ارسال پیام صوتی

امکانات پنل اس ام اس, بازاریابی پنل اس ام اس, تبلیغات پنل اس ام اس محمدامین عابدی ۲۶ اسفند ۱۳۹۸

در این مقاله قرار است درباره پیامک صوتی که مطمئناً همه ما یک بار با آن روبرو شدیم صحبت کنیم پیام صوتی همانگونه که از نامش پیداست پیام است که صوتی از قبل شده که افراد مختلف می‌توانند آن را به تعداد نامحدودی شماره ثابت ارسال نمایند همانگونه که میدانید صدا می‌تواند تأثیرگذاری بیشتری داشته باشد و ۹۰ درصد بیشتر نسبت به پیامک ثابت دقت می شود و شما می توانید از این فرصت برای تبلیغات کالاها و خدمات خود استفاده کنید.
قبلاً امکان اینکه به تلفن‌های ثابت پیام صوتی ارسال کنیم وجود نداشت ، ولی بعد از تلاش کارشناسان مجموعه اس ام اس مارکتینگ یک پیامک توانستیم این امکان را برای تمامی کاربران فراهم کنیم ، پیامک صوتی امکان جدید در دنیای فناوری اطلاعات برای خبر رسانی و ارتباط گیری با آدمهاست.

مزیت پیام صوتی نسبت به اس ام اس

می توان از مهمترین گزینه های این سرویس قیمت مناسب و بازخورد فوق العاده مناسب سامانه پیامک صوتی در برابر دیگر ابزارهای تبلیغاتی می‌توان آن را مزیت بالاتری دانست ، زمان ارسال پیام صوتی ۱۰ ثانیه می باشد و اعتبار پیام‌های صوتی کمتر از این مقدار ۱۰ ثانیه لحاظ می شود ، پالس یا پله های شمارش زمان پیامک صوتی ۵ ثانیه میباشد و با ورود زمان پیامک صوتی به پاس جدید کل مبلغ پالس محاسبه می گردد. در شماره های همراه اول هر پالس نیم اس ام اس و در شماره های ایرانسل هر پالس تقریباً ۶ دهم اس ام اس از اعتبار شما کسر می شود.
به دلیل شنیداری بودن تبلیغات تماس تلفنی از شنیدن تبلت توسط مشتریان اطمینان خواهید داشت نفوذ و تاثیرگذاری پیغام های شنیداری نسبت به سایر روش ها ارسال ۴ برابر بیشتر است . دیگر مزیت مهم پیام صوتی این است که شما می توانید به لیست سیاه مخابرات نیز این پیام ها را ارسال کنید ، این روش در حال حاضر بهترین روش برای ارسال پیامک به گیرنده‌های مسدود می باشد شما بدون نیاز به تجهیزات خاص از طریق سایت و تنها با چند کلیک می توانید صدای خودتان را و تبلیغ کسب و کارتان را به گوش مخاطبان خود برسانید.

پیامک صوتی

جمع بندی

اگر علاقه دارید یک کمپین تبلیغاتی برای کسب و کار خود را اندازی کنید با کارشناسان یک پیامک تماس بگیرید کارشناسان فنی یک پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما به شما بهترین روش تبلیغاتی را معرفی کنند.
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است با بخش پشتیبانی یک پیامک به شماره 02171053978 تماس بگیرید.

محمدامین عابدی

۳ پاسخ به “ارسال پیام صوتی”

  1. سیاوش کشوری گفت:

    میشه تماس بگیرید ممنون

  2. مهدی سلطانی گفت:

    میشه تماس بگیرید
    ۰۹۳۰۴۴۲۸۲۰۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اطلاع رسانی ویروس کرونا

محمدامین عابدی ۰۵ اسفند ۱۳۹۸

تبلیغات لوازم آرایشی و بهداشتی با اس ام اس

محمدامین عابدی ۱۹ اسفند ۱۳۹۸
خدمات پنل اس ام اس

ویژگی های پنل‌ های اس ام اس

محمدامین عابدی ۲۵ آذر ۱۳۹۸

پنل اس ام اس در تبریز

محمدامین عابدی ۱۷ اسفند ۱۳۹۸
preloader