لطفا صبر کنید

ارسال پیامک با افزونه رزرو نوبت بوکلی ( bookly pro )

اگر کسب و کار شما در حالت آنلاین قرار دارد و به صورتی میباشد که باید برای مراجعه کنندگان از قبل وقت رزرو کنید این افزونه بسیار برای شما مناسب است و شما می توانید از طریق افزونه رزرو نوبت بوکلی اقدام به ارسال پیامک کنیم مهم نیست که کسب و کار شما در چه موردی باشد بحث نوبت دهی که وسط باشد شما می توانید از این افزونه رزرو استفاده کنید. کارشناسان مجموعه اس ام اس مارکتینگ بعد از بررسی‌ها توانسته‌ام پنل اس ام اس یک پیامک را به این افزونه متصل کنند که این افزونه بتواند به صورت اتوماتیک و خودکار بابت نوبت های ثبت شده در سایت اس ام اس ارسال کند . شما باید حتما من یک پنل اس ام اس یک پیامک را دریافت کنید و سپس از این افزونه اقدام به ارسال پیامک نوبت دهی کنید.

سازگاری یک پیامک با افزونه

سامانه پیامک یک پیامک از افزونه بوکلی برای ارسال پیامک وب سرویس پشتیبانی می کند و تیم فنی ما افزونه پیامک بوکلی را با وب سرویس ارسال سریع پیامک از طریق پترن سازگار کرده‌اند تا پیامک با سرعت بالا و کمتر از ۵ ثانیه ارسال شود لازم به ذکر است در ادامه به شما بگوییم که پنل اس ام اس یک پیامک خدماتی بوده و پیامک رزرو نوبت اینترنتی را به شماره موبایل افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردن ارسال می‌شود که این کار از طریق خط خدماتی انجام می گردد و نیازی نیست شما بابت آن ضمانتی پرداخت کنید

 

قابلیت های ارسال پیامک از طریق افزونه بوکلی

ارسال پیامک با افزونه رزرو نوبت بوکلی ( bookly pro )

 

پیامک های نجات دهنده با وب سرویس پیامک
بیشتر بخوانید

ارسال پیامک با افزونه رزرو نوبت بوکلی ( bookly pro )

 

ارسال پیامک با افزونه رزرو نوبت بوکلی ( bookly pro )

 

جمع بندی

اگر شما دارای کسب و کار آنلاین هستید که به مشکل نوبت‌ دهی مواجه هستید و بابت آن باید کار من استخدام کنید شما میتوانید با نصب این افزونه در وبسایت خود به راحتی از تمام امکانات نوبت‌دهی استفاده کنید و بعد از نوبت دادن به افراد برای آنها یک پیامک ارسال کنید و به راحتی ارسال پیامک نوبت دهی انجام دهید.

 

***

 

اگر علاقه دارید یک کمپین تبلیغاتی برای کسب و کار خود را اندازی کنید با کارشناسان یک پیامک تماس بگیرید کارشناسان فنی یک پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما به شما بهترین روش تبلیغاتی پنل اس ام اس را معرفی کنند ، و با نصب اپلیکیشن پنل اس ام اس در هر زمان و هر مکان از خدمات سامانه پیامک استفاده کنید و می توانید برای کسب درآمد با دریافت نمایندگی پنل اس ام اس اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی کنید.
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است با بخش پشتیبانی یک پیامک به شماره 02171053978 تماس بگیرید

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053978

تلگرامواتساپ
021-71053978 مشاوره رایگان