لطفا صبر کنید

بررسی سامانه پیامک

سامانه پیامک چیست:

سامانه پیامک چیست و چه کارایی دارد؟ حال که گزینه های مختلفی برای ارسال پیام در دسترس ما است چه لزومی دارد از این گونه نرم افزار های کنترل شده تحت وب بهره مند شویم ؟ سامانه پیامک که البته با عنوان دیگر هم شناخته می شود، با توجه به مزیت های فوق العاده ای که دارد به ویژه برای کسب و کارها می تواند گزینه ی مفیدی باشد . برای اینکه درکی از این نرم افزار داشته باشید می توانید سامانه پیامک را مانند ایمیل در نظر بگیرید البته این نرم افزار بسیار ساده تر از ایمیل میباشد و به همین دلیل استفاده و بهرهمندی از آن به تخصص خاصی نیاز ندارد و به سادگی می توانید از آن بهره مند شوید.

ادامه توضیحات :

در ادامه سعی کرده ایم با ارائه ی اطلاعات مفید در مورد این سامانه دانش شما را ارتقا دهیم و البته یک روش تبلیغاتی ارزشمند را در اختیار شما قرار داده و شما را در رسیدن به اهداف خود یاری دهیم . امروزه افراد بیشماری صاحب گوشی های همراه هستند حتی اگر همه ی آن ها نیز از نرم افزارهای مختلف برای برقرار ارتباط استفاده نکنند تردیدی نیست که برای آن ها فرصت دریافت و ارسال پیام از طریق پیام فراهم است . به همین دلیل پیام های ارسال شده با استفاده از پنل پیامکی همواره مشتری را در هدف دارد و به همین دلیل از پیام های ارسال شده با استفاده از این روش پیام های پر بازده و سودمند یاد می شود.

مزیت سامانه پیامک

سامانه پیامک کاربران را قادر ساخته است با راحتی از آن استفاده کنند . بعد از ثبت نام در سامانه پیامکی  برای نام کاربری و پسورد ارسال می شود که به راحتی قادر با ارائه انواع خدمات پنل اس ام اس که در مقاله پیش تر درباره آن نوشتیم خواهید بود .

برگزاری مسابقات پیامکی
بیشتر بخوانید

• خط اختصاصی
• خط عمومی

اختصاص یابد که کاربر با توجه به نیاز موجود خود،می تواند مشخص کننده ی نوع خط دریافتی باشد . با استفاده از خطوط پنل پیامکی شما قادر نخواهید بور که تماس تلفنی برقرار کنید ولی حجم وسیعی از پیام ها انتقال خواهد شد. یکی از مهمترین مزیت هایی آن این است که اگر پیام های دریافتی توسط مخاطب بلاک شود هیچ گونه تعرفه ای از ارسال این پیام ها از حساب شما کم نخواهد شد . البته ناگفته نماند ترفندهای ویژه ای برای دور زدن لیست بلاک نیز فراهم است که در صورت نیاز می توانید از آنها بهره مند شوید و از امکانات ویژه مجموعه یک پیامک استفاده کنید که با ارائه سیم کارت (sim98+) بدون ارائه سفته یا ضمانت در خود پنل این امکان را برای شما فراهم می کند. زمانی که ارسال انبوهی از پیام ها یا دریافت انبوهی از پیام ها مد نظر شما است به آسانی می توانید از این روش بهره مند شوید.

خدمات تبلیغاتی پنل اس ام اس :

سامانه‌های پیامکی برای موارد تبلیغاتی و بازاریابی و اطلاع رسانی در سطح گسترده بسیار مناسب و کم هزینه هستند. شما می‌توانید از طریق پنل اس ام اس ی که خریداری می کنید به گزارشات تحویل پیام کوتاه دسترسی داشته باشید. مشتریان خود را با روشهای تشویقی و تدریجی درگیر کنید و برند خود را به آنها بشناسانید.

جمع بندی

سامانه های پیامکی بیشتر برای موارد اطلاع رسانی و تبلیغاتی استفاده می شوند و بسته به اینکه نیاز شما در چه مقیاسی باشد، به شما خط اختصاصی و یا خط عمومی با تعرفه پیامک خاص تعلق می گیرد. خط اختصاصی به صورت ویژه برای شماست و به طبع شخصی سازی از هزینه بیشتری نسبت به خط عمومی برخوردار است. مثلا شبکه های صدا و سیما از خط اختصاصی سامانه پیامکی برخوردارند. برای موارد در مقیاس کوچکتر می توانید خط عمومی سفارش دهید.سامانه پیامک با چندین خط ویژه ای که در اختیار کاربر قرار می گیرد به او فرصت می دهد تا بتواند به آسانی با مشتریان خود ارتباط برقرار کرده و گزارشات مربوط به تحویل پیامک ها را در پنل اس ام اس خود دریافت کند.

کسب درآمد از پنل نمایندگی
بیشتر بخوانید

مقالات و آموزشهای دیگر درباره تبلیغات و کسب کار و انواع آموزش ها در وبلاگ یک سلام موجود است .

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053978

تلگرامواتساپ
021-71053978 مشاوره رایگان