ارسال پیامک از وب سرویس URL

آموزش پنل اس ام اس محمدامین عابدی 22 مه 2021
ارسال پیامک از طریق وب سرویس URL

سامانه اس ام اس یک پیامک در زمینه وب سرویس و ارسال پیامک از وب سرویس تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا بهترین وب سرویس‌های ارسال پیامک را در اختیار برنامه نویسان قرار دهد تا به آسان‌ترین روش، امکان ارسال پیامک برای برنامه نویسان و توسعه‌ دهندگان فراهم باشد. برای استفاده از سیستم URL وب سرویس پیامکی یک پیامک و ارسال پیامک از طریق نرم افزار (اپلیکیشن و سایت) می‌توانید علاوه بر افزونه‌ پیامکی که به صورت آماده و رایگان برای کاربران آماده شده است از url وب سرویس زیر استفاده نموده و سامانه پیامک را به نرم افزار دلخواه خودتان متصل نمایید

سرعت ارسال پیامک URL

وب سرویس URL به گونه‌ای است که تمامی متن از طریق وب سایت شما تولید شده و به سرور ما ارسال می‌شود بنابراین و نیازمند تایید ناظر انسانی است به این معنی که بعد از هر بار ارسال پیامک شما می‌بایست توسط واحد مانیتورینگ بررسی شده و سپس ارسال شود.

وب سرویس ارسال پیامک از طریق الگو جدیدترین روش ارسال پیامک از طریق سامانه پیامکی است که پیامک‌های شما بدون تایید ناظر انسانی ارسال می‌شود. در این حالت پیامک با سرعت بالا و کمتر از ۵ ثانیه در ۲۴ ساعت شبانه روز ارسال می‌شود. ما پیشنهاد می‌کنیم مخصوصا برای ارسال پیامک اعتبارسنجی و otp استفاده از وب سرویس پترن باعث می‌شود که کاربران سایت شما احساس بهتری داشته باشند.

در این حالت شما قالب کلی پیامک خود را مشخص می کنید و سپس فقط اسم، کد رهگیری و مواردی که نیاز است را متغییر قرار خواهید داد ، در ادامه نحوه استفاده از وب سرویس url اموزش داده شده است که شما می توانید از این وب سرویس برای ارسال پیامک استفاده نمایید اما توجه داشته باشید که ارسال پیامک از طریق این وب سرویس ممکن است که تاخیر چندین دقیقه داشته باشد.

 

طریقه استفاده به شرح زیر می باشد :

شماره خط اختصاصی = from 
شماره موبایل کاربر = to
پیام متن = msg 
نام کاربری = uname 
کلمه عبور = Pass 

https://sms.yekpayamak.com/class/sms/webservice/send_url.php?from=fromnumber&to=yourtdestnumber&msg=yourmsg&uname=youruname&pass=yourpass

 

چه زمان از افزونه پیامک استفاده کنیم؟

اگر از قالب پیامک وردپرس یا سایر سیستم‌های مدیریت محتوا استفاده می‌کنید بهترین راهکار استفاده از افزونه وردپرس یا افزونه ووکامرس است که قبلا توسعه داده شده است اما اگر نیازمند یک افزونه خاص هستید که تاکنون توسعه داده نشده است می‌توانید از وب سرویس‌ های url یا وب سرویس پترن استفاده نمایید و خودتان آنچه در ذهن دارید را پیاده سازی کنید. البته تیم یک پیامک همواره در حال توسعه وب سرویس به خصوص افزونه های پیامکی است می توانید پشنهادات توسعه افزونه خود را از طریق تیکت پشتیبانی یا نظرات به ما اطلاع دهید تا افزونه های وردپرسی را به صورت رایگان توسعه دهیم.

محمدامین عابدی

3 پاسخ به “ارسال پیامک از وب سرویس URL”

 1. امیرمهدی گفت:

  متوجه نشدم چی شده ، سایت وردپرسی دارم مربوط به کار منم میشه ؟

  • محمدامین عابدی گفت:

   این بخش برای افرادی هست که سایت های کد نویسی دارند ، اگر کاربر ما هستید لطفا در تیکت مشکل خودتون اعلام کنید

 2. حسین گفت:

  بسیار عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

ماژول پیامکی دروپال

افزونه پیامک دروپال

محمدامین عابدی 18 آوریل 2020

ارسال اس ام اس به شماره های کل کشور

محمدامین عابدی 03 مارس 2020
افزونه پیامک اپن کارت

افزونه پیامک اپن کارت open cart

محمدامین عابدی 16 دسامبر 2019
ارسال پیامک لینک دار

ارسال اس ام اس لینک دار

محمدامین عابدی 09 ژانویه 2020