لطفا صبر کنید

بهترین پنل اس ام اس پیامک تبلیغاتی

اگر به دنبال خرید پنل پیامک هستید و نمی دانید کدام سامانه پیامکی را انتخاب کنید ؟ نمی‌دانید بهترین پنل اس ام اس برای کسب و کار شما چیست ؟ این مقاله قرار است خدمات شرکتهای اس ام اس مارکتینگ توضیح دهد تا شما به راحتی بتوانید بهترین شرکت را انتخاب کنید.

مطمئناً شما قبل از این که اقدام به خرید پنل اس ام اس کنید اقدام به تحقیق در مورد شرکتها می کنیم  ویژگی هایی در شرکتهای اس‌ام‌اس مارکتینگ وجود دارد سامانه های پیامکی را از یکدیگر متمایز می‌کند ، مطمئناً کلماتی مانند پنل اس ام اس سامانه پیامک پنل پیامک سامانه اس ام اس و … در گوگل سرچ کرده ایم و در میان آنها شرکت های مختلفی را دیده اید خوب طبیعی است از کجا گوگل بدانند که بهترین سایت ارسال پیامک تبلیغاتی کدام است

انتخاب بهترین شرکت اس ام اس مارکتینگ

اگر شما این مقاله را تا انتها بخونید و مواردی که بسیار می تواند در خدمات رسانی در مقابل مبالغی که دریافت می کنند را مطالعه کنید مطمئناً شما می توانید خودتان به راحتی شرکت اس ام اس مارکتینگ را انتخاب کنید.

پوشش دهی اپراتور های قانونی

به عبارتی سامانه پیامکی به عنوان یک ارتباط مردمی میان مخابرات عمل می‌کنند مانند پلیس + ۱۰ یا دفاتر پیشخوان دولتی ، در انتخاب سامانه پیامکی اولین چیزی که باید به آن توجه کنید که این شرکت پیامکی تمام اپراتورهای قانونی کشور ایران را پوشش دهند و از اپراتور های غیرقانونی و غیر مجاز تغذیه نشوند.

بررسی امکانات پنل اس ام اس

شما ار است پیامک تبلیغاتی ارسال کنید بهتر می‌دانید که مشتریانتان از شما چه انتظاری دارند و همچنین می دانید که چه سرویس هایی را باید برای بازاریابی پیامکی خود استفاده کنید به طور مثال اگر کسب و کار شما به گونه‌ای است که امکاناتی مانند نظر سنجی پیامکی قرعه کشی و یادآوری اقساط است باید در انتخاب پنل پیامکی خود دقت کنید تا از این امکانات و ویژگی ها برخوردار باشد ناگفته نماند که برخی از سامانه‌ها برای این امکانات هزینه های دیگری از شما دریافت می کنند. داشتن یک بانک شماره تلفن قوی و قابلیت اتصال به دیتابیس امکان اتصال سامانه پیامکی وب سرویس اناتی هستند که باید حتما پنل‌های اس‌ام‌اس در اختیار شما قرار بدهند ، یکی از ویژگی‌های سامانه پیامکی خوب اینست که شما بتوانید رایگان پنل اس‌ ام‌ اس را در اختیار داشته باشید چرا چونکه سازمان تنظیم و مقررات مخابراتی ممنوع کرده است خرید پنل های اس ام اس را در حالی که باید به صورت رایگان دریافت کنید .

دستورعمل عمومی پیشگیری از کرونا ویروس
بیشتر بخوانید

 تعرفه ارسال پیامک تبلیغاتی

با توجه به آنکه شرکت‌های مختلف بر اساس سیاست و قیمت گذاری پیامک های خود انواع تعرفه های ارسال پیامک را شما مشاهده خواهید کرد ولی در حالی که بهترین قیمت بابت آن که پنلی را تهیه نکنید شرکتی است که بابت ارسال پیامک های تبلیغاتی که از شما بابت هر پیامک ۱۵ تومان دریافت کند ، پنل اس ام اس شرکت یک پیامک تنها شرکتی در ایران است که پنل های اس ام اس خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده و بابت هر اس ام اس تبلیغاتی از شما مبلغ ۱۵ تومان کسر خواهد شد.

پشتیبانی ۲۴ ساعته و خوب

حتماً به قدر داشته باشید که بعد از دریافت پنل اس ام اس شما نیاز به پشتیبانی خواهید داشت چرا چونکه سوالات برای شما پیش می آید و امکان دارد با استفاده از پنل با مشکل مواجه شویم مال دارد بعضی از ماژول ها به درستی کار نکند در این مواقع پشتیبانی خوب بسیار مهم است هر سیستمی ممکن است بانکها و ایراداتی داشته باشد اما مهم این است که سیستم شما باید به گونه‌ای باشد که تمام این بانک‌ها و ایرادات آن برطرف شود دقت داشته باشید که سامانه پیامکی یک پیامک به صورت ۲۴ ساعته در ایام تعطیل به شما پشتیبانی می دهد.

بهترین پنل اس ام اس

جمع بندی

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد شرکت های بسیاری در زمینه ارائه خدمات تبلیغات پیامکی فعالیت می‌کنند ولی دقت داشته باشید که مهمترین مسئله در شرکت‌های پیامک های تبلیغاتی نه پنل ای است که قرار است دریافت کنید مراقب باشید این شرکت ها نباید از شما مبلغی دریافت کنند و حداکثر تعرفه هر اس‌ ام‌ اس باید ۱۵ تومان باشد.

پیامک مناسبتی با پنل اس ام اس
بیشتر بخوانید

اگر علاقه دارید یک کمپین تبلیغاتی برای کسب و کار خود را اندازی کنید با کارشناسان یک پیامک تماس بگیرید کارشناسان فنی یک پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما به شما بهترین روش تبلیغاتی را معرفی کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است با بخش پشتیبانی یک پیامک به شماره 02171053978 تماس بگیرید.

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053978

تلگرامواتساپ
021-71053978 مشاوره رایگان