می شود ، انگار کسی به این عزیزان گفته هست هرچی کس بیشتر داشته باشی بهت رای میدن . و اکثرا نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی این مدل تبلیغات را انتخاب می کنند .ولی با توجه به آمارها نشان داده این نوع تبلیغات  بیشتر مردم را عصبانی می کند ، و بازخورد مثبتی نداشته است .

البته تبلیغات چاپی را کلا رد نمی کنم این مدل تبلیغات برای روستاها و شهرهای کم جمعیت هستند که مردم هنوز با تکنولوژی آشنا نشده اند . ولی در شهرهای بزرگتر تبلیغات فرق می کند .

تبلیغات چاپی هم نمونه های مختلفی دارد که خدمتتان در ادامه عرض خواهیم کرد :

انواع تبلیغات چاپی :

  1. روزنامه و مجلات
  2. تراکت وبروشرهای تبلیغاتی
  3. تبلیغات بنری
  4. بیلبوردهای تبلیغات شهری

مزایا و معایب تبلیغات چاپی :

با استفاده از تبلیغات چاپی شما در همه جا حضور پیدا می کنید و صحبت و مشکلات مرد را خواهید شنید و مردم از نزدیک شما را حس خواهند کرد و این نزدیکی حس دلگرمی به افراد  میدهد ولی نباید ایرادهای این تبلیغات را نادیده گرفت .

مهمترین فاکتور در تبلیغ هزینه هست که اگر هزینه درست نکنید پول شما سوخت رفته و به هدف و جایگاهی که خواستید نرسیده اید . تا اینجا ما درباره تبلیغات سنتی صحبت کردیم و به نظر بنده کافی است و باید با توجه به سلیقه و مدل زندگی مردم جلو برویم و تبلیغ کنیم خیلی از افراد وقتی شما آنلاین تبلیغ کنید خب براشون اهمیت دارد که شما آدم به روز و به قول امروزی ها باکلاسی هستید .

 

روش دوم : ارسال پیامک انبوه :

قبل از اینکه برویم سر اصل مطلب برای شما توضیحاتی درباره خصوصیت پیامک خواهم داد ، شما وقتی با شخصی کار داشته باشید و آن شخص دردسترس نباشد برای او پیامک ارسال می کنید ، ارسال پیامک مانند نامه می ماند شخص گیرنده را متوجه خود می کند و آن را می خواند واین تاییدی بر پیروزی در انتخابات مجلس خواهد بود .

پنل اس ام اس اصفهان
بیشتر بخوانید

دقیقا به همین خاطر اس ام اس مارکتینگ به یکی از روش های زودبازده و ادامه دارد در عرصه تبلیغات مبدل شده است لطفا قدرت ارسال پیامک را دست کم نگیرید و یکبار امتحان کنید .

پیام کوتاه ، اهداف بلند :

اس ام اس مارکتینگ تا به حال موفقیت های فراوانی داشته است ، مثلا دوتا از رئیس جمهورهای ایالات متحده آمریکا از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی نتایج چشمگیر به دست آورده اند ، بنا به گفته ی خوشان بوده است و در آمارها از مردم آمریکا گفتند بعد از دریافت پیام با اهداف و چشم اندازهای این شخص آشنا شده اند . بیایید با هم نگاهی به مورد عجیب ترامپ بیاندازیم: به گفتۀ cdmginc در طول انتخابات ۲۰۱۶ ترامپ توانست ۹۹ درصد مردم را متقاعد کند تا پیام کوتاه ارسالی‌اش را باز کنند!

اس ام اس مارکتینگ سکوی پرتاب به مجلس :

امروزه همه گوشی دارند ولی همه افراد شاید نه در گروهی یا کانالی یا پیجی عضو باشند بلکه با تلویزیون صدا و سیما هم قهر باشند پس بهترین روش برای معرفی خود به این افراد ارسال پیام کوتا هست چون برای آنها بهترین دلگرمی صدای پیامک رسیده به گوشیشان خواهد بود . با اس ام اس مارکتینگ می توانید یک فضای دوستان بین خود و گیرنده پیام ایجاد کنید . و خود را به ساختمان پاستور بیشتر نزدیک کنید فقط با چند کلیک می توانید برای خود پنل اس ام اس خریداری کنید پس فرصت را از دست ندهید .

با پیامک اطلاع رسانی کنید :

ساعت و روز و مکانی که قراراست در آن سخنرانی کنید را با پیامک اطلاع رسانی کنید و اعلام کنید در انتهای مراسم به صرف چایی و شیرنی شما را دعوت خواهیم کرد . در انتهای پیامک ارسالی میتواند آدرس یات خودتان را هم وارد کنید شاید افراد به شما سر بزنند و بخواهند به شما نزدیک شوند .

یادآوری با ارسال پیامک :

با نزدیک شدن به روز انتخابات تب تبلیغات بالا میرود ، پس باید برای دقیقه نود هم برنامه ریزی کرده باشید ، می توانید با ارسال شعار معروف تبلیغاتی و دعوت به شرکت در پای صندوق رای برای رای دادن به شما افراد را ترغیب کنید . درباره مشکلات واقعی مردم سخن بگویید در اس ام اس با آنها و شاید با توجه به آنکه مردم فهیمی داریم و دغه دغه مردم برایشان مهم است به شما در لحظه آخر رای دهند .

پردرآمدترین شغل های اینترنتی
بیشتر بخوانید

ارسال دعوت نامه :

اگر قرار است رو در رو با مردم سخن بگوید و برنامه خود را به گوش مردم برسانید بهتر است در پیامک آدرس و لوکیشن موقعیت را ارسال کنید مثلا متن پیام به حالت دعوت خصوصی باشد و این نوع پیام برای شخص گیرنده پیام بسیار اهمیت دارد و مطمئنا خود را به آن مراسم می رساند بقیه کار باشما است که چگونه افراد را نتقاعد کنید به شما رای دهند .

روش سوم : فعالیت در شبکه های اجتماعی :

امروزه اکثرا افراد در هر شبکه اجتماعی یک اکانت دارند و تمام افراد به دور یک گروه و کانال جمع هستند ، شما می توانید با پرداخت مبلغی به ادمین ها درخواست کنید متن تبلیغاتی را برای شما قرار دهند ، با توجه به جذابیت تبلیغات در شبکه های اجتماعی به شما پیشنهاد می کنیم اهداف خود را به صورت یک موشن گرافیک درآورده تا مخاطب با حوصله آن ویدیو را ببیند و در انتهای موشن گرافیک از نام و تصویر خود استفاده کنید ، در نظر داشته باشید مجموعه های این کار ساخت موشن گرافیک را بسپارید که تجربه داشته باشند و قیمت مناسب برای ارائه خدمات دریافت کنند ، خب از بحث خودمون دور نشویم ، امروز شیکه های اجتماعی از نان شب برای مردم مهمترشده و بهتری گزینه هستند ، سعی کنید در یک دقیقه اهداف خود را اعلام کنید .

طراحی وب سایت شخصی :

طراحی وب سایت شخصی شاید آنچنان تاثیری که پیامک یا شبکه های اجتماعی بر روی مخاطب می گذارد را نداشته باشد ، ولی صفحه شخصی هویت شما هست که می توانید دیدگاه و نظرات مردم را مستقیم دریافت کنید و همینطور در مابین پیام ها رقبا برای رد گم کنی به شما پیام ارسال کنند و این پیام ها را به فرصت درآینده تبدیل کنید ، و به طور کلی در سایت رزومه خود را بنویسید ، طراحی وب سایت شخصی را در اولیت های کاری خود قرار دهید شاید این مسئله ربطی به پیروزی در انتخابات مجلس نداشته باشد ولی بزرگترین محرک این کار به حساب می آید .

چطور باید سایت شخصی داشته باشم :

راههای زیادی برای سفارش دادن سایت شخصی و طراحی آن وجود دارد ، در قدم اول دامنه به نام خودتان ثبت کنید . سپس از یک شرکت معتبر اقدام به خرید هاست کنید ما به شما مجموعه یک هاست را معرفی می کنیم ، بعد از آنکه وب سایت خود را سفارش دادید ، در پایگاهای خبری درخواست تبلیغات بنری یا رپورتاژ آگهی کنید مثلا پایگاه خبری فارس ، پایگاه یک سلام ، پایگاه خبری ایسنا این کار بسیار می تواند شما را به افراد نزدیک کند .

جمع بندی :

اگر بعد از خواندن ، در مورد تبلیغات اس ام اس مارکتینگ مجلس سوالی پیش آمد یا در انتخاب روش تبلیغاتی مناسب، نیاز به مشورت داشتید؛ کارشناسان ما در یک پیامک ۲۴ ساعت در خدمت شما هستند. می‌توانید از طریق شماره ۷۱۰۵۳۹۷۸-۰۲۱ با ما در تماس باشید.

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053978

تلگرامواتساپ
021-71053978 مشاوره رایگان