لطفا صبر کنید

تبلیغ خبر نامه پیامکی در همایش

تعداد افراد خبرنامه پیامکی شما به اندازه تلاشی که خواهید کرد افزایش پیدا می‌کند و این خبرنامه گسترده می‌شود. اگر شما با پیشنهادات و تخفیفات خود مشتریانتان را ترغیب به خرید محصولات یا خدمات نکنید مطمئناً فهرست خبرنامه پیامکی شما گسترش پیدا نخواهد کرد و بسیار واضح است که با رشد نکردن خبرنامه پیامکی تجارت شما افزایش پیدا نمی کند و گسترش نخواهد یافت و بنابراین در این مقاله که توسط نویسندگان اس‌ ام اس مارکتینگ یک پیامک تهیه شده روش های تبلیغ خبرنامه پیامکی در یک مراسم و رویداد را برایتان توضیح خواهیم داد.

استفاده از مانیتور و بیلبورد

با استفاده از مانیتور و بیلبورد هایی که در اختیار دارید جزئیات و آمارهای بازاریابی پیامکی را نمایش بدهید اما سعی کنید بیشتر وقت خود را بر روی تبلیغاتی بگذارید که قصد دارید محصولات یا خدمات خود را تخفیف بدهید که باعث می شود این پیشنهاد ترغیب کننده خبرنامه پیامکی را افزایش دهد ، به این صورت شما می توانید تبلیغ خبرنامه پیامکی کنید.

از حاضرین بخواهید عضو خبرنامه پیامکی شوند

با توجه به آمار ها و پرس و جوی که از مردم شده است همچنان خبر نامه پیامکی را قبول دارم شما از سخنران اصلی مراسم بخواهید که در بین صحبت های خود از حضار بخواهد که به عضویت خبرنامه پیامکی شما در بیایند از آنها بخواهید با جملاتی ساده و مختصر این کار را انجام دهند و سعی نکنند با توضیحات بسیار طولانی احساس حضار را برانگیخته کنند که قرار است در این خبرنامه پیامکی چه اتفاقی بیفتد بازاریابی پیامکی هنوز روش بسیار جدی در بازاریابی محسوب می‌شود و بیشتر مردم به این نوع از تبلیغات اطمینان دارند

سامانه پیامک برای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
بیشتر بخوانید

توضیح کاتالوگ و آگهی تبلیغاتی

اگر بودجه تبلیغاتی شما بسیار بالاتر از نسبت به شرکت های استارتاپی دیگر حتماً در انتهای همایش خود یک کیف به عنوان هدیه تقدیم حضار کنید و درون کیف بروشورهای خود را قرار دهید و از مزیت ها و خدمات خبرنامه پیامکی خود توضیح بدهید و اینگونه می توانید به راحتی تبلیغ خبرنامه پیامکی خود را کنید.

اگر علاقه دارید یک کمپین تبلیغاتی پیامکی برای کسب و کار خود را اندازی کنید با کارشناسان یک پیامک تماس بگیرید کارشناسان فنی یک پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما به شما بهترین روش تبلیغاتی را معرفی کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است با بخش پشتیبانی یک پیامک به شماره 02171053978 تماس بگیرید.

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053978

تلگرامواتساپ
021-71053978 مشاوره رایگان