افزونه پیامک EDD

افزونه پنل اس ام اس محمدامین عابدی 16 دسامبر 2019
افزونه پیامک EDD

افزونه EDD یا Easy Digital Download یک افزونه وردپرس (WordPress) برای ایجاد فروشگاه فروش فایل است. شما به کمک EDD قادر هستید به آسانی یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات دیجیتالی ایجاد نمایید.

اگر بخواهید فروشگاه اینترنتی خود را به پنل اس ام اس متصل نمایید تا بعد از خرید مشتری موبایلتان به صدا درآید یا به مشتری پیامک تشکر به‌ صورت اتوماتیک ارسال شود، می‌بایست افزونه پیامک Easy Digital Download را برای وردپرس نصب کنید و با اتصال سایت به پنل اس ام اس، بعد از خرید مشتری از سایت شما به صورت اتوماتیک برای شما اس ام اس خرید مشتری ارسال می‌شود.

قابلیت‌های افزونه پیامک EDD

افزونه ارسال پیامک EDD به شما کمک می‌کند تا سایت وردپرس را به سیستم سامانه پیامکی متصل نمایید و از رفتار کاربران از طریق پیامک مطلع شوید.

همچنین به فرم ساز contact form 7  متصل می‌شود و به شما این امکان رو میدهد تا اگر بازدید کننده سایت شما فرم تماس با ما را تکمیل کرد، از طریق اس ام اس به شما اطلاع رسانی شود.

پلاگین جامع پیامک EDD  همچنین با فروشگاه‌ ساز ووکامرس سازگار است و اگر بازدیدکننده شما از ووکامرس نیز خرید انجام دهد از طریق اس ام اس به شما اطلاع رسانی می شود. (ما برای اتصال ووکامرس به پنل اس ام اس پلاگین پیامک ووکامرس را پیشنهاد می‌دهیم.)

به کمک افزونه پیامک ایزی دیجیتال دانلود می‌توانید “خبرنامه پیامکی ” در سایتتان داشته باشید و تا آخرین مقالات، دیدگاه‌ها و… را به اطلاع کاربر سایتتان برسانید

  • اطلاع‌رسانی به مدیر سایت در مورد عضویت کاربر جدید در سایت
  • اطلاع‌رسانی به مدیر در مورد ارسال نوشته تازه توسط کاربران در سایت
  • اطلاع‌رسانی به مدیر در مورد ارسال دیدگاه جدید
  • اطلاع‌رسانی به مدیر در مورد ورود کاربران به سایت

نحوه نصب افزونه ارسال پیامک EDD

بعد از ثبت نام پنل پیامک، برای دریافت افزونه ارسال پیامک EDD به صفحه افزونه پیامک مراجعه کنید

بعد از نصب افزونه و فعال سازی به قسمت پیکر بندی افزونه EDD مراجعه کنید (قبلش در تنظیمات افزونه اطلاعات پنل را وارد کنید)

اگر در نصب و فعال سازی افزونه ارسال پیامک EDD به مشکلی برخورد کرده‌اید لطفا از طریق بخش نظرات مشکلتان را با ما در میان بگذارید (حتی اگر پنل پیامک را از جای دیگری تهیه کرده‌اید به شما کمک می‌کنیم که مشکل شما برطرف شود)

محمدامین عابدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

افزونه پیامک وردپرس

افزونه پیامک وردپرس wordpress

محمدامین عابدی 16 دسامبر 2019
افزونه پیامک تایید شماره موبایل دکان

افزونه پیامک تایید شماره موبایل دکان

محمدامین عابدی 16 دسامبر 2019
افزونه پیامک توماتوکارت

افزونه پیامک توماتوکارت

محمدامین عابدی 16 دسامبر 2019
افزونه پیامک فریر

افزونه پیامک فریر

محمدامین عابدی 16 دسامبر 2019