لطفا صبر کنید

آمار اس ام اس ارسالی سال 1398

اولین استفاده از خدمات اس ام اس در ایران در سال ۱۳۸۱ بهره برداری شد و در سالهای بعدی به تدریج استفاده از پیام کوتاه در میانه کاربران ایرانی تلفن همراه همگیر شد ، در این مقاله که توسط تیم اس ام اس مارکتینگ یک پیامک تهیه شده است ، قرار است آمار اس ام اس سال 98 ارسالی و دریافتی اپروتورهای مختلف را به شما بگوئیم .

آمار شرکت مخابرات ایران

بر اساس اطلاعاتی که از شرکت مخابرات ایران گزارش شده است تعداد مشترکان تلفن همراه در ابتدای سال ۱۳۸۳  رقمی برابر با حدودا ۳ میلیون نفر بوده است که با رشد ۴۸ درصدی در انتهای سال ۸۳ به ۵ میلیون مشترک افزایش یافته است.
در سال ۱۳۸۵ بود که با اضافه شدن سرویس پیام کوتاه تلفن همراه تمامی مشترکان رشد چشمگیری در برداشت و به تدریج در بین کاربران ایرانی فراگیر شد در این سال آمار اس ام اس ارسالی حدود ۸ میلیارد پیامک کوتاه در ایران مبادله شد.

کاهش آمار پیام کوتاه

امروزه به دلیل استفاده اکثر کاربران از فضای مجازی و اینترنت ارسال پیامک دچار کاهش شدیدی شده است ولی همچنان یکی از پربازدیدترین روش های تبلیغاتی اس ام اس مارکتینگ است ، ۹۸ درصد مردم از تلفن های همراه به عنوان یک وسیله شخصی استفاده می کنند و درصد بسیار بالایی پیامک ها را مطالعه کرده و جذب آن می شوند.

۱. البته از آنجایی که استفاده از پیام رسان های اینترنتی هم میسر نمی باشد.
۲. طبق آمار ۹۰ درصد پیامک ها خوانده می شود همچنین خانه هایی و هدفمندی پیامک برای ارتباط و اطلاع‌رسانی و افراد بالاتر است.
۳.اینترنت هنوز مانند پیامک فراگیر نیست به عبارتی دیگر همه ی گوشی ها امکان اتصال به اینترنت را ندارند.

ارسال پیامک با افزونه رزرو نوبت بوکلی ( bookly pro )
بیشتر بخوانید

آمار اس ام اس ارسالی سال 1398

آمار اس ام اس سال 98

سازمان تنظیمات مقررات و ارتباطات رادیویی تعداد اس ام اس سال 98 را منتشر کرده است که عبارت است از هر یک از اپراتورها در سه ماهه ابتدایی سال جاری ۱۳۹۸ ، تعداد پیامک های ورودی و خروجی متفاوتی داشتند.

۱. به طور مثال تعداد پیامک های خروجی از اپراتور همراه اول به سایر اپراتورها سه میلیارد و ۴۰۲ میلیون و ۷۷۰ هزار و سیصد و پنجاه و هفت عدد است تعداد پیامک های ورودی از سایر اپراتورهای سیار به اپراتور همراه اول چه میلیارد و ۷۶۸ میلیون و ۲۹۱هزار و ۶۶۶ عدد است.

۲.تعداد پیامک ارسالیاز آپارات های ایرانسل به سایر اپراتورها در مجلس میلیارد و ۵۷۱ میلیون و ۷۶۱ ۱۳۵۵ عدد است و تعداد پیامک های دریافتی از سایر اپراتورهای سیار و اپراتور ایرانسل ۳ میلیارد و۴۷۲ میلیون و۹۵۹ هزار و۸۳۵ عدد است .

۳.تعداد پیامک های ارسالی از اپراتور رایتل به سایر اپراتورها در مجموع ۶۳۷ میلیون و ۸۳ هزار و۹۱۳ عدد است و تعداد پیامک های دریافتی از سایر اپراتورها به اپراتور رایتل ۳۹۴ میلیون و ۷۱۷ هزار و ۴۷۰ عدد است.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین تبلیغاتی برای کسب و کار خود را اندازی کنید با کارشناسان یک پیامک تماس بگیرید کارشناسان فنی یک پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما به شما بهترین روش تبلیغاتی را معرفی کنند.
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است با بخش پشتیبانی یک پیامک به شماره 02171053978 تماس بگیرید.

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053978

تلگرامواتساپ
021-71053978 مشاوره رایگان